Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Sobolinku tak to już jest, że urlop męczy 🙂 tęskni się za domkiem i własnym łożem!
Nanka Alicja jest cudna, urocza, słodka i nie mam słów by wyrazić podziw dla niej! 🙂
Jak już mówiłam zdolniacha z niej!!! Co to z niej wyrośnie!!! Tak szybko sobie ze wszystkim radzi 🙂 Tydzień nie minie a Ty nam napiszesz, że już stoi w tym łóżeczku!
A my dzisiaj jedziemy na roczek do Blanki kolegi, odbędzie się w restauracji i mami misję dowieźć jego tort, który odebraliśmy na ich prośbę (wkleję potem zdjęcie)
Te nasze dzieciaczki to chyba się zmówiły bo dzisiejszej nocy tez mieliśmy wstawanie średnio do pół godziny! Ogólnie pospała do 6h więc nie było tak tragicznie, ale to wstawanie męczy strasznie 😞
Idę do małej bo woła mamamamamamama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Doberek!!
ja tylko na chwilkę, bo zaraz nad jeziorko jedziemy a wczoraj byliśmy na 1 urodzinach kolegi Piotrusia, nawet nie mam kiedy dobrze posiedziec 😜

Nanusia WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ, NAJ LEPSZEGO SPEŁNIENIA WSZYSTKICH MARZEŃ, DUŻO MIŁOŚCI, SIŁY, WYTRWAŁOŚCI NO I OCZYWIŚCIE POCIECHY Z ALUSI 😘 😘 😘 😘
Oglądałam filmik świetnie Luśka się śmieje 😁 😁 i podąża krok krok za nami choć jest prawie o miesiąc młodsza 😆 😆

Muszę siępochwalić mały dzisiaj wstał tylko raz w nocu 🤪 🤪 pierwszy raz się to zdarzyło 😁 😁


Joasiu gratulację dla ciebie i Blanusi słów "mamamama" 🙂 🙂 słodkie to 🙂 🙂

Zmykam kochane się szykować dzisiaj wkońcu spokojnie sobie odpoczniemy 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
Nanusia kochnanie swietny filmik,Alusia szaleje z krowka od Szymcia haha 🙂 mala smiejka-swietna jest :*:* Czyli play pan poszedl na sam dol ?? hoho u nas jeszcze sie na to niezanosi.
tak pisalas o tym torciku 😞 i tak mi sie przykro zrobilo... kochanie oby to zyczenie wraz z zduchnieciem swieczki sie spelnilo,zycze Ci tego z calego serca.

Joanna-co do remontu,dobrze ze to tymczasowe.Wiem ze takie cos potrafi wykonczyc czlowieka ale co poradzisz,zacisnac zeby i przeczekac.Szkoda tylko Blaneczki.

Sobolinku wszedzie dpbrze ale we wlasnym lozku najlepiej co ?? heh no tak ,ja zawsze pi powrocie z wakacji,cieszylam sie na mysl o swoim wyrku 🙂

Bylismy wczoraj z Szymciem w sadach.Tam jego wujek ma dom.Nazbieralismy jablek,wczesnych gruszek,Sajmonek spal az trzy godziny 😮,bylam w szoku.Popatrzcie jak swieze powietrze wplywa na dobry i mocny sen 🙂 Piekne widoki,ich dom usadowiony jest wraz z sadami na wzgorzu tuz przy rogu podkarpackim.Spokoj,cisza ,zyc nie umierac 🙂

oooo nanus heh,wczoraj Szymcio tak samo jak Alusia wypuszczal slinke z buzi,bawiac sie tym hehe i wydajac miliony piskow hah !!! i juz od jakiegos czasu udaje mu sie wydac z siebie dzwiek Hi !! jankesik maly :P

Edzia udanego wypoczynku nad jeziorkiem 🙂
Ojjj pogoda wspaniala,tylko korzystac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej ja tylko na chwilke 😉

Chciałam sie pochwalić że mamy pierwszego ząbka 🙂 🙂 🙂

Buziaki kochane i udanej niedzieli życze:*

a i jeszcze jedno przeszliśmy na spacerówke i jest genijalnie bo mój synuś w końcu siedzi w wózku 🙂 kupiliśmy leciutką i mama sama może już wychodzić z 3 piętra bez pomocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doberek,
Sobolinku ,Nanusia czytałam dzisiaj wasze posty ,a potem przeczytałam je Adrianowi i zapytał czy to ja pisałam 🙂mam na myśli nocne pobudki naszych dzieci.
U nas kolejna nieprzespana noc,Nanka jakbym chciała opisać naszą nocką to mogłabym wstawić cytat gdzie opisałaś swoją ,z tą różnicą ,że ja dzisiaj już naprawdę nie miałam siły ,i poszłam spać do salonu, ale po godzinie jak słyszałam jak mała płacze bez cycusia,poddałam się i wróciłam do sypialni i tak do rana ,no i wkońcu Adrian i Michał dowiedzieli się jak to jest nie spać w nocy,tylko że jak już nie śpię od prawie 7 miesięcy,mam naprawdę dosyć ,znowu dopada mnie jakaś deprecha,nawet wyjazd dzisiaj do Wisły mnie nie pocieszył,wyglądam już jak cień.
Jedyne co mnie dzsisiaj ucieszyło to Zuza zaczęła mówić baba 🙂
Ewcia gratulujemy ząbka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewcia gratuklujemy ząbka 🙂 Kolejny w kolekcji forum hehe
a jaką macie tą spacerówkę ? chodzi mi o firmę i czy się dobrze sprawuje oprócz tego, że jest lekka? 🙂
Zuzka kiedy my się wyśpimy? Nie mam pojęcia!!! Taki juz nasz los! Ale głowa do góry, będzie lepiej!!!! W końcu to nie potrwa wiecznie 🙂 I gratulujemy słowa baba! 🙂
Evek to prawda świeże powietrze super wpływa na sen dziecka! Żałuję, że nie mam domu z ogrodem! Ale by było fajnie!!!!
My byliśmy dzisiaj na tym roczku, Blanka ucięła sobie 2 drzemki w tym hałasie po ponad pół godziny, byłam w szoku że usnęła, bo dzieciaki biegały i wrzeszczały wręcz! Impreza była w restauracji, więc nie było wyjścia jak uśpić ją w foteliku. A to zdjęcie tortu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/695/dscf1727w.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/993/dscf1727w.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
jak na mój gust mało "roczkowy". Ja planuje zrobić sama torcik dla Blanusi z jakimiś fajnymi motywami dziecięcymi 🙂 Jeszcze trochę czasu. A teraz przede mną zrobienie tortu na wieczór panieński, ktoś ma jakiś pomysł jak ulepić penisa:p hehee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki 🙂
ewcia gratulacje dla Dominisia za pierwszego zębolka 😉
Ale miałam dziś senny dzień 😉 A raczej Anka miała. Ona dziś odreagowywała nasze wakacje. Spała całą noc jak dawniej do 5,30. A później jak zasnęła zmęczona o 9,30 to obudziła się o 15,30. W międzyczasie robiła sobie malutkie przerwy (pogadała sobie, wtedy mamusia przyszła z cycusiami, znowu przy nich zasypiała i tak 3 razy było). Ja przy niej też się chwilę zdrzemnęłam a jak wstałam to już miałam obiadek prawie na stole (mąż za bardzo zgłodniał i wziął sprawy w swoje ręce, hehe) po obiadku był spacer i jak po toalecie Anka znowu padła do tego stopnia, że spała w pionie podczas obijania i przy wkładaniu do łóżeczka. Jednym słowem wróciło moje dawne, spokojne dziecko 😉 Odpukać, bo jeszcze noc przed nami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewcia - no wiec mamy kolejnego zabaska :* super!!!
Sobolinku-moze to gorskie powietrze tak dobrze wsplynelo na sen 🙂 oby oby 🙂
Joanna- To ten torcik dla dziecka byl ????????????????????? jejku no ladny ale totalnie nie dla bobasia hm... coz kwestia gustu 🙂 Moja droga stoisz przed lada wyzwaniem hah to ci dopiero bedzie torcik.Ja mysle ze jakas wąska blaszka plus dwie okragle yy w sumie trzy i juz masz biszkopciki :P Kurcze moze byc ciezko ale troszke wyobrazni ☺️ hihihi i pojdzie gladko 🙂
A moze cos na necie bedzie heheh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sobolinku, ech te męczące urlopy... To Anulka też zmęczona wróciła i nieźle odsypiała, a rodzicom dała odpocząć 🙂

Joanna faktycznie "małoroczkowy" ten torcik. I w czekoladzie więc jubilat chyba nie mógł spróbować...

Ewcia gratulacje dla Dominiczka za ząbka 🤪

Nanusiu niechaj to pomyślane przed zdmuchnięciem świeczki życzenie, jak najprędzej się spełni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No sama byłam zdziwiona jak zobaczyłam ten tort, nadawałby się na urodziny dla dorosłego ale na roczek absolutnie.
Asiula ta polewa czekoladowa to tylko z wierzchu, więc pierwszoroczniaczek jadł torcik. Ja daję Blance czasem polizać ciasteczko czekoladowe, niech dziecko poznaje smaki. Nie ma alergii na mleko krowie bo je danonki, a czekoladę uwielbia 🙂 😁
Sobolinku ale fajnie, że Ania tak pospała, aż mi sie przypomniały dawne czasy, kiedy moja Blanka spała po 8 godzin w ciągu dnia, ale miałam labę 😁 kurcze fanie by było mieć chociaż jeden taki dzień teraz 😁
Evek szukałam na nacie propozycji co do torta na wieczór panieński, niektóre są dla mnie niewykonalne, a niektóre okropne, chyba po prostu zrobię zwykły torcik i namaluję męski organ polewą czekoladową :p hehe chyba, że się uda z biszkoptu wyciąć i polać czekoladą...no zobaczymy..ide spać bo padam po dzisiejszej niedzieli!
Dobranoc kochane mamusie :*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Evek wydaje mi się, że właśnie odwrotnie, górskie powietrze jej nie służy. Inaczej było nad morzem, tam była wesoła i nie płaczliwa czyli jak w domu, a w górach zrobiła się syrena. Nawet w wózku marudziła co do niej nie podobne. W domku znowu spokój i pięknie śpi 🙂 Na jakiś czas wstrzymamy się z górami i następne wakacje planujemy już za granicą (teraz przespaliśmy wyrobienie dla Ani paszportu i dowodu). Chcę mieć w miarę zagwarantowane słońce, a nie kilkudniowy deszcz jak nad morzem.

Dziewczynki uciekam do łózia. Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane 🙂
Ja dzis taka zalatana bylam. Nocka znowu taka sama jak u ciebie Joanna ! szok co sie z nimi dzieje ! heheh
Dostalam wczoraj od znajomego w prezencie gift card do takiego sklepu i wybralam sie i kupilam dla Ali 6 par nowych spiochow juz na 9 miesiecy bo te na 6 juz blokuja jej nozki. No i udalo kupic mi sie jej swietny stroj na chrzsciny 😁 suknia i taki ladny czepek i skarpeteczki - wszystko naprawde niedrogo. Rowniez kupilismy nowy play pan zeby zabrac go ze soba do pracy zeby Luska tam urzedowala 😉 No i nie obeszlo sie bez nowej zabawki takie klocuszki co sie do siebie przykleja, ale jak narazie to je tylko ssa 😜 Jutro juz przenosze kapiele do duzej wanny 😜 ale narazie w wannience bo jak do tej pory kapalam ja w pokoiku na luzku i wlasnie z tej okazji rowniez moj maz kupil jej napedzana zabawke heheh zeby sama w wannie plywala ciagnie sie z sznureczek i zim plynie na motorowie pelikan hahah smieszna 😜
No i dzis obnizylam lurzeczko na ten poziom pomiedzy- balam sie jakos bo juz spryciula wygladala na kolanach 😁 jak zacznie stawac na nuzki to znowu trzeba obnizyc. I pod koniec dnia bylismy w parku na urodzinach znajomych dziecki, ale moje biedactwo z wrazeni zasnela mi na rekach po 17 a spac chodzi o 19 🙃 Ciekawe jaka bedzie dzis nocka bo jestem tez padnieta i chcialabym odpoczac. No zobaczymy. W ta noc co byla Ala mi sie nie wiem jakim cudem przesiusiala- cale spiochy mokre przebieranie ja rozbudzilo, a tak sie dobrze zanosilo bo byla w transie snu ehhhh- mam nadzieje, ze dzis psikusow nie bedzie ide za 1h spac wiec sie okaze.
Joanna torci bardzo ladny, ale fakt popieram totalnie nie na urodzinki roczniaka heheh ja tez zrobie Ali sama takie fajny i dziecinny 😁 a co do torta na wieczor panienski to sprobuj tego penisa z biszkoptu ulepic i dopiero polac polewa 😉 heheh ciekawie bedzie
Ewcia gratulujemy zabeczka 😁
Evek Luska szaleje za krowka zawsze jak jej ja pokazuje to tak krzyczy do niej jak na filmiku :P hahah
Edzia dziekujemy za kopmlementy to fakt, ze Ala za piotrusiem idzie prawie krok w krok 🙂
Nic uciekam mamuski musze mleczko sciagnaac i do spania-- o ile to bedzie mozna nazwac spaniem 🤔 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny, myslalam ze bede od wczoraj miala duzo do nadrobienia a tu wcale nie tak zle...

nonono nanusia, lozeczko w dol. Moj sam wstawal tak wiec musialam obnizyc-i szczerze mowiac nie wiem jak to robi bo lozeczko jest na maxa w dol a on tez sam wstaje...przeciez na siedziaco nie dosiega do gory, a szczebelkow nie mam 🤔 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂
na samym początku małe chwałonko od niedzieli mamy pierwszego tak długo wyczekanego ząbka jednym słowem kasiew miałaś racje to marudzenie to ząbek był 🤪 tzn.jest 🤪 jupi
Evek co do becikowego to cierpliwie czekam 🙂 przecieraj szlaki i daj znać co i jak 😉
sobolinek tak to jest że po urlopie potrzebny drugi na odpoczynek po urlopie 😉 no i prawda w swoim łóżku to w swoim i widzę że Ania ma takie samo zdanie 😁
joanna torcik ładny ale tak jak piszecie na roczek 🤪 no ale o gustach się nie dyskutuje 😉
tak piszecie o mężach i komputerze u Nas to mniej więcej wygląda tak w tygodniu róbta co chceta a weekend dla Nas 😉i np. w niedzielę w lesie na grzybach byliśmy trochę nad morzem i zleciało 🙂
nanusia Lusia daje czadu 🤪
aaa znalazłam też cytat który postanowiłam Wam napisać a w ogóle zostawię sobie ten artykuł na gorsze chwile jest to wywiad z Renatą Dancewicz na temat macierzyństwa ooo ale to za chwilkę mały coś popłakuje 😞 wykończy mnie 😞 pcha rączki do buzi i płacze bidula 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien doberek!
No widzę, że ząbki to jeden po drugim wychodzą, jak grzyby po deszczu :p hehe Nie chce zapeszyć, ale u nas lada chwila tez wyjdzie, bo już widzę białe, dziąsło zaczerwienione i maruda strasznaaaaaaaa! Wszystko gryzie, slini się i budzi się w nocy co pół godziny!!! Mam nadzieję, że ten ząb (lub 2 bo chyba ida oba! ) szybko się wydostanie bo ja za tydzień do pracy idę i lepiej by było gdybym się wyspała!

Alwo gratki dla Gabriela za zębusia 🙂 dopiero pisałaś, ze ani widu ani słychu, a tu proszę!
Nanka obniżaj łózko na sam dół zanim Ala się wydostanie!!! Nie ma na co czekać! Ona tak szybko postępuję, że nie nadążam 🙂
Co do kąpieli, to Blanka tez zaraz przeniesie się do dużej wanny, bo już ledwo się mieści w swojej 🙂 no i widzę, że chce się bawić w wodzie, ma takie ośmiorniczki i kilka jeszcze gumowych piszczałek do kąpieli, będzie szał oj będzie!

Dzisiaj muszę jechać do ginekologa po wyniki z cytologii i Blanka pierwszy raz zostanie z Niańką, jakoś jestem spokojna, bo naprawdę ta dziewczyna od początku wywarła na mnie dobre wrażenie. Będzie dobrze! Musi być! 🙂
A tu jakiś czas temu Blanka śmieszka 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=xOhcXplY2KQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiew mam nadzieję że to fałszywy alarm
kurczę myślałam że jak ząbek pojawi się już po tej stronie to będzie dobrze a Gabryś dalej na rękach siedzi i co chwilkę popłakuje nie uwierzycie ja nadal w piżamie chodzę bo jak na chwilkę zaśnie to wolę pranie wstawić gary pomyć tym bardziej że to u niego teraz takie 5 minutówki są 😞 biedaczek 😞
no trudno mąż wróci to w koło siebie zrobię i bryknę z psem na spacerek trochę baterie naładować bo do wieczora sama zostanę ponieważ na fuchę jeszcze jedzie i tak do ok 20 sama będę 😞
Jaonna pewnie że będzie najważniejsze że jesteś spokojna bo i Blanka dobre fluidy on Ciebie będzie miała to i sama nie będzie się tak bała bez mamusi został powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
alwo ja mam tak samo myslałam że jak ząbek sie pojawi to miniśko troszke sie uspokoi ale niestety hehe nic z tego maruda straszna i ze spaniem też ma problemy ale cóż trzeba to przetrwać może nie dostane do głowy hehehe 😉

jak sie nie myle to Joanna pytałaś o wóZek no szczeze sprawdza sie rewelacyjnie 🙂 jestem zadowolona bo w końcu sama moge z małym wyjść bez pomocy zajmuje mało miejsca a firma to
BABY DESIGN kosztował 400zł więc i wydatek nie wielki 🙂 fajnie sie prowadzi no jak narazie same plusy oby tak dalej 😉
Jumpera X wystawiłam na allegro ale narazie jeszcze czeka na nowego właściciela może za dużą cene chce wystawiłąm za 700zł jest nowiutki nic nie zniszone ani pobrudzone dożóce pare gratisów no jak myslicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki 😉
Ania śpi więc mam chwilę. A dzień dziś miałyśmy męczący. Wykańcza mnie ten upał, dziś od 9 do 14 załatwiałyśmy z Anką różne sprawy w urzędach i nam dogrzało.
Wielkie gratulacje dla kolejnych właścicieli ząbków.
U nas dalej nic i pewnie tak będzie jeszcze przez dłuższy czas 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewcia dziękuję za radę, a napisz proszę jeszcze jaki o dokładnie jest model bo są różne 🙂 buziaki
To prawda Soblonku, za gorąco !!! Dlatego ja dzisiaj Blankę z nianią w domu zostawiłam i pojechałam do lekarza! Wyniki cytologii w porządku, kolejna wizyta za rok 🙂Niania super się sprawdziła, położyła małą spać i nawet mi naczynia umyła 🙂 cieszę się, że ją wybrałam 🙂 Blanka w ogóle przy niej nie marudziła, nic a nic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...