Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej dziewczyny,ja tylko na chwileczke dzisiaj tzn juz prawie 24 heh

Kasiaw- dobrze ze juz lepiej z Pawelkiem 🙂

Joasiu-PO syropku Blanusi napewno sie polepszy.A jesli chodzi o zlobek,jestem w szoku !! Powinnas koniecznie,zwrocic na to uwage.

zuzka-ale ostatnio masz przygody ze starszymi ludzmi !! Ale ta sytuacja w IKA ojjjj to juz jakas paranoja.Dobrze ze nie puszczasz tego mimo uszu i mowisz szczerze co myslisz.Ale czytajac to az ja sie bardzo wzburzylam i sobie wyobrazilam co ja bym powiedziala :/

sobolinku-Moja ciocia pracuje w zlobku w Tarnowie i to co pisalas to prawda jest.Niestety nasz system zatrudnia zbyt mala liczbe wychowawcow w stosunku do ilosci dzieci.Rowniez ma grupe 30 osobowa i to co czasem sie dzieje przechodzi ludzkie mozliwosci.
Nie mniej jednak opowiadala kiedys ze dzieci to przychodza poodparzane po weekendzie.Wiecie co to tez zalezy od podejscia wychowawcy i jego zaangazowania.

Co do baby dream-kupilam lotion i wiecie co ?? strasznie wysusza skore tak ze kosmetyki odpadaja.Za to produkty spozywcze,nie mam zastrzezen 🙂

Sudokremu nie stosuje codziennie,tylko w razie odparzenia a tak na co dzien puderek z NIVEA.

Jutro mamy szczepienie na wzw,mam nadzieje ze nie bedzie tak jak poprzednim razem 😞 to straszne patrzec jak maluszek cierpi i ta niemoc 😞
Dobrej nocki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

doberek mamusie w ten pochmurny dzień 😎
Sobolinku dziękuję za zaproszenie jak kiedyś będę to wpadnę na kawę.Raz na jakiś czas odwiedzam Katowice,następnym razem planuję właśnie Silesię,za jakiś miesiąc będę robiła zakupy zimowe,bo patrzeć nie mogę na moje zimowe ciuchy z zeszłego sezonu 😁
Dziewczyny ,czy Wasze dzieciaczki też chodzą cały dzień w śliniaku,bo u nas inaczej nie da rady ,a itak zużywamy kilka dziennie,mała się ślini jak bokser 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malamyszka napisał(a):
Zuzka - 2 tabletki biorę dlatego, że zazwyczaj zapominam brać i przypomni mi się następnego dnia jak mam brać kolejną, więc wtedy biorę tą zapomnianą i tą którą powinnam wziąć.


Małamyszko ,nie chce sie madrzyć i wtrącać ,ale z tego co mi wiadomo to jak zapomnisz jednej i nie wezmiesz jej w ciągu kilku godzin,to nalezy ja pominac i zazyc dopiero nastepna dawkę,bo branie dwóch na raz nie ma zadnego sensu,tak przynajmniej pisze w ulotkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesć kochane!
Ja sudocrem używam ale nie przy każdym przewijaniu, ale byc może faktycznie skóra sie przyzwyczaiła i teraz jak w żłobku nie smarują to zrobiły się odparzenia. Na szczęście szybko jej przechodzą po jednej dobie w domku, sudocrem się sprawdza u Nas i pomaga. Mam w razie czego jeszcze bebhanten.
Kasiu właśnie kupiłam w aptece strzykawkę i pomalutku jej wstrzykuję i syropek i probiotyk 🙂 strzykawka jest o tyle dobra, że ma miarkę.
Kurcze Zuzka ale trafiasz na ludzi :/ ja bym tak samo zareagowała jak Ty! Mój mąż pewnie by przemilczał ale ja nie :p Ciekawe co jeszcze Cie spotka 😁 No i oklaski dla męża za kąpiel 🙂
Sobolinku fajnie, że się w końcu wyspałaś 🙂 jakie to uczucie? :p hehehe
Z tymi żłobkami to jest wielka zagadka, jeśli chodzi o pampersy to ja mam dawać 3 podpisane na 1 dzień, a jeśli zabraknie to biorą z Blanki szafki. Słyszałam ze kiedyś 20 lat temu sadzano wszytskie maluszki w krzesełkach do karmienia i jedną lyżeczką po kolei karmili!!! Szok! Ale to było 20 lat temu! Moja ciocia tez pracuje w żłobku i mnie namawiała, zebym małą dała do żlobka. Jak się z nią spotkam to ją podpytam o wszystlko,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas jak nie urok to sraczka. Dosłownie. Katarek się kończy a zaczęła się biegunka. Jak na razie to 2 razy w nocy kupka była luźna, ale Michaś poszedł do żłobka. Jeszcze nie dzwonili po mnie, więc może jest ok.
A mnie od wczoraj boli żołądek. Nie wiem czy z nerwów, bo się boję o małego, czy może coś mnie też łapie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
Wiesz ,to może to tez zalezy od nazwy i rodzaju tabletek,bo sa rózne,ja jak zazywalam przed ciaza to mialam wlasnie takie jak napisalam ,ze nie mialo sensu brac 2 na raz


czytałam trochę o tych i właśnie to zależy od rodzaju i składu tabletek więc przy niektórych się omija a niektóre bierze podwójnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
byliśmy wczoraj na tym basenie małemu tak się podobało że piszczał, cieszył się i chlapał na wszystkie strony, byliśmy aż 40minut choć planowałam krócej jak na pierwszy raz, od wczoraj będziemy chodzić na basen raz w tygodniu co najmniej i nie powiem mi też troszkę ruchu się przyda 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia90 napisał(a):
Kasiu Pewełek daje ci zaglądnąć do jego ząbków, bo u mnie z tym masakra nie da zaglądnąć, ani posmarować, czasem się uda ale wydaje mi się że smarowanie nie pomaga.
Jakich wy maści używacie??

Ja nie uzywam juz zadnych,bo ich ceny były strasznie wysokie,zuzyłam 3 opakowania ,trzech różnych ,a zadna nie pomagała,moja Zuza tez nie da obejrzec zabkow ,zaciska usta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Michaś już odebrany ze żłobka. Moja Mama go dziś odebrała, bo ja w pracy do 17 a Paweł na szkoleniu. Podobno zrobił 4 luźniejsze kupki, ale nic babki nie mówiły, że to biegunka czy coś takiego. Pytały tylko czy karmię małego piersią. Sama jużnie wiem co robić. Czy iść do lekarza jutro, czy kupić leki na biegunkę itp.

Kasiu - dzięki jeszcze raz za info o leku - odpisałam na facebooku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monic87 napisał(a):
ja tylko na moment- wiecie co ta moja pierdolka robi?? to ze sama wstaje to ok. Ale od trezch dni lapie rownowage i sama stoi.....wczoraj stal tak okolo 3-4 minut. SAM 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


Gratulacje dla Filipka 😁 😁 - sprytny chłopak!! Piotrusiowi wczoraj się udało ustać jakieś 15 sekund hehehe ale śmiesznie to wygląda taki maluszek a sam stoi hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):

julik - bardzo się cieszę, że Julcia już po swoim małym święcie 😉 Pogoda Wam też dopisała 🙂 Jak się wszystko udało?


Witajcie
Uroczystość się udała, goście dopisali tylko Jula miała zły humor i nie dała zrobić wspólnych zdjęć ale wcale się jej nie dziwię, bo było bardzo gorąco a sukienka nie była przewiewna a przewrażliwione ciotki chodziły za mną i zakładały czapkę, masakra, nie chciałam się kłócić w kościele ale jak tylko poszliśmy do knajpy to ją rozebrałam to nie mogły przeżyć jak to się teraz dzieci wychowuje itd itp...,
tylko ze już było za późno bo dziecko było całe mokre i teraz nie wiem czy ją przewiało czy może jakiś wirus bo drugi dzień walczymy z gorączką a może to ta 3dniówka?
a teraz jeszcze przeszło mi przez myśl że może ta gorączka to przez ząbki bo po kawałeczku to już piąty widać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JAcie juz chyba kazdy maluszek ma przynajlniej jednego zabla 🤪 a u nas nic a nic gladko i spokojnie hmmmm ciekawe kiedy wyskoczy. Znajac moje szczescie zeby beda szly dokladnie jak wroce do pracy i bede potrzebowala sie wysypiac heh a tu du.. zbita bedzie 😉 😉
Monic i Edzia gratki dla malych stojacych hehe 😁 u mnie Ala wciaz jak tylko dorwie sie czegos o co mozna sie wesprzec to sie podnosi trzyma mocno i stoi, ale musze ja asekurowac bo zachwile traci rownowage. U nas dzis tak zimno !! 5 stopni w nocy a w dzien 10 😲 dzis na spacer ubralam Ale w czapke ciepla bluze pluszowa, rajstopki i na nie spodenki tak wialo 🥴 mam nadzieje, ze w niedziele bedzie ladnie bo chrzest. Julik super, ze pogoda wam dopisala, ja wole zeby bylo goraco niz tak zimno jak dzis ! No i zdecydowalam, ze zrobie po chrzscinach obiad i zaprosze tesciowa i reszte rodziny. Malo tego mielismy z M dzownic dzis zapraszac, a oni juz tam afere wykrecili, ze my jestesmy jacys nie teges, ze ich nie zapraszamy itp ehhhh 😠 normalnie co za rodzinka !!!
3mamy z Ala dalej kciuczki za wszystkie chorujace maluszki!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć kochane
Ja dziś na chwilę. Rozpoczął nam się remont ;( Prócz Ani pokoju całe mieszkanko do poprawek ;( Padam ze zmęczenia, ale muszę pochwalić Anię, dzielnie dziś mamusi pomagała 😉 Ładnie spała w dzień (2 razy) i to w swoim łóżeczku, Wieczorkiem wyszliśmy w końcu na spacer i po spacerze dostała super apetytu i ślicznie zasnęła. Dziś odwróciłam jej materacyk na tą bardziej miękką stronę. Powinno jej być wygodnie, bo w naszej sypialni uwielbia spać, a mamy dość miękki materac.
Dziewczynki zmykam, będę jutro wieczorkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...