Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Sobolinek ,krostki zniknely,dalam jej jeszcze pampersa po poludniu i juz nic nie było ,a jakie masz te pampki,bo jak activ baby,ale widzialam dzisiaj w Netto(mam pod domem ten sklep) slep &play po 35 zl za 68 szt,nie wiem tylko czym sie roznia od tych ktore mam ,ale cenowo sie oplaca wychodzi tak jak Dady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
Sobolinek ,krostki zniknely,dalam jej jeszcze pampersa po poludniu i juz nic nie było ,a jakie masz te pampki,bo jak activ baby,ale widzialam dzisiaj w Netto(mam pod domem ten sklep) slep &play po 35 zl za 68 szt,nie wiem tylko czym sie roznia od tych ktore mam ,ale cenowo sie oplaca wychodzi tak jak Dady

Ja też mam te zielone activ baby. Sleep nie miałam.
Znalazłam opinie na:
http://www.dzieciowo.pl/2009/02/pampers-sleep-play-ani-sleep-ani-play.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nanusia ,to masz głodka małego w domu,u nas dzisiaj odwrotnie Zuza prawie nic nie jadla poza moim mleczkiem,nawet ulubionego banana nie chciala,dopiero dynie z zoltkiem zjadla(to zawsze zje),ida jej gorne zabki ,ale jakos nie moga sie przebic,strasznie marudzila caly dzien ,nawet noszenie jej nie pomagalo,
Pamietacie moze kiedy niemowle zaczyna sie obracac z brzuszka na plecki,pytam bo byłam dzisiaj u siostry i Lenka jak sie ja polozy na brzuch to ona myk na plecki,i tak kilka razy pod rzad,bylam w szoku,a jak sie ja ubiera to sie odwraca na boki i strasznie wierci ,ze ciezko ja ubrac,skonczyla dzisiaj 4 tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
Nanusia ,to masz głodka małego w domu,u nas dzisiaj odwrotnie Zuza prawie nic nie jadla poza moim mleczkiem,nawet ulubionego banana nie chciala,dopiero dynie z zoltkiem zjadla(to zawsze zje),ida jej gorne zabki ,ale jakos nie moga sie przebic,strasznie marudzila caly dzien ,nawet noszenie jej nie pomagalo,
Pamietacie moze kiedy niemowle zaczyna sie obracac z brzuszka na plecki,pytam bo byłam dzisiaj u siostry i Lenka jak sie ja polozy na brzuch to ona myk na plecki,i tak kilka razy pod rzad,bylam w szoku,a jak sie ja ubiera to sie odwraca na boki i strasznie wierci ,ze ciezko ja ubrac,skonczyla dzisiaj 4 tyg.

Wow, to z Lenki szykuje się druga Alusia. Bardzo szybko się przewraca, widać silna dziewczyna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobolinek napisał(a):
zuzka napisał(a):
Nanusia ,to masz głodka małego w domu,u nas dzisiaj odwrotnie Zuza prawie nic nie jadla poza moim mleczkiem,nawet ulubionego banana nie chciala,dopiero dynie z zoltkiem zjadla(to zawsze zje),ida jej gorne zabki ,ale jakos nie moga sie przebic,strasznie marudzila caly dzien ,nawet noszenie jej nie pomagalo,
Pamietacie moze kiedy niemowle zaczyna sie obracac z brzuszka na plecki,pytam bo byłam dzisiaj u siostry i Lenka jak sie ja polozy na brzuch to ona myk na plecki,i tak kilka razy pod rzad,bylam w szoku,a jak sie ja ubiera to sie odwraca na boki i strasznie wierci ,ze ciezko ja ubrac,skonczyla dzisiaj 4 tyg.

Wow, to z Lenki szykuje się druga Alusia. Bardzo szybko się przewraca, widać silna dziewczyna 🙂


Sama nie mogłam w to uwierzyc ,ale moja siostra w ciazy, od momentu jak zaczela czuc ruchy to caly czas gadala ze dziecko wcale chyba nie spi,mala nonstop sie ruszala,a pod koniec ciazy to siostra wcale nie spala nawet w nocy bo mala caly czas buszowala,i tak jej zostalo,ona nawet jak dostaje butelke to potrafi(nieswiadomie oczywiscie)sama ja trzymac,nie wiem czy to jest normalne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jakos teraz mnie nie bedzie bo powaznie padam 😞 Jestem tak chora ze szok- a kataru to nie mialam takiego lata juz. Gardlo to jakbym zjadla kilo gwozdzi Masakra! Staramy sie z M zeby Michas nie byl zbyt dlugo obok mnie zeby sie nie zarazil ale wiecie jakie to trudne. Ogolnie to moj pada z zmeczenia bo praca i maluch ciagle ja to juz druga sprawa a maly placz bo mama z boku a nie z nim i dobrze ze tesciu jakos pomaga i bierze go bo na bank juz tez mialby katar.
Jak postawie sie na nogi to wpadne
Trzymajcie sie cieplutko:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mania wracaj szybko do zdrowia !!!
Zuza co do tego przewracania sie to ja pamietam jak Ala miala chyba tak kolo 2 miesiecy to bylo kilka takich dni jak sie z brzuszka na plecki przewracala, potem jednak zapomnialam jak to sie robi i dopiero w 4 miesiacu znowu zaczela. I u mnie bylo jak u twojej siostry jak bylam w ciazy to wydawalo mi sie, ze Ala wogle nie spi- ciagle sie ruszala wierzgala, przewracala brzuch chodzil na boki! ( temu pewnie byla owinieta pepowinka) A w pierwszych tygodniach jak na poczatku karmilam troche z butli odciagnietym mlekiem to tez sobie sama trzymala butelke taka malusia mialam i latwo jej bylo, ale to nie swiadomie- takze mysle, ze nie ma sie czy martwic. Niech twoja siostra pilnuje poprostu Lenki i nadzoruje ja z tymi przewrotami i bedzie ok. JAk w nocy zobaczy, ze sie przekrecila to niech ja odwroci. Ja pamietam jak z ALa walczylam jak miala 4 miesiace chciala na brzuchu spac, a ja z nia walczylam, ale to trzeba pozwolic dziecku, a dopiero jak zasnie to przewrocic ( o czym ja nie wiedzialam)
Dzis Ala to rzeczywiscie glodek sluchajcie cala miske obiadku wciela slodki ziemniak z indyczkiem, popila sokiem, za godzine zjadla pol kubka jogurtu brzoskwiniowego a teraz na noc na spanie wypila 200 ml mleczka 🤪 ciekawe czy bedzie chciala jesc o 23. WOgle dziewczyny jak myslicie bo ja o tej 23 biore Ale na spiocha i ja karmie i zawsze zjada 120 ml i zastanawiam sie, ze moze nie potrzebnie to robie jak sie sama nie budzi ?? Jak myslicie tylko potem boje sie, ze obudzi sie o 2 i bedzie chciala jesc hmmm juz sama nie wiem! 🥴
Nic jutro do pracy lece sie wyluzowac troche 😉
Milego dnia kobitki :*
JOasiu powodzenia w pracy !!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie dziewczynki 🙂
Ale mamy poranek 🙂 Ania przespała całą noc bez pobudek, więc kawkę chyba mogę spokojnie pić rano. O 5 rano Ania powiedziała głośno i dobitnie, że nie będzie spać tylko się bawić. Pobawiłyśmy się do 7 i cudem przy cycusiu zasnęła 🙂 I bardzo dobrze, bo dziś czasu na normalne spanie nie mamy. O 11,30 musimy jechać do mojej mamy bo o 13 mam dentystę.
zuzka pisząc o żłobku i przedszkolu miałam na myśli dzieciaczki mojego brata, które będą dziś także u mojej mamy. W sumie będzie 4 brzdąców: Emi (5lat), Filip (21mc), Ania (wiadomo) i Madzia (6mc). Będzie wesoło 🙂 I tak do 17, 18 aż tatuś po nas przyjedzie. Ciekawe jak my to przeżyjemy 🙂
mania kuruj się kochana! Dużo zdrówka dla Ciebie i rodzinki.
nanusia już kiedyś pisałaś o tym karmieniu o 23 na śpiocha i poradziłyśmy Ci żebyś spróbowała raz jej nie karmić. Zobaczysz jak zareaguje, być może wcale tego już nie potrzebuje. Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. Powodzenia i miłego dnia (jak wstaniecie)
Ucałowania dla małego głodka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sobolinku - Michaś nie kichał, więc było ok. Ale w nocy zaczął coś kaszleć. Poszedł dziś do żłobka, ale wieczorem posmaruję go tą maścią Pulmex baby i może coś pomoże.
Ja mam pampersy active baby i jestem super zadowolona. Miałam kiedyś z Huggies, ale jakieś mało wykrojone były przy nóżkach i uwierały Michasia.
Zuzka, Michaś z brzuszka na plecki to dopiero od niedawna się przekręca. Najpierw było z plecków na brzuszek, i to było tak w czerwcu.
Mania - kuruj się Kobitko !!!

Dziewczyny, czy Wasze maluszki trzymają same butelki? Bo MIchaś zupełnie się do tego nie garnie. Karmię go na foteliku bujaczku, a on rączkami macha, bawi się i wogóle nie myśli o trzymaniu butelki. Kiedy dzieci się tym zaczynająinteresować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mania kuruj sie dziewczyno,dobrze ze Michalem ma sie kto zajac,
Małamyszko,moja Zuza tez nie trzyma sama butelki(pije z niej tylko soczek lub wode),robi dokladnie to co Michas,ale jak butelka wpadnie w jej rece to wtedy pije sama,jednak zdecydowanie woli picie ze szklanki,tej sztuczki nauczyl ja tatus i sprawia jej to wielka radosc
Sobolinku to rzeczywiscie bedzie zlobko-przedszkole 😁,ale babcia pewnie bedzie zadowolona ze ma wszystkie wnuki u siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
100 LAT DLA NASZEGO SZYMCIA !!! ROŚNIJ ZDRÓW !!!

malamyszko Ania też nie trzyma butelki, ale my nie używamy butelki. Jak coś pije to z kubka niekapka, albo ze szklanki. Jak widzi, że ktoś obok pije ze szklanki to aż się śmieje i pokazuje, że też chce.

Zapomniałam dodać, że moja księżniczka się o 10 obudziła. Cieszę się, że jak nigdy pospała o tej porze (wysłuchała mamusi jak mówiła, że dziś nie będzie już okazji do spania). 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂
Przede wszystkim 100 lat dla Szymonka 🙂 Rosnij zdrowo ! Wierze Evek, ze Ci ciezko bez meza 😞 A powiedz mi kiedy on wraca? bo ostatnio mowilas, ze niedlugo bedzie...
Nanusia ja mysle, ze powinnas odpuscic to karmienie o 23. Moze Ala jest juz na tyle duza, ze nie potrzebuje tego jedzonka.
Zuzka a ten Kupicha to ten z Zakopower czy jak to tam? A co do kurtki to nie wiem czy Ciebie zainteresuje, ale mam na sprzedaz uzywana ale w dobrym stanie http://allegro.pl/kurtka-zimowa-house-m-i1871277197.html oraz taka http://allegro.pl/kurtka-cottonfield-rozmiar-m-i1871278132.html
Joasia mam nadzieje, ze jakos dasz rade w piatek i Blanka pozwoli Ci odespac nocke.
Mania kuruj sie dziewczyno...
Sabolinek trzymam kciuki,zeby szybko sie ten zabek przebil. U nas dalej nic..
Przeczytalam wszystko ale tak na raty i nie pamietam czy na wszystko odpisalam...Ostatnio czasu brak, bo Maja jest bardzo wymagajaca..Poza tym musze sie wziazc i porobic fotki, bo chce sprzedac pare rzeczy na allegro.

Aha, wy pisalyscie, ze ubranka na 74 sa za male i niektore z was uzywaja na 12 m-cy...Ja sie martwie, bo Maja jakos nie rosnie tak szybko.. Ciuszki niektore nosi jeszcze te na 3-6, a te co sa na 6-9 sa duze..A te na cm to nosi na 68 a 74 jeszcze wielkie...Nawet nie wiem co z kurtkami robic, bo juz mam i tez sa wielkie a takich malych chyba nie bede kupowac, bo sie nie oplaca..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta ,mnie sie kurtki podobają,musze tylko pokazac je Michałowi jak przyjdzie ze szkoly,napisz mi jak mozesz jaka maja dlugosc rekawa,a co do wzrostu to my tez uzywamy ciuszkow na 68-78 a wiekowo to 6-9 ,ale zdazraja sie jeszcze 3-6,wieksze mamy za duze,
Ktores pisala ze te rajstopki w biedronce maja ABS na kolankach?jak tak to ide kupic bo Zuza kce raczkowac ale sie slizga na panelach,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...