Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Joanna - może musisz bardziej nawilżyć powietrze w pokoju?
Sobolinku - przepiękne zdjęcia mojej Synowej. Dziś jakoś tak zwracałam też uwagę na Wasze mieszkanie i zauważyłam, że mamy chyba te same meble. Dobrze widziałam? Macie Szynaka System KK? Bo tak wyglądają jak nasze tylko my mamy ciemniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malamyszka napisał(a):
Joanna - może musisz bardziej nawilżyć powietrze w pokoju?
Sobolinku - przepiękne zdjęcia mojej Synowej. Dziś jakoś tak zwracałam też uwagę na Wasze mieszkanie i zauważyłam, że mamy chyba te same meble. Dobrze widziałam? Macie Szynaka System KK? Bo tak wyglądają jak nasze tylko my mamy ciemniejsze.

hehe tak 🙂 Mamy Szynakę 🙂 Kupiliśmy w Gliwicach w tym sklepie niedaleko autostrady . Nigdzie indziej ich nie było, a się uparłam na nie. Rok temu je składaliśmy jeszcze z Anką brzuchu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joasiu gratulacje dla Blanki za jej pierwsze kroczki 🤪 uroczo to wygląda 😆 A udało Wam się uchwycić te pierwsze pierwsze, czy jedne z pierwszych?

Zuzka, Edzia, z tą temperaturą w domu to jest tak, że te 21 by mi wystarczyło (chociaż ciepłolubna jestem i dla siebie to może i wolałabym więcej, ale wiem że zdrowiej mniej), ale nawet i tego ostatnio nie ma... Mąż pali wieczorami w kaflowym, ale niespecjalnie jesteśmy przygotowani z drewnem, bo nie mieliśmy przecież palić i dzisiaj pojedzie do swojego taty po worek drewna 😜 No i w sypialni i salonie jest OK, a w kuchni chłodno jak nic się akurat nie gotuje.

Zuzka, pisałaś o imprezie u A w pracy, to on pracuje w jakiejś firmie i jeszcze szkołę jazdy prowadzi czy po prostu Wasza szkoła należy do jakiejś grupy? Ja byłam przekonana że przerzuciliście się tylko na tą naukę jazdy, ale wnioskuję, że jednak nie. A jest taka szansa, żeby A nie musiał w dwóch miejscach pracować? Jak nie chcesz odpowiadać na te pytania to spoko, tak mnie to po prostu zainteresowało, bo pisałaś, że dużo pracuje i myślałam, że na swoje, a mój też planuje za jakiś czas z czymś swoim próbować.

Sobolinku, udało Wam się uchwycić kilka fantastycznych min Ani 😁 I tak jak Zuzka napisała, faktycznie na niektórych zdjęciach Ania jakoś tak inaczej wygląda 🙂

Jeśli chodzi o foto Uli to postaram się za niedługo jakoś to ogarnąć i może w końcu Agu założę i zrzucę chociaż kilka najnowszych zdjęć Uleczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulaszka chyba też skok przechodzi, albo obstawiam jeszcze zęby bo cuduje niesamowicie 😞 Wczoraj, gdy obudziła się po popołudniowej drzemce było po niej ewidentnie widać, że niedospana. Próbowałam pomóc jej zasnąć jeszcze na trochę, ale gdzie tam. Nawet cycek poszedł w ruch i nic. A jak tylko tatuś wrócił to Ulci humorek od razu się poprawił i zupełnie inne dziecko 😮 Do tego słabo je i nie daje sobie ząbków umyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie nie nadrobię nie ma bata właśnie się pakuję i znów do męża jadę to jednym słowem do weekendu ale już w piątek będziemy tutaj wszyscy razem póżniej szykowanie roczku tzn. nic wielkiego w domku tort coś do przegryzienia i tyle no a po urodzinkach niutka wielkie pakowanie,zakupy i wracamy na włoście do Danii nawet nie wiecie jak się cieszę 🤪 może dziwnie to zabrzmiało ale dosyć mieszkania z mamą ☺️ 😉 ☺️
buziaki i do weekendu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
A kiedy kupowaliście swoje? Bo w tamtym roku koło ikei już wycofali się z szynaki i zostały same kuchnie na zamówienie. Dzwoniłam i pytałam, bo wolałbym w katowicach.

Oj dawno, z 3-4 lata temu kupowaliśmy. I kupiliśmy wszystkie meble takie same do wszystkich pokoi i teraz mamy możliwość manewrów pokojowych. Już pare razy przemeblowywaliśmy wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to znów ja może coś mi się uda napisać ja jż spakowana mały jeszcze śpi szok 🤪 🤪 🤪
Blanko Dzisiaj kończysz 1 Roczek.
To w dorosłość pierwszy kroczek.
Żebyś zdrowo się chowała,
Rodziców zawsze słuchała,
Radośnie się bawiła,
Nowych rzeczy szybko uczyła,
Świat wokół Ciebie poznawała,
I często się uśmiechała.
By twe dzieciństwo było piękne i radosne
Jak rozkwitające kwiaty na wiosnę.
Tego właśnie ci życzymy,
I składamy w Twe urodziny. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
o słoneczko wyszło 😁 ale śnieg i tak prószy 🙂
kurczę ale Wasze maluszki już pomykają Joasiu super śmiga Blanka a i zuziu ale ona czadu daje no nie mogę 🤪 się naśmiałam jak pięknie psa ustawia do pionu 😁
oho kończę obudził się papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Zasnęła, ale taką histerię dziś zrobiła, że myślałam że się popłaczę w salonie. Ale nie można się poddawać.
alwo i znowu będziecie razem 🙂 A co do mieszkania z jakimikolwiek rodzicami to Cię rozumiem. Jestem przeciwniczką mieszkania razem z teściami. Mieszkałam kiedyś z mamą T i niby było ok, ale spięcia i nerwy wcześniej czy później zaczynają się zdarzać. Także jak jest tylko okazja i warunki to trzeba mieszkać oddzielnie. Tak jest zdrowiej psychicznie.
Asiula ja miałam wczoraj z Anią to samo. Też nie chciała spać, a na widok taty to szaleje i ma iskry w oczach. Ja też się dołączam do czekania na zdjęcia Ulci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
doberek 🙂
Sobolinku ,co za serialik?bo juz ostatnio pisałas 😉
Julik ,zUZA tak siedzi tylko 3 min 🙃a co macie za pieska?


hej mamusie
Zuzka mamy odpowiednik Berty w męskim czarnym wydaniu 😁 Tigera, ale tylko do niedzieli, tylko albo aż, piesek jest super, wyszkolony na wszystkie komendy reaguje, posłuszny ale ma jedną wadę wszędobylską sierść, kilka razy dziennie zamiatam, odkurzam i zmywam ale wystarczy że ruszy ogonem i sypie się...brrr 😞

Joasiu jak ślicznie Blanusia chodzi super prezent na pierwszy roczek 🙂 a właśnie:
Wszystkiego wszystkiego najlepszego z okazji 1 urodzin, dużo uśmiechu, samych radosnych i szczęśliwych dni i najważniejsze dużo dużo zdrówka Blanusiu 😘 😘 😘 😘 😘 😘

sobolinku jak zwykle zdjęcia super, a ty zdjęcia robisz z lampą czy bez? bo zdjęcia są ładne a Ania tak prosto patrzy w obiektyw. A to co Ani było, może brzuszek?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki
Odpukać, ale Ania jeszcze śpi. Już 2 godzinkę 🙂 T właśnie przyszedł wcześniej z pracy 🙂
julik wiem co masz w domku jeśli chodzi o psią sierść. I współczuję . Pewnie masz 2 dywany 🙂 Jeden zwykły a drugi z sierści 🙂 Jako dziecko mieliśmy w domu dużego owczarka podhalańskiego. To było piękne białe bydle ale ta sierść. Masakra. Moja mama codziennie na kolanach zbierała ją z wszystkich dywanów, a wtedy nie było odkurzaczy.
Jeśli chodzi o zdjęcia to mamy Nikona D80 i używamy osobnej lampy. Dla mnie to czarna magia z tą dodatkową lampą na górze ale czasami uda mi się zrobić jakąś perełkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskoczył kotek na ławeczkę, zdmuchnął na torcie jedną świeczkę, i zamiauczał pięknie miał. Teraz pobiegł bez miauczenia żeby złożyć Ci życzenia!!!
BLANUSIU kochana ,rośnij zdrowo przez kolejne lata bądź pociechą dla swoich rodziców , obdarzaj ich najpiękniejszymi uśmiechami każdego dnia,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny ! Co u Was ?
Najlepsze życzenia dla roczkowych solenizantów 🙂 Bo już chyba jakichś mamy ?;-)

Siedze wlasnie na uczelni, jeszcze jutro ostatnia zerówka i jeśli dobrze pójdzie to wszystko bedzie zaliczone przed sesją 😁 ufffffff 🙂
Nadrobię forum, bo będe miała wolne do 24 lutego 🙂)))
Pozdrawiamy !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mamuśki
Asiula,A pracuje juz od 3 lat w jednej firmie jako kierowca ciężarówki,robota fajna bo na miejscu,sporadycznie wyjeżdżają na ulice ,a taj jeżdża codziennie po hałdzie kopalnianej u wywożą kamień i odpady z produkcji wegla na szczyt tej hałdy ,kiedyś robiły to wagoniki ,a teraz są samochody,płacą tak sobie w zależności od miesiąca,ZUS odprawadzają od tego co sie zarobi ,są bony na święta i paczki dla dzieci (podkreślam ze to prywatna firma)ale mój A pracuje w niej 3 lata i zaczyna sie nudzić ,na razie to jego najdłuzszy okres w jednej firmie ,poprostu lubi jak cos sie dzieje,najbardziej odpowiadała mu praca jako kierowca autokarów ,jezdzil dobie po Europie i zwiedzał ,ale mnie ta praca baaaardzo nie pasowała 😉no i moj A do "łatwych "pracowników nie nalezy ,zawsze mówi co mu nie pasuje ,nawet dyrektorowi ,tylko ze nie robi tego za plecami innych ,tylko publicznie przy wszystkich ,pytaja go wtedy koledzy czy sie nie boi ze go zwolnia,ale on juz taki jest ,no i jak ja zrezygnowałam z pracy to jest nam czasami troche ciężko,wiec postanowilismy załozyć szkołe ,szkoła działa od pazdziernika ,ale na razie jest ciezko,bo w sumie nie dokladamy tylko wychodzimy na zero ,ale to trzeba czasu (podobno ok roku)zeby sie rozwinelo i ludzie o nas uslyszeli,no i moze jak zuza podrosnie i nadal bedziemy mieli ta szkole to sama zrobie instruktora i bede uczyc,tylko ze to baaaarzdo cieżkie egzaminy,A zdawał w Olsztynie bo tam było łatwiej zdać,
Powiem Ci ze u mnie dzisiaj cięzko ogrzac dom ,chyba z powodu tego -20 za oknem ,mam w pokoju 21 ,ale jak siedze to rece mi marzna ,ja tam wole ciepło,i chyba zalączę grzejniki
Sobolinku,u mnie dzisiaj przy popoludniowym spaniu tez była rozpacz 30minutowa,juz chciałam sie poddac ,ale wytrzymałam ,i chyba Zuzi wychodzi górna trojka ,bo dała sobie o dziwo posmarować dziąsełko i cos wyczulam ,
Julik ,faktycznie sierśc to masakra ,ja zamiatam 2x dziennie,i nic mi tak nie przeszkadza jak ta siersc,tylko ze szkoda mi jej bo zimno na dworze ,chociaz jej to nie przeszkadza ,bo stoi co chwila pod drzwiami i chce wyjsc,jak juz wyjdzie to ja ja wolam po pol godz.bo mi jej szkoda a ona itak nie chce isc do domu, 🙃co do siersci ,to te psy tak maja ze traca jej duzo jak sa wlasnie w domu w ciepelku,ale to co zobaczylam wczoraj to mnie zaszokowalo,Adrian postanowil wykapac Berte,potem ja wysuszyl suszarka i wyczasal a jak weszzlam do lazienki to malo zawalu nie dostalam ,siersc byla wszedzie ,a jak ja czesal to wkladal ta siersc do wiadra i uzbieralo mu sie pelne,myslałam ze ja ogolił 😮,to nie byl dobry pomysl z ta kapielą w dodatku cały czas z niej leciała ta siersc a nie mozna jej bylo wypuscic na taki mroz bo by sie rozchorowala 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki Zuzka za odpowiedź 😘 Dzielny ten Twój A 🙂

Sobolinku Ula śpi od 14.30 i już próbuję ją obudzić (włączyłam jej lampkę, zostawiłam otwarte drzwi, podgłośniłam radio 😎 ), bo nie chcę, żeby wstała mi jutro rano o 5 wyspana 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie, to chyba taki dzień. Michaś spał od 11 do 12 i potem od 15 do 16.30. Już nie pamiętam kiedy ostatnio tak długo spał.
A po katarku prawie nie widać śladu. Chyba Nasivin nam pomaga. Jutro żłobek.
Był tam teraz przez 3 dni i strasznie się rozgadał. Przedtem tylko tata tata a teraz jeszcze doszło lala. A mama jak na złość nie mówi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blaneczko :*

Z okazji pierwszych urodzin ja i Szymcio życzymy Ci dużo zdrówka i radości,niech każdy dzień przyniesie Ci dużo,dużo słonka,bądz pocieszna dla swoich rodziców słodka myszko :*,i niech ten kochany uśmiech nigdy nie schodzi z Twojej buźki.STO LAT !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...