Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
Ja miałam super teściową,miałam z nią lepszy kontakt niż z własną mamą,byłyśmy jak koleżanki,i do niczego się nie wtrącała. Nawet pracowałyśmy razem.Strasznie mi jej brakuje.


Dla mojego Damiana moja mama jest taką "SUPER" teściowa sam tak mówi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna1984 napisał(a):
To już wiem co mnie czeka za tydzień :p hehehe Piotruś to widzę jeszcze bardziej energiczny od Blanki, a ja myślałam, że juz bardziej nie może energia rozpierać takiego maluszka!


To to pewnie nic, bo nasze maluszki są coraz większe i coraz bardziej będzie je energia rozpierać 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale sie rozpisalyscie- znaczy czatowalyscie 😜 Szkoda, ze ja zawsze o innych godzinach no ale cuz... Edzia co do spiworka to mam ale wlasnie z dlugim rekawkiem i nie wiem czy poprostu jej wpodziaki krotkie nie ubrac i do tego spiworka, albo kupie taki bez raczek- dzieki za link. Kasiu ja wlasnie tak tez robie, ze Alicja na kolderce spi, a wczesniej od kiedy sie urodzila to na kocyku spala 😉 zawsze to lepiej i przyjemniej to prawda. Zuzka to patrze, ze mamy takie same marzenie heheh ja najdluzej to 4h ciagiem pospalam od 4,5 miesiaca 🥴 Staram sie podsypiac kiedy moge, ale ewidentnie czuje, ze moj organizm potrzebuje nie przerywanego snu! Mam nadzieje, ze udalo ci sie przespac dzis dluzej. U mnie bedzie pewnie noc jak co noc juz przestalam sie ludzic i miec nadzieje- jest mi lepiej bo przynajmniej nie mam zalu w sobie heheh 😉
Joanna- BLaneczka przeurocza tak patrzylam na ten filmik i sie tak szeroko usmiechalam bo bardzo jest podobnym niemowlaczkiem do mojej Ali hehe tak samo sie zachowuje i ksztaut glowki taki sam 🙂 Super- Gratki dla malutkiej za nowy wyczyn 😘 No i ciesze sie, ze z karmieniami juz lepiej- najwazniejsze, ze Blaneczka jest szczesliwa i pogodna 🙂
Co do profilow to mam tu i tu sprobuje sama was poznajdywac szczegolnie na nk bo mam tam profil razem z mezem (Natalia i Maciej Szklanko-Kaczmarek) a na fb (Natalia Kaczmarek(Szklanko)
Dziewczyny czy mozecie uwierzyc, ze nasze szkraby juz lada moment beda mialy pol roczku 🤪 szok!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny mam pytanko gdzie kupowalyscie posciel do lurzeczka ??? Bo chyba poprosze mamy zeby mi kupila i przyslala tutaj bo ta moja co mam to nieprzyjemna jest ! 😉 o i jeszcze te mamy co uzywaja juz podusi to z kad kupowalyscie podusie czy specjalne jakies dla niemowlakow, czy zwykle ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...