Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
nanusia69 napisał(a):
Dziewczyny mam pytanko gdzie kupowalyscie posciel do lurzeczka ??? Bo chyba poprosze mamy zeby mi kupila i przyslala tutaj bo ta moja co mam to nieprzyjemna jest ! 😉 o i jeszcze te mamy co uzywaja juz podusi to z kad kupowalyscie podusie czy specjalne jakies dla niemowlakow, czy zwykle ??

Ja kupowalam specjalnie dla niemowlat - antyalergicznaa. Dalam dosc duzo za kolderke i podusie alesa naprawde przyjemne. Do tego kupilam poszwe- z kubusiem puchatkiem. I wszystko w sklepie. Z tego rodzaju "sprzetem" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dziendoberek! 🙂
Nanusia jeszcze możesz sprówać przykrywać ją pieluszką flanelową, na pewno nie udusi się w razie czego, jedyny minus ze bedzie sie rozkopywać. Co do śpiworka to ja już mam na ramiączkach ale jest za gruby na takie upalne dni i raczej od jesieni będzie potrzeby.
Nanka właśnie te nasze dziewczyny od początku mają podobne zachowania i nawyki 🙂 ten sam temperament 🙂 i też nie mogę już uwieżyć, że zaraz pół roku! Szok! Ale nietstey wszystko co dobre kiedyś się kończy i za 1,5 miesiąca do pracy ;(
A jeślu chodzi o pościel to ja nie kupowałam, bo dostałam kilka kompletów używanych, także tu Ci nie pomoge niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć mamusie 😉
wytłumaczcie mi coś bo dawno do szkoły chodziłam i może źle myślę, Edzia Twój Piotruś urodził się dokładnie tydzień wcześniej niż moja Zuzka i pisze że ma 5m 1 t i1dz.a moja mała ma dalej 4m ,4t i 1dz.a mnie się wydawało że jak wczoraj był 29 to skończyla 5 miesięcy.
Kaszka na kolację nie pomogła ,mała obudziła się co 2 godz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień doberek dziewczyny
My już z Anią po zakupkach w Tesco. Od dziś są w promocji chusteczki do pupy Bambino. Jeszcze ich nie używałyśmy więc kupiłam na próbę.
Aha, o 5,30 Ania wycisnęła kupkę (mamusia wspierała psychicznie 😉
Teraz mamusia zje śniadanko a Ani planuję zrobić kaszę mannę z brzoskwiniami.
Dawałyście już swoim maluszkom brzoskwinie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monic a jak się sprawują te chusteczki? O chusteczkach z huggisa czytałam ,że to porażka.
Kiedyś znalazłam taką stronkę gdzie dziewczyna porównuje i ocenia rożne produkty dla dzieciaczków
http://www.dzieciowo.pl/
Są oczywiście do tego komentarze innych użytkowniczek i to jest wtedy najbardziej miarodajne. A najlepiej samemu spróbować i ocenić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monic87 napisał(a):
do pupy - idealne ale do buzi juz nie. Maja mocny zapach wiec jak mu usta przetre po jedzeniu to nie jest to za przyjemne

Dzięki monic 🙂 Ja buzi Ani tymi chusteczkami jeszcze nie przecierałam ( a kupowałam jej zawsze Pampers Baby Fresh, teraz chyba przestanę bo zmniejszyli liczbę chusteczek w opakowaniu a spróbowałam Dadę z biedronki i jest super)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monic87 napisał(a):
tez mam dade 🙂 natural i lawenda sa ok...inne mi nie podeszly

Ja próbowałam zielone (nie wiem jak się nazywają) i lawendę podebrałam bratowej (ma dzidzię z marca). I te zielone dla mnie są troszkę lepsze niż lawenda. Niebieskich nie próbowałam, bo mają nie najlepsze opinie.
I jeszcze jedno:
Cena dady jest niższa niż Pampers w promocji Tesco 6 paczek za 25,99. I jest ich już teraz więcej, niż pampersiaków.A w ogóle to pampersy zaczęły mi już śmierdzieć. Za mocno są naperfumowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...