Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry dziewczyny,
Nanusia ja na NK.jestem kasia schmidt(kuczera) ,ale z tego co widzę to zaakceptowałaś moje zaproszenie,
A co to takiego ten mlekomat ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzień doberek dziewczynki
Ale u nas pogoda... a muszę wyjść z Anią po prezent.
Jeśli chodzi o wymiary Ani to mam z wtorku: głowa 41, klatka piersiowa 41,5, długość 69, waga 6490 (teraz już pewnie ciut większa, bo zaczęłam ją futrować 😉
A ja znowu popijam kawusię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nanusia a powiedz mi jak Evek zniosla lot z malym? Dalo sie wytrzymac? ja planuje jakos we wrzesniu poleciec do rodzicow z Maja,ale bardzo sie boje tego dlygiego lotu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
Dzień doberek dziewczynki
Ale u nas pogoda... a muszę wyjść z Anią po prezent.
Jeśli chodzi o wymiary Ani to mam z wtorku: głowa 41, klatka piersiowa 41,5, długość 69, waga 6490 (teraz już pewnie ciut większa, bo zaczęłam ją futrować 😉
A ja znowu popijam kawusię 🙂


Ale długa dziewczynka 😉 to napiję się z Tobą kawusi, bo Blanusia zasnęla właśnie po 40 ml Bebiko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna dziekuje 🙂mamy Nikon D300s. A ty juz piersia nie karmisz? troszeczke mnie tu nie bylo inie jestem w temacie...ja bym chciala nauczyc Maje jesc z butelki, ale nie chce i juz...probowalam rozne rodzaje butelek, soczki, wode,moje mleko i nawet nie chce smoczka do buzi wziazc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monic dziekuje, a ja wlasnie obejrzalam zdjecia Filipka i nie moge uwierzyc jaki on duzy jest..Bardzo ladnie siedzi..i stoi 🙂 wyglada jakby mial juz ponad pol roku!
Moja jeszcze nie siedzi, ale jeszcze mamy troche czasu..
A czy pozostale maluszki juz siedza i tez tak sztywno glowe trzymaja? Bo moja Maja jak jest na raczkach to trzyma glowke, ale jak siedzi to jeszcze jej lata troszeczke, ale to chyba spowodowane jest asymetria, ktora Maja ma i od jutra bedziemy chodzic na rehabilitacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna1984 napisał(a):
sobolinek napisał(a):
Dzień doberek dziewczynki
Ale u nas pogoda... a muszę wyjść z Anią po prezent.
Jeśli chodzi o wymiary Ani to mam z wtorku: głowa 41, klatka piersiowa 41,5, długość 69, waga 6490 (teraz już pewnie ciut większa, bo zaczęłam ją futrować 😉
A ja znowu popijam kawusię 🙂


Ale długa dziewczynka 😉 to napiję się z Tobą kawusi, bo Blanusia zasnęla właśnie po 40 ml Bebiko

Długa i kochana 🙂 O 11 dałam jej całą miseczkę kaszy manny z bananem i wszystko wcięła a pod koniec zrobiła kupkę. Już taką "dorosłą" I jeszcze popiła mamusinym mleczkiem i zasnęła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna1984 napisał(a):
Monic zdjęcia wspaniałe! Bardzo szybko Filipek Wam się rozwija 🙂 siedzi, stoi, nurkuje! Brawo 🙂


ogladalam teraz zdjecia i powiedz jak sie Blasnusia spisala na basenie?? i mielismcie te pampki do pllywania??bo widze ze slicznotka ma stroj kapielowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta napisał(a):
Joanna dziekuje 🙂mamy Nikon D300s. A ty juz piersia nie karmisz? troszeczke mnie tu nie bylo inie jestem w temacie...ja bym chciala nauczyc Maje jesc z butelki, ale nie chce i juz...probowalam rozne rodzaje butelek, soczki, wode,moje mleko i nawet nie chce smoczka do buzi wziazc.


Własnie dawno Cię nie było! Karmię jeszcze ale też próbuje przestawić na butlę i ciężko nam idzie, już 3 tydzień. Possie chwilę mleko moje lub modyfikowane po tym jak się obudzi, albo jak płacze - działa wtedy na nią uspakajająco jak smoczek, ale po chwili już nei chce i muszę czekać do kolejnego płaczu :/ herbatkę lub wodę już chętniej pije, ale to od ponad miesiąca ją uczę pić, wiec juz sie przyzwyczaiła...mam nadzieję, ze do mleka też się tak przyzwyczai! życzę powodzenia w przestawianiu Mai na butlę! Na pewno znajdziesz na nią sposób!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monic87 napisał(a):
Joanna1984 napisał(a):
Monic zdjęcia wspaniałe! Bardzo szybko Filipek Wam się rozwija 🙂 siedzi, stoi, nurkuje! Brawo 🙂


ogladalam teraz zdjecia i powiedz jak sie Blasnusia spisala na basenie?? i mielismcie te pampki do pllywania??bo widze ze slicznotka ma stroj kapielowy 🙂


tak ma pod strojem pampers wodny 🙂 bardzo jej się podoba, bylismy już 2 razy, może w tą niedzielę też pojdziemy, zobaczymy jak po tej szczepionce, czy juz bedzie poprawa! Ona jest stworzona do pływania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czy któraś z mam bedzie tak uprzejma i napisze jak zrobić zupkę jarzynową z mięskiem. Kupiłam pierś z kurczaka, ziemniak, marchew i pietruszka 🙂
chodzi mi głownie o to, czy osobno gotujecie kurczak a osobno warzywa i po zmiksowaniu wszytskiego razem jeszcze raz zagotować i dodać masło lub oliwę?
A no i z czym podać maliny na deser?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna1984 napisał(a):
Czy któraś z mam bedzie tak uprzejma i napisze jak zrobić zupkę jarzynową z mięskiem. Kupiłam pierś z kurczaka, ziemniak, marchew i pietruszka 🙂
chodzi mi głownie o to, czy osobno gotujecie kurczak a osobno warzywa i po zmiksowaniu wszytskiego razem jeszcze raz zagotować i dodać masło lub oliwę?
A no i z czym podać maliny na deser?

czytalam by gotowac osobno lecz ja za kazdym razem gotuje razem... otem miksuje dodaje troche oliwy i juz tego nie gotuje ani nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna dziekuje- zdjecia robilismy razem z mezem sami (taka sesja) a sukienusia to ta co kiedys byla moja jak bylam bobo 😁 te co mama mi kiedys przyslala jak bylam jeszcze w ciazy 😉
Maja Evek z szymciem nie miala zadnych problemow bo caly lot spal i nawet karmila go na spiocha- i jeszcze jechali z przesiadka takze maly ciagle na rekach, ale bylo naprawde okej 🙂 Oby Majusia tez tak ladnie lot przetrwala 🙂 Sprobuj dla Maji dawac butelke w nocy na spiocha wtedy nie bedzie czaic, a sie przyzwyczai ja tak robilam i to zdalo egzamin, Ala zobaczyla, ze latwiej idzie i polubila to puzniej przez chwile piersi nie chciala nawet 😜
Sobolinku piszesz, ze pilas kawe i powiedz mi jak Ania to zniosla czy byla puzniej pobudzona bo karmisz piersia tak ? Bo ja to czasem kawy potrzebuje ze hu hu ! Ale boje sie, ze puzniej Ala da mi do wiwatu 😉
Monic Najleprzego dla Filipka 😘
Joanna czytalam gdzies ostatnio, ze po szczepieniach moze byc ciezszy oddech takze nie przejmuj sie, mam nadzieje ze Blaneczka juz bedzie lepiej dzisiaj w nocy spac! Jejq wy juzz tak diete rozszezacie, a ja jeszcze stoje z tym w miejscu ehhh ale w sumie chyba jestem za wygodna i narazie nie chce mi sie tego brudzonka przy jedzeniu. Czekam az Ala bedzie zdolna sama siedziec w siedzonku specjlanym do karmienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...