Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

ja tylko na momencik ,bocochwilę mi prąd wyłączają,takazamieć że nie wiem coto do rana bedzie
Sobolinku podrzuć trochę tych faworków ja chętnie zjem,bo nigdzie jutro sie nie ruszam ,pewnie zasypie nas pod same drzwi ,szyby z tarasu juz mam do połowy zasypane ,pisałaś owózku ,i tak sobie pomyślałam ze niektóre mamy mają tylko takie wózki,a jak Ty bidulkodałas radęz Twoją nogą?pewnie ciężko bylo 😞
Asiula a może Uli nie spasowało coś co zjadła razem z Wami ?bo pisałas ze je to co wy,daj znać czy jej to świństwo zeszlo,
U nas Zuza sama schodziłaz kanapy jak jeszcze nie potrafiła schodzić,oczywiście najpierw glową w dól ,ale po2 dniach nauki przez tatusia załapała o co chodzi i teraz nawet jak ma zejść ze schodów to odwraca się tyłem 😁a na kanape jak wchodzic nikt jej nie pokazywałsama wlazła poprostu
Sobolinku Ania jeszcze trochę i tez bedzie chodzić,widzę że ona taka ostrorżna jest ,tak delikatnie np siada ,zauważyłam to tez jak byłam u Was,kładła sie na plecki też tak powolutku ,Zuza to by rąbła całym ciałem ,tak tez robi teraz jak juz chodzi ,cała siła siada na pupe dobrzez ze ma pampersa ,a dzisiaj to pobiła rekord w marudzeniu ,nie wiem czy jej zeby nie ida ,bo nawet jesc za bardzo nie chciala,ja zresztątez mam wisielczy nastrój ,może to ta pogoda,ale w sobotę idziemy na urodzinki do szwagra wiec sie troche nagadam z ludzmi a w poniedziałaek mam spotkanie paczki z liceum ,juz sie nie moge doczekac,wprawdzie tylko 2 godz,bo o 19 a potem A idzie na nocke wiec bede musiała wrocic ale zawsze to cos
Ok ja zmykam bo obiecałam sobie wczesniejsze chodzenie spac ale jakos wyrobic sie nie moge
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
Asiula fajnie, że masz takiego romantycznego męża 🙂 Trochę zazdroszczę, bo mój taki nie jest i nie będzie. Ale i tak nie zły 🙂
julik ciesz się, że Julcia daje Ci pospać do 8! U nas codziennie jest pobudka o 5 lub 6 i już nie mam jak spać 😞
Nad tym streetcom też się kiedyś zastanawiałam, ale nie wiem czy jesteśmy z Anią odpowiednimi kandydatkami do tej akcji, bo Ania nie je wcale kupnych kaszek a mleko zaczęła dopiero od niedawna jeść.


sobolinku tylko ze Jula chodzi późno spać przeważnie po Brawach Szczęścia 😁 więc dlatego dłużej śpi, dziś ją przetrzymałam do 22 bo chcę żeby jutro pospała do 9 bo jutro idziemy na szczepienie a wizyta wypada w porze jej popołudniowej drzemki więc nie chcę żeby była marudna.
A co do streetcom to są tam różne kampanie począwszy od butów Adidasa,perfum, kremów po wódkę i papierosy, testują bardzo dużo produktów, no a mamusie łapią się na akcje mleczka lub kaszek 🙃 ale wiem że dziewczyny testowały też kosmetyki J&J
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka właśnie w tym roku nie będę nic piec, bo nie mam dla kogo. Ale jak będziesz miała kiedyś do nas przyjechać to z chęcią upiekę 🙂 Ja też mam cały taras zasypany a to na piętrze więc sobie wyobrażam jak jest u Was w domu. Fatalnie, że macie przerwy w dostawie prądu. Jak to przeżyje Wasza nowa lodówka?
Z tym wózkiem to faktycznie niektóre mamy mają tylko takie i muszą sobie jakoś radzić. Co do nogi to teraz trochę boli, ale ja wtedy nie miałam innego wyjścia. Na środku ulicy przy Silesii nie mogłam się zatrzymać.
Co do schodzenia Ani z kanapy to u nas też tatuś nauczył Anię, a w zasadzie to oboje równolegle. Ja z wersalki ją uczyłam po każdej zmianie pieluszki a T z naszego wysokiego łóżka w sypialni (to nie jest na moje nerwy jak balansuje na skraju). I u nas jest tak, że Ania jeszcze nie potrafi wchodzić na kanapy 😞 Ale może to i lepiej.
Masz rację z tą ostrożnością przy upadaniu. Ona bardzo delikatnie pada 🙂 Ale i tak zawsze drżę jak stoi oparta o drzwi z prysznica a ja jestem po drugiej stronie i nie mogę nic zrobić, a dookoła kafelki i szkło.
Widzę, że w sobotę będziemy "razem" świętowały 🙂
Co do dywanu to jej się spodobało, bo traktuje go jako przedłużenie swojego kącika z zabawkami i teraz są już wszędzie 😞 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć; 😎
Dzisiaj pospałam do 7,ale itak jestem śpiąca,piję kawusię i brakuje mi tylko pączusia albo faworka do niej 😉
Wiecie co przeraza mnie ta pogoda za oknem i pozwoliłam Michałowi nie iść do szkoły,ma 2km i stwierdziłam ze zanim dojdzie do będzie cały mokry ,bo śniegu jest po kolana
Mam pytanie do mamuś zapisanych do streetcomu ,tam trzeba to oswiadczenie odesłać pocztą?botez sie zapisałam,
kurcze zawsze mysle ze musze Wam cos napisac ,a potem jak juz sie zaloguje to zapominam co chciałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kochane 🙂

Alusiu,z okazji pierwszych urodzinek, wraz z Szymonkiem życzymy Ci słoneczka w każdy dzień,dużo uśmiechu,zabawy i pociechy dla kochanych rodziców.Rośnij zdrowo perełko :*


Sobolinku,brawa dla Anusi,jak sobie juz ladnie radzi 🙂
Nanusiu,wiec ida zabki yeee 😉,oby przeszla to najlagodniej.

Asiula ja tez mysle z epowinnas isc do lekarza,domysly to domysly.Mi to tez troszke na egzeme wyglada z opisu hmm

Jesli chodzi o walentynki,dostalam czekoladki serduszka.Fajne swieto,zawsze to weselej jest zwlaszcza w taka paskudna zime :P ale nie przywiazuje do tego jakiejs specjalnej uwagi 😉 Moze jak bylam mlodsza-misie,poduszki w ksztalcie serducha itd.
A zreszta,z samego rana 14 lutego poklocilam sie z T :P

Ale sniegu nasypalo :O,szkoda ze wciaz musze siedziec w domu :/ a tak sam T z Szymciem na saneczkach.

Zmykam gotowac obiad 😉 aaaaa paczki u nas robi moja babcia. A bedac w Stanach,zawsze kupowalismy w sklepie polskim,pracujac od 7 do 19 nigdy nie mialam na to czasu 😞
Ale za to pamietam Nanusiu,Twoje pyszne faworki mmmmniam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOCHANA ALUSIU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI TAK WIELKIEGO ŚWIĘTA,ROŚNIJ ZDROWO JAK DOTYCHCZAS ,BĄDŹ ZAWSZE UŚMIECHNIĘTĄ DZIEWCZYNKĄ ZE SWOIM CUDNYM UŚMIECHEM I CZARUJĄCYMI OCZĘTAMIA RODZICE NIECH NADAL MAJĄ Z CIEBIE TAK WIELE POCIECHY 😘 😘 😘buziaczki od Zuzi i ciotki Kasi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michała wysłałam z Zuzią na spacer,a sama mam chwile na gorącą czekoladę i pączka(sąsiadka mi przyniosła)i tak sobie myślę ,czy te faworki długo się robi bo może bym zrobiła?podajcie jakiś przepis ,szybki i łatwy ,bo ja to nie lubię siedzieć w kuchni na chyba ze u kogoś na plotkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
Michała wysłałam z Zuzią na spacer,a sama mam chwile na gorącą czekoladę i pączka(sąsiadka mi przyniosła)i tak sobie myślę ,czy te faworki długo się robi bo może bym zrobiła?podajcie jakiś przepis ,szybki i łatwy ,bo ja to nie lubię siedzieć w kuchni na chyba ze u kogoś na plotkach

zuzka podałam linka do pysznych faworków kilka stron wcześniej

http://www.wielkiezarcie.com/recipe6518.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobolinek napisał(a):
zuzka napisał(a):
Michała wysłałam z Zuzią na spacer,a sama mam chwile na gorącą czekoladę i pączka(sąsiadka mi przyniosła)i tak sobie myślę ,czy te faworki długo się robi bo może bym zrobiła?podajcie jakiś przepis ,szybki i łatwy ,bo ja to nie lubię siedzieć w kuchni na chyba ze u kogoś na plotkach

zuzka podałam linka do pysznych faworków kilka stron wcześniej

http://www.wielkiezarcie.com/recipe6518.html


przegapiłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
sobolinek napisał(a):
zuzka napisał(a):
Michała wysłałam z Zuzią na spacer,a sama mam chwile na gorącą czekoladę i pączka(sąsiadka mi przyniosła)i tak sobie myślę ,czy te faworki długo się robi bo może bym zrobiła?podajcie jakiś przepis ,szybki i łatwy ,bo ja to nie lubię siedzieć w kuchni na chyba ze u kogoś na plotkach

zuzka podałam linka do pysznych faworków kilka stron wcześniej

http://www.wielkiezarcie.com/recipe6518.html


przegapiłam 😉

nic się nie stało 🙂 Spróbuj zrobić bo naprawdę wychodzą super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobolinku do momentu rozwałkowania ciasta wszystko pojmuję ale jak mam powycinać to ciasto? 🙃potem z tego co pamiętam jak moja babcia robiła to jakoś tak trzeba je zawinąć,wywinąć? 😁 🙃rany ale ja ciemna jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobolinek napisał(a):
Tylko dla Twoich łasuchów zrób z podwójnej porcji. Bo ja kiedyś dorabiałam bo było za mało.

Kroisz w prostokąty i w środku robisz pionowe cięcie i przekładasz dół i się wywija samo.


to idę robić ,trzymaj kciuki ,może się uda? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To my poprosimy faworki. Porównamy obie kucharki i zadecydujemy która zrobiła lepsze!! Hihihi, żartowałam, pewnie obie upieczecie pyszne.
My dziś mieliśmy po 2 pączki z budyniem - niestety kupne.
A teraz gotujemy obiadek dla Michasia - kurczaczka i brokułki. Mam nadzieję, że wyjdą dobre i zje. Wczoraj na kolację dostał kaszkę z kakao. Niby od 12 miesiąca, ale te pare dni to może być. Niestety nie chciał jeść. Chyba nie był głodny, bo mimo wszystko spał w nocy do 7 rano.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Małamyszko nie chciałabyś nas porównywać bo ze mnie to kiepska kucharka ,ale gotowanie trzeba lubić a ja za tym nie przepadam ,robie bo muszę 😞
Sobolinku nie wiem czy widziałas jak robiłam gołąbki w zamianie żon,ja jak coś robię pierwszy raz to wychodzi mi jakieś takie DUŻE 😁,wtedy zamiast gołabków wyszły mi gołebie a teraz zamiast faworków wyszły mi FAWORY 🤪następnym razem będe juz wiedziała jakiej wielkości te prostokąty wycinać,:side w tym przepisie było napisane ze trzeba ubić najpierw to ciasto wałkiem ,tak tez zrobiłam a Michał zaczął sie śmiać i zapytał czy aby napewno wiem do czego służy walek?a potem jeszzce zapytał jak tak waliłam ,kogo sobie wyobrażam zamiast tego ciasta 😆żartowniś jeden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie
zuzka tak, oświadczenie trzeba wydrukować, podpisać i wysłać pocztą.

my już po szczepieniu 🙂, Jula zajęta była zabawkami że tylko w chwili ukłucia zapłakała a za chwilę wróciła do zabawek

nanusiu pytałaś o skutki uboczne, Pani doktor mi powiedziała że za około tydzień może pojawić się gorączka i wysypka, a nawet kaszel, katar, ból gardła i ogólne rozbicie trwające około 3dni, może ale nie musi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Julik ,teraz chyba zrobię jeszcze jedną porcję bo tak sobie siedze i jem i nie wiem ile zostanie do 18 zanim A wroci z pracy 😁 ja czasami porównuję moją rodzinkę do rodzinki z serialu RODZNKA PL.u nas bardzo podobnie wygląda życie ,z tym ze ja mam tylko 2 facetów a nie 4,wtedy bym chyba zwariowała 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochana Alusiu, kończysz dziś roczek, więc życzymy Ci aby był to początek długiej i szczęśliwiej drogi, bez żadnych trosk i przeciwności losu, aby słoneczko zawsze wpuszczało promyk do Twojego serduszka a miłość otaczała nie tylko Ciebie ale i wszystkich dookoła a wtedy świat będzie piękny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...