Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dziewczynki padam na twarz. Strasznie mnie noga boli, przez to chodzenie po tym śniegu, pchanie tego wózka no i przez stanie przy kuchni 🙂 Ale faworki wyszły super 🙂 Część dałam sąsiadce a resztę my jemy (bo T też sobie bierze, zostawiłam mu bez cukru pudru)
Po 17 pojechaliśmy jeszcze odebrać mój opiekacz 🙂 Ale na gofry dziś nie mam już ochoty. Za słodko mi. Może zrobimy sobie na kolację kanapeczki na ciepło 🙂

Ania dziś padła, bo w dzień spała tylko godzinę, później obudziła się przeraźliwym płaczem. Nawet na rączkach płakała, nie wiedziałam co jej jest. Na szczęście przyszła sąsiadka z Alusią i moja księżniczka zapomniała, że płakała.
Dziś pierwszy raz zrobiłam jej kisielek z soku z gerbera (jeszcze mi się jakiś ostał w szafce). I wiecie jak się tym zajadała 🙂 Pić soku nie lubi, ale już na gęsto jako kisiel uwielbia 🙂 Cieszy mnie to, bo od czasu do czasu przemycę jej taki soczek. Ale nie można przesadzać z tymi słodkimi sokami.

Malamyszko pisałaś coś o kaszce z kakaem. Ja już od jakiegoś miesiąca robię Ani kaszkę mannę do której dodaję trochę naturalnego ciemnego kakao. Wcześniej zapytałam mamę czy mogę dać Ani kakao i nie było przeciwwskazań. Nic jej nie jest a smakuje jej to 😉
zuzka jak tam faworki? Chyba nie było tak strasznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misio ma ogromne serduszko,
więc szepcze ci dziś na uszko:
dużo szczęścia i słodyczy,
dużo miłości i wszystkiego czego Alusia sobie życzy.

Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin słodkiej Alusi - julik z Julą życzy. 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczynki dziekujemy za przepiekne zyczenia znaczy Alusia dziekuje 😘 😘 😘 😁
Julik dziekuje, za info co do szczepienia- wlasnie bede dzwonic i przeloze nie moge ryzykowac na sobote zeby mi zle sie czola 😉
Joasiu dziekujemy za piekna pocztowke 😘 😘 a powiedz mi czy nasz do was doszla bo nie wiem czy pisalas ?? 🙂
Widze, ze was na faworki naszlo 🙂 pieknie ja uwielbiam 🙂 juz dawno nie robilam, ale to jeden z moich slodkich specjalow 😉 wczoraj robilam babeczki 🙂 dla ALusi zaraz M wroci z pracy i bedziemy dmuchac swieczuszke 😉
uciekam kochane musze popracowac nad prezentacja strasznie dluga mi wyszla juz ma 23 min a jestem przy 9 miesiacu 😜
buzak 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nanusiu doszła doszła od Was pocztówka 🙂 pisałam Ci podziękowania na facebooku...hmm myślalam, ze doszła wiadomość :/ no cóż to jeszcze raz dziękuję, myszka miki to ulubiona Bajka Blanki więc podwójnie się cieszyła, nie chciała mi jej oddać tak jej się spodobała :p
No i cieszę się, że kartka z życzeniami dla Ali doszła na czas 🙂 już się bałam, że będzie szła tak długo jak paczka :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Doberek 🙂
Mój mały szkrab już godzinę buszuje a ja razem z nim 😞
Zastanawiam się czy jechać wózkiem w taką pogodę do Chorzowa. Musiałabym coś zrobić z włosami. Niby zapuszczam,ale chyba ciut podciąć by trzeba było, bo układają się nie tak jak chcę. Trochę obawiam się nieodśnieżonych chodników. Wczoraj mimo bartatiny z wielkimi kołami to i tak miejscami nie dało się przejechać bo "mądrzy" ludzie zamiast odśnieżyć cały chodnik wydeptali tylko ścieżkę na parę nóg, a gdzie szeroki wózek. Musiałam prowadzić ruchliwą ulicą, bo się nie dało inaczej. I tego właśnie się boję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malamyszka napisał(a):
Sobolinku, ja niedawno wróciłam z Kościoła. Pogoda okropna. Nie polecam spacerów dzisiaj. Szczególnie z wózkiem. Jest ślisko, chodniki u nas niby odśnieżone, ale i tak jest ślisko i źle się chodzi.

Właśnie siedzimy w domku i nigdzie nie wychodzimy. Już 2 pranie się pierze a Anka roznosi chałupę 🙂
W Kościele dopinałaś Roczek Michasia? To już jutro 😁 😁 O której godzinie urodził się mój zięć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
Teraz to ja juz nie mam czasu na siedzenie z Wami ,Zuza całyczas włazi na kanape i biega po niej ,musze przy niej nonstop siedziec,a jak zabraniam to sie ze mna kłóci,teraz posadziła misia na nocnik a sama własnie chyba robi do pieluchy ,bo coś stęka
Idę zobaczyć co stworzyła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobolinku jak pisałam zamiast faworków wyszły fawory,ale chyba smakowały bo zniknęły z talerza w godzinę 🙂a w jakim sklepie kupiłaś ten opiekacz?zwyczajnie na allegro ,czy w jakimś konkretnym sklepie ,bo ja kupuję sprzęt agd zazwyczaj w Avansie ,bo oni na stronach internetowych mają nawet o kilkaset zl taniej a potem poprostu odbieram w sklepie ,tak np kupiłam expres do kawy z Tassimo,w sklepach ze sprzetem tego typu kosztuja od 450 w gore,a na stronie Avansu były po 280 pojechalam do sklepu Avans i tam tez byly po400 zapytalam sprzedawce jak to jest a on mi powiedzila ze sprzeda mi za 280 ,tak jak na ich stronie no i teraz własnie pije sobie latte
Asiula jak Ula ,bo nic nie napisałaś ,byłyście u lekarza?
Ja tez bym chetnie wyszła z Zuzia na spacer ale u nas na wsi chodniki wcale nie sa odsniezone tyle co ludzie wydeptali,zaczynam załowac ze nie kupiłam tych sanek,ale słyszałam ze ten snieg szybko ma stopniec,sama juz nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka ja też kupuję przez net i odbieram sobie w sklepach znacznie taniej. Zazwyczaj robię to w mixelektronix albo w euroRtvagd ale teraz mieli tam drożyznę. Znalazłam na ceneo chyba taki sklep http://www.morele.net/opiekacz-zelmer-26z012-239170/ i odebrałam w Katowicach. W saturnie i eurortv agd ten opiekacz jest po 249 zł więc też zaoszczędziłam ponad 100 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka rozumiem, że jesteś zadowolona z tego tassimo? Pytam bo jeden ochroniarz naszego osiedla kupił taki ekspres córce na święta i strasznie śmierdzi plastykiem jak zaparzy kawę. 2 razy już go reklamuje właśnie ze względu na tą chemię w smaku. Ponoć niektóre partie Bosch robi w Chinach (on na taki egzemplarz trafił) a wtedy wiadomo, że to nie ten bosch co kiedyś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje dziecko chyba ma zamontowany zegarek w dupce 😁spała dokładnie pół godz.i ani min dluzej
Sobolinku moj nie smierdzial 😲nawet po odpakowaniu z pudla,co moze sie zdarzyc,ja jestem zadowolona ,ale przerazaja mnie ceny kawy,wiedzialam ze takie sa (8 kaw to 20 zl)i postanowilam sobie ze jedna kawa na tydzien ale jakos nie potrafie sie do tego zastosowac 😉takie sa pyszne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak spędzamy każdą chwilę
http://www.youtube.com/watch?v=asAngXEsxfE
Sobolinku Ty chyba jesteś zorientowana ,czy jak dziecko już chodzi to może mieć papcie na nogach,czy są wskazane?bo u nas coś musi być na stopkach oprocz rajtek ,inaczej Zuza sie ślizga,a z kolei skarpety podszyte od spodu są wszystkie na nią za duze i zle jej sie w tym chodzi,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
tak spędzamy każdą chwilę
http://www.youtube.com/watch?v=asAngXEsxfE
Sobolinku Ty chyba jesteś zorientowana ,czy jak dziecko już chodzi to może mieć papcie na nogach,czy są wskazane?bo u nas coś musi być na stopkach oprocz rajtek ,inaczej Zuza sie ślizga,a z kolei skarpety podszyte od spodu są wszystkie na nią za duze i zle jej sie w tym chodzi,

Jestem 🙂 Ania ładnie zasnęła na cycu więc mam chwilę spokoju.
Co do papci to ja jestem za tym, żeby nie zakładać w domu. Nawet jak dziecko chodzi, ale wiem, że masę mam zakłada, bo tak wygodniej i cieplej. Pytałam swego czasu teściową co o tym sądzi i ma identyczne zdanie. Jak najdłużej bez papci, buty zimowe na dwór wiadomo. Ale już latem chcę Anię uczyć chodzić boso po trawie (oczywiście w ogrodzie u teściów) Stopa dziecka kształtuje się właśnie przez ciągłą pracę mięśni, dzięki temu dziecko uczy się łapać równowagę i czuje podłoże. W papciach tego nie doświadczy. Ja zakładam Ani właśnie na rajtki skarpetki z ABSem. I są świetne, nic się nie ślizga a Ania ma stosunkowo małą stopę, bo nosi 20-21.
Zuzia super sobie urzęduje na tej kanapie 🙂 Spodobała jej się. No i widziałam teraz Wasz tron. Chyba podobny kupię Ani.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuzka, a ja nie mogę uruchomić Twojego filmu. 😞 wiesza mi się komputer jak tylko zaczynam otwierać film. 😞(

Sobolinku my świętujemy jutro od 3.10 😉 Śmiałam się, że dziś w nocy nie pozwolę małemu spać, tak jak on mnie rok temu. Skurcze zaczęły się ok 21 a w szpitalu byliśmy po 22.30. A Michaś na świecie pojawił się już o 3.10.
A o której urodziła się Anulka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc mamusie, my mielismy nieprzespaną nockę 😞 Blanka złapała wirusa chyba jelitówka 😞bylismy rano u lekarza...wymiotuje, ma rzadkie kupki, nie ma apetytu, prawie nic nie zjadła przez cały dzien 😞 do tego miala temperturę 😞 dobrze, ze z chęcią pije duzo wody, to przynajmniej się nie odwodni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joasiu tak mi żal Blanusi musi się strasznie męczyć biedactwo. Dużo zdrówka dla niej!!! Oby jej to szybko przeszło!
malamyszko Anulka urodziła się o 13,55 ale o 3,10 odeszły mi wody 🙂 To pewnie Michaś pociągnął Anię za rączkę i powiedział "koniec lenistwa, czas wychodzić" 🙂

Kurczę mam problem bo nigdzie nie mogłam dziś znaleźć świeczki z nr 1. Byłam w tesco i w smyku. Dzwoniłam do bratowej i przywiezie mi zwykłą różową 🙂 Dobre i to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Najprawdopodobniej już mnie dziś nie będzie, bo komp mi się baaardzo spowolnił po ostatnich aktualizacjach windowsa i na razie po kolei je odinstalowuje ale być może trzeba będzie przeinstalować system 😞 Od nowości chodził jak złoto czyli prawie 2 lata 🙂
Tak więc miłego wieczora i dobrej nocki.
malamyszko super świętowania z Michasiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie po 9 dniowej nieobecności 🙂
my już w Danii jupii mieliśmy trochę przemeblowywania itp. rzeczy aby dostosować mieszkanie do Niutka bo jak wyjeżdżaliśmy to mały można powiedzieć że leżący był a teraz 🤪 o zgrozo daje czadu 😉 sam wchodzi na wersalkę tylko ze schodzeniem kłopocik bo nie wiedzieć czemu upodobał sobie schodzenie rękoma 🙃pokazujemy mu jak ma schodzić a on i tak kombinuje 😉 a i trochę do góry rzeczy musiałam pozabierać bo ściąga niby sobie obiecałam że nie będę wszystkiego przed nim chować niech wie że nie wolno ale cóż życie zweryfikowało po swojemu bo jakoś na "komendę "nie wolno nie reaguje a wręcz uśmiecha się i dalej psoci 😁
kurczę dzisiaj nie dam rady ale może w weekend nadrobię te kilkanaście stron to się dowiem co u Was słychać aż ciekawa jestem jak maluszki a teraz to spokojnej nocki życzę papa jak nigdy mąż w wyrku czeka ciekawe czego chce hmmm ☺️ o tak młodej porze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wybija Ani roczek,
goście nie odstępują jej na kroczek,
ja się przebiłam przez całym tłum gości,
by Ani życzyć mnóstwa miłości,
by jej życzyć by zawsze była miła
i by tylko dobre dni nadchodziły
.

Kochana Aniu życzymy CI z Zuzią samych uśmiechniętych dni,czaruj rodziców tym swoim pięknym uśmiechem i bądź nadal tak wesołym dzieckiem,niech nic nie przeszkadzaTwojemu szczęściu 😘 😘 😘 😘 😘

***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...