Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Małamyszko cieszę sie ze Michałka nie zostawili w szpitalu ,zaglądałm tu po poludniu z nadzieja przeczytania wiesci od Ciebie,kurcze to masz przekichane z chorymi 2 chłopakami, 😉wiem coś o tym przechodziłam to nie raz 🙂rzyczę im szybkiego powrotu do zdrowia i masz rację po wszystkim musisz gdzies odpocząć ,możesz przyjechać do mnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
no pogadałam z mama przez skypa zdałam relacje i właśnie zapomniałam o czymś Wam napisać jak to Gabryś dzisiaj w kościele wędrował 😉siedzieliśmy w ławce a ten się prężył i piszczał że chce na dół usiąść i jakie było nasze zdziwienie jak ten pod przednia ławkę wchodził i do ludzi z przodu chciał uciekać 🤪śmiechu co niemiara była 🤪 a i od dwóch dni wołamy na niego glonojad bo podchodzi to szyby albo wielkiej szafy z szyba i się buzia przykleja do niej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alwo napisał(a):
no pogadałam z mama przez skypa zdałam relacje i właśnie zapomniałam o czymś Wam napisać jak to Gabryś dzisiaj w kościele wędrował 😉siedzieliśmy w ławce a ten się prężył i piszczał że chce na dół usiąść i jakie było nasze zdziwienie jak ten pod przednia ławkę wchodził i do ludzi z przodu chciał uciekać 🤪śmiechu co niemiara była 🤪 a i od dwóch dni wołamy na niego glonojad bo podchodzi to szyby albo wielkiej szafy z szyba i się buzia przykleja do niej 😁


u nas to samo ,całuski na całego z Zuzia w lustrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
Alwo ,moja Zuza od 3 miesięcy waży 8.500 😞ale jak ją obserwuje to nie wydaje mi sie chuda,wręcz przeciwnie, nogi nadal ma grube

wiesz prawda jest taka że jedne ważą więcej drugie mniej najważniejsze żeby zdrowe były mój wagę urodzeniową dużą miał bo 3770 no i ja do lekkich też nie należę 😉 pewnie genetyka ma coś do powiedzenia a i jeszcze jedno dziewczynka musi być bardziej filigranowa u Zuzi najważniejsze jest teraz wyjście z anemii i będzie ok a czytając jak zaczęła jeść to pewnie szybko to nastąpi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nanusia jak u was 5$ to u nas pewnie z 20 zł bedzie kosztowało 😲
Moze to głupie ale ja nie wiem więc pytam ,co to znaczy ze ono jest organiczne? ,bo u nas sie z czyms takim nie spotkałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
Nanusia jak u was 5$ to u nas pewnie z 20 zł bedzie kosztowało 😲
Moze to głupie ale ja nie wiem więc pytam ,co to znaczy ze ono jest organiczne? ,bo u nas sie z czyms takim nie spotkałam

z tego co kojarzę to takie prosto od krowy z jak najmniejszą ilością obróbki żeby nie" zabijać "tego co najlepsze to tak ode mnie zanim nanusia odpowie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze Wam jeszcze napisać ze ja od wczoraj strajkuje ,miałam dość bycia pomoca domową,kucharka,sprzataczka ,niania i jeszcze jedno ☺️można się zajechac przy 2 facetach którzy ostatnio odpuscili we wszystkim i efekt był natychmiastowy ,dzisiaj miałam zrobiony obiad,pomyte gary z 3 dni ,nie wiem kiedy skoncze ten strajk ale na razie mi sie podoba 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
musze Wam jeszcze napisać ze ja od wczoraj strajkuje ,miałam dość bycia pomoca domową,kucharka,sprzataczka ,niania i jeszcze jedno ☺️można się zajechac przy 2 facetach którzy ostatnio odpuscili we wszystkim i efekt był natychmiastowy ,dzisiaj miałam zrobiony obiad,pomyte gary z 3 dni ,nie wiem kiedy skoncze ten strajk ale na razie mi sie podoba 🙃

BRAWO dla Ciebie jak i dla Twoich mężczyzn za szybką reakcje czasami trzeba pokazać że się samo nie robi i ile trzeba w to pracy włożyć żeby było jak jest oklask dla ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alwo napisał(a):
zuzka napisał(a):
Nanusia jak u was 5$ to u nas pewnie z 20 zł bedzie kosztowało 😲
Moze to głupie ale ja nie wiem więc pytam ,co to znaczy ze ono jest organiczne? ,bo u nas sie z czyms takim nie spotkałam

z tego co kojarzę to takie prosto od krowy z jak najmniejszą ilością obróbki żeby nie" zabijać "tego co najlepsze to tak ode mnie zanim nanusia odpowie 😁


czyli takie jak u nas jest w lodówkach,które ma krótką date ważności a tez jest pasteryzowane,
a jeszcze wracając do wagi to chyba nie powinnam sie przejmować bo moja kruszynka po porodzie ważyła 2100,i jak piszesz najważniejsze zeby była teraz zdrowa ,no i gent tez bo po kim ma być chuda jak ja 51 kg waże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
alwo napisał(a):
zuzka napisał(a):
Nanusia jak u was 5$ to u nas pewnie z 20 zł bedzie kosztowało 😲
Moze to głupie ale ja nie wiem więc pytam ,co to znaczy ze ono jest organiczne? ,bo u nas sie z czyms takim nie spotkałam

z tego co kojarzę to takie prosto od krowy z jak najmniejszą ilością obróbki żeby nie" zabijać "tego co najlepsze to tak ode mnie zanim nanusia odpowie 😁


czyli takie jak u nas jest w lodówkach,które ma krótką date ważności a tez jest pasteryzowane,
a jeszcze wracając do wagi to chyba nie powinnam sie przejmować bo moja kruszynka po porodzie ważyła 2100,i jak piszesz najważniejsze zeby była teraz zdrowa ,no i gent tez bo po kim ma być chuda jak ja 51 kg waże

ale właśnie im krótsza data ważności tym lepiej a co do wagi to właśnie po mamusi pędzie szczypiorek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiem że kiedyś były takie zwykłe w worku prosto od krowy ale dawno juz nie kupowałam takiego to nie wiem co i jak
pamiętam tylko że jak opiekowałam się bliźniakami to ich mama kupowała mleko od krowy u gospodarzy (na wsi mieszkali) rozcięczałam pół na pół i im dawała ja ich zaczęłam pilnować jak mieli rok i 2 miesiące
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie reszta mamuś się podziewa? Julik ,Asiula ?dajcie znać co tam u Was i dziewczynek 🙂

idę coś zjeść i spać ,może dzisiaj też ladna nocka będzie ?
Małamyszko napisałas wczesniej ze dzieci teraz juz mniej snu potrzebuja ,a moje dziecko jakieś odwrotne jest ,teraz jej sie pozmieniało od czasu porodu 🙃nigdy mi sie spała w dzien 2 godzin 😮

Dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
Alwo aż zobaczyłam jak Gabryś wyglądał po urodzeniu ,taki papuśny był ,fajny , a na tym zdjęciu co go kapiesz to śpi?? 😲

taaaa on zawsze spał przy cycu i się bałam że zle będzie przybierał bo płakał że jeść chce ja go do cyca on 2 może 3 cmoki i śpi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry Mamusie !!! Dziękujemy za życzenia zdrowia. Dziś już lepiej. Michaś tylko 1 malutką kupkę biegunkową zrobił i jest bardziej żywy, już nie taki flaczek jak był wczoraj. Lata po domu jak oszalały. Dziś jeszcze zostaniemy w domu ale jutro już w końcu wyjdziemy na spacerek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc kochane, u nas byly tylko dwie pobudki w nocy, wiecie ze blanka juz chyba nie potrzebuje mleczka w nocy 🙂 przez chorobe chyba sie odzwyczaiła, bo nie chciala jesc ani o 23 ani w nocy mleczka, a teraz nawet jej nie dajemy o 23 i spi 🙂 jak sie przebudzi i dostanie smoka to spi dalej, pewnie tez jest wykonczona, bo caly dzien chodzi z pokoju do pokoju.
Nanusiu to wcale nie takie tanie te mleko, to ile u was forumuła kosztuje?? pisałas ze jak dla was forumła jest za droga, to chyba musi sporo kosztować :/ ja płącę 10 zł za opakowanie, które starcza na 3 dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malamyszko oglądałam Zabójczą Broń I no i boskie pośladki Mela Gibsona 😁 😁 😁 😁 Ale się rozmarzyłam 🙂 A najlepsze, że to T mi powiedział, że lecą moje ulubione pośladki heheh 🙂
Suuuuuuper, że Michaś w końcu wraca do zdrówka. Baardzo się cieszymy z Anią 🙂
Joanna bardzo fajnie, że Blanusia już nie je w nocy. To bardzo ważne przy karmieniu butelkowym bo wtedy najłatwiej o próchnicę,. Super 🙂 No i bardzo szybko Ci to mleczko wychodzi. Ja Póki co daję Ani 2x dziennie kaszkę mannę na mleku modyfikowanym i cały czas jest cyc. Ale gdzieś czytałam, że dzieci w naszym wieku powinny jeść 3-4 posiłki mleczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...