Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Aaaa i dzis pani obejrzala Julke i potwierdzila,ze mala zabkuje.Mam jej smarowac dziaselka,polecila mi masc bonjela i taki proszek do wsypywania do ust.I dlatego tez Julka czasem nie chce jesc,bo to normalne przy zabkowaniu.Mam obserwowac,ale pani mowi,ze nie mam sie martwic,bo jutro pewnie Julka to nadrobi,czego dzis nie zjadla.Tym bardziej,ze Julka ladnie przybiera na wadze.A i mam dawac jak najczesciej gryzaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no a ja nie wiem właśnie czy Alan ząbkuje czy co.. ślini się strasznie, marudzi, po nocy właśnie się przebudza i płacze, daje mu smoka to się uspakaja.. ale jeść je..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tuska wszystko wskazuje na zabkowanie,a problem z apetytem moze wystapic,ale nie musi.Kup zel w aptece i smaruj mu dziaselka.Szarla Julka moze tylko z 5 razy sie tak obrucila.Ona bardziej upodobala sobie siadanie 😉W sobote na urodzinach wszystkim szczeki opadly,jak lezala u mnie na rekach i usiadla na 2 sekundy 😁 😁 I od ostatnich 2 tygodni tak caly czas robi.Pytalam dzis o to pania doktor,bo balam sie,ze moze cos sie stac,ale powiedziala mi,ze jesli dziecko cos samo robi to jest ok,bo ono zna swoje granice i jesli cos robi to juz jest na to wystarczajaco silne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuska no moja tak właśnie robiła i z tej pozycji obraca się na brzuchol 🙂. Monisia dzięki to ja się już nie stresuje 🙂. Swoją drogą spryciara z Julci 😁. Hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej ja juz wrocilam i nic nie zalatwilismy bo na decyzje z banku musimy czekac do piatku!
I weszlam tylko na chwilke bo musze isc ciasto piec mezowi na jutro do pracy bo ma urodziny i musi zaniesc!
Moja jeszcze sie nie obraca sama ale cwiczymy to w domku wiec moze niedlugo zrobi obrot sama, siadac nie siada ale probuje caly czas!! Za to wczoraj odkryła ze ma cos takiego jak noga i ciagle podnosi jedna albo driga i ciagle je oglada, smiesznie nimi ruszajac na rozne strony!!!
Ja tez wracam do pracy bo trzeba kredyt splacac ale od pazdziernika bo mam zalegly urlop i z tego roku!
Uciekam zajrze pozniej!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja mała sama w łóżeczku zasypia. W dzień też. Mam naprawdę bezproblemowe dziecko. A jak robiłam test z książki "język niemowląt" to wyszło mi, że Amelcia jest aniołkiem. A ja sobie sama na siłę problemów wyszukuję. Muszę zmienić podejście do życia troszeczkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szarla napisał(a):
A moja mała sama w łóżeczku zasypia. W dzień też. Mam naprawdę bezproblemowe dziecko. A jak robiłam test z książki "język niemowląt" to wyszło mi, że Amelcia jest aniołkiem. A ja sobie sama na siłę problemów wyszukuję. Muszę zmienić podejście do życia troszeczkę 😉


Mój też aniołek jest ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szarla pamietam jak w ciazy czekalam na ktg w szpitalu to wlasnie czytalam o tych typach dzieci a Julka tak strasznie mocno kopala i sobie wtedy pomyslalam,ze ja to napewno bede miala diabela..a tu aniolek wyskoczyl 😁 Taki kochaniutki 🙂Tez spi u siebie w lozeczku,nie placze,nie marudzi,na raczkach jej nie nosze,problemow z brzusiem nie ma to jak tu jej nie kochac 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia to widzę że nasze dziewczyny przeszły to szczepienie tak samo z 15minutową syreną. Mam nadzieję że te ataki płaczu się nie powtórzą. Jeden atak miała 1,5h po szczepieniu, a teraz mała już się uśmiecha do mamy.
Tuska fajne zdjęcia najbardziej polanie główki przeżyła chrzetna 🙂
Alanka włoski to normalnie fenomen superowskie są!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisia ja to się śmiałam, że spokojne dziecko będę miała, bo nigdy mnie w nocy nie kopała. Miała swoją aktywność od 22 do 23. W tym około 22.45 miała czkawkę i szła spać na ładnych parę godzin 🙂. W zasadzie teraz jak się obudzi na karmienie nocne to nie płacze tylko leży w łóżeczku i grzecznie czeka aż mamusia się obudzi i da jej cysia 🙂. Kochane te nasze dzieciaczki, tylko wziąć, tulić i całować!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O lol wielgachny! Mój brat taki był. Jak skończył rok to ważył 17 kg!!!! 🙂 Ale później poszedł w górę, teraz ma 196 cm wzrostu i jest szczupły 🙂). Ale jak był mały to taki pultas, hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A moja sama nie zasypia może to moja wina zasypia przy cycku i ją odładam. Przy butli też potrafi zasnąć zresztą ona już w 2 tyg. jak przez 2dni ją karmiliśmy butelką to po kilku minutach zastygała nam normalnie . Zawsze w dwójkę karmiliśmy jedna osoba nie pozwalała zasnąć a i tak kiepsko nam to szło. Ona w ogóle lubi jeść z zamkniętymi oczami.
A co do kupy to dostaliśmy lek na receptę do stosowania maksymalnie przez miesiąc jeśli nie poprawi się mamy przyjść za trzy tygodnie. Dalej mam jej podawać inne płyny najlepiej wodę, soczków nie więcej niż jeden na dobę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOROTA a spróbuj najeść się śliwek, albo jogurtu śliwkowego. Ja wczoraj nażarłam się ciasta ze śliwkami i Amelcia dzisiaj 7 kup zrobiła! I to takich porządnych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
poproszę męża żeby jutro kupił suszone i Aktivię ze śliwką. Raz jak wypiłam w szpitalu celowo zresztą to efekt był po pół godzinie a zwykła naturalna na mnie w ogóle nie działa. Pisałyście dzisiaj też o koprze włoskim właśnie wypiłam 😉 Jak w końcu zrobi kupkę to nie będę wiedzieć co zadziałało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...