Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Tuska ja zapraszam do siebie od poniedziałku. Mój mąż jedzie na jakieś szkolenie, a ja sama będę. Pomogę Ci z Alankiem, bo moja Amelcia zajmuje się sama sobą i nie potrzebuje towarzystwa :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Tuśka nie ustępuj!!!!! wszystkie ci to mowimy wiec nie ustepuj!!!!!!! na pewno sie odezwie zobaczysz... i do niemiec pojedziecie... tylko daj mu troche czasu... faceci tak maja, ze jak sie przespia z tym, przemysla, to jest ok, tylko czasami to moze potrwac... mysle ze zmieknie, chociazby ze wzgledu na Alanka... jak nie bedzie go widzial 2 dni to zrozumie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja tam niby kocham, ale jestem taka, że jak ktoś mnie skrzywdzi to mogę mu tylko kopa w dupe zasadzić, nie będę się męczyć bo po co 😉... jak na razie jeszcze tak strasznie nie zalazl za skore, chociaz ostatnio bylo nie ciekawie... już myslałam ze go z domu wykopie... sama sie spakowalam, a pozniej jemu kazalam sie wynosic, powiedzialam ze ja sie z mala nie rusze, a na niego juz nie moge sie patrzec i zeby wypierdzielal... to wyszedl z domu i powiedzial ze cos sobie znajdzie albo pojdzie do Roberta(kumpla z pracy)... ale pozniej przylazl do mnie i sie podlizywal, no to wybaczylam.. hehe ale musial sie podlizywac ze 3 godziny 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tuska ja tez uwazam ze nie powinnas sie poddawac! Nie pamietam za dobrze do czyjej rodziny jedziecie, ale jesli do jego to zmieknie bo mu bedzie glupio samemu jechac a jak niw to Marta ma racje i widocznie nie bedzie mu zalezalo! Mysle ze sie podda ale musisz mu pokazac ze czasy kiedy zawsze Ty pierwsza wyciagals reke mineły!!! Bedzie Ci ciezko napewno, ale dasz rade!!! Porod przezyóas to i z tym sobie poradzisz!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szarla ja mam migrene juz od wczoraj i na to zadne leki mi nie pomagaja nawet od neurologa, przed ciaza były bardziej znosne a teraz jeszcze mala jest i od wczoraj ciagle marudzi, cala poprzednia noc jadla co godzine i znow nie spi wiec ja tez nie mam jak isc spac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edytko współczuje.
Tuska bądź twarda i to się tyczy też Miśki nie możesz tak wszystkimi się przejmować i płakać. Twarda dupa w życiu to podstawa!
A moja kochaniutka Agatka nie zrobiła dzisiaj kupy 6 dzień!!!Rekord!!!Masakra teraz ponarzekała i dałam jej smoka i zasnęła biedactwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EdytaS napisał(a):
Szarla ja mam migrene juz od wczoraj i na to zadne leki mi nie pomagaja nawet od neurologa, przed ciaza były bardziej znosne a teraz jeszcze mala jest i od wczoraj ciagle marudzi, cala poprzednia noc jadla co godzine i znow nie spi wiec ja tez nie mam jak isc spac!


TULĘ!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Misia nie lam sie kolezanka.Jak przyjade to i o kupach i o ulewaniu z toba pogadam hihi 😁 😁

Moniś na Ciebie to zawsze można liczyć 🙂)))
A laską się nie przejmuję... jej słowa jedynie potwierdziły moje zdanie, że jest niedojrzałą gówniarą :P
A fakt faktem, moi znajomi też zapadli się gdzieś pod ziemię... i to właśnie dziewczyny :P ale co tam, mam tu WAS!!! :******
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no do jego rodziny..no i jego mama tam będzie..pracuje w Niemczech i ostatni raz widziała Alana jak miał 2tygodnie. Niby przyjeżdża do Polski, ale też uważam tak jak Wy, że bez nas nie pojedzie, bo głupio mu będzie..no a jak w ogóle nie pojedzie to też będzie wiadomo dlaczego.
Chyba, że naprawdę już mu nie zależy i jest mega nieszczęśliwy, no i będzie miał gdzieś co tamci pomyślą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia pewnie się poczułaś tak samo jak ja jak mi bratowa napisała pod linkiem do filmiku Amelci "szarla litości!!!". Idiotów nie sieją, sami się rodzą 🙂. Nie przejmuj się idiotką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tuska z kwiatami po ciebie przyjedzie,tylko badz twarda 🙂Emka po co ci jakies glupie kolezanki?My cie zawsze zrozumiemy i tak naprawde wiemy juz o sobie wszystko 🙂Edytko kochana tule:*:* A probowalas nurofen migrena?Bo ja co prawda migreny mialam moze ze 4 w zyciu,ale te tabl mi zawsze pomogly 🙂Dobra,ja uciekam spac,bo ten dzien byl fatalny.A jutro jeszcze pobudka o 7,bo znowu musze tego potworka isc popilnowac.Jak fajnie,ze w niedziele bede juz w Polsce i sobie w koncu od niej odpoczne!!Dobranoc kochane moje:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szarla z Monisia chciałam Wam dać oklaska za nowe awatarki, ale chyba ktoś mnie ubiegł.
Samantka ja to Cię podziwiam za podejście do facetów. Widać, że znasz swoją wartość. Ja ze swoim ex się mega kłóciłam, bo to był toksyczny związek. Wyglądało to tak, że on coś mi zrobił, powiedział, źle się zachował, ja się na niego wkurzałam i parę razy wywaliłam za drzwi, tylko że potem to on tak wszystko obrócił, że ja go przepraszałam... może też dlatego, że wiedziałam iż on tego nie zrobi, bo mu nie zależało na mnie? No i fakt faktem jak pojawiły się moje problemy ze zdrowiem, to zostawił mnie. Dupek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia napisał(a):
Szarla z Monisia chciałam Wam dać oklaska za nowe awatarki, ale chyba ktoś mnie ubiegł.
Samantka ja to Cię podziwiam za podejście do facetów. Widać, że znasz swoją wartość. Ja ze swoim ex się mega kłóciłam, bo to był toksyczny związek. Wyglądało to tak, że on coś mi zrobił, powiedział, źle się zachował, ja się na niego wkurzałam i parę razy wywaliłam za drzwi, tylko że potem to on tak wszystko obrócił, że ja go przepraszałam... może też dlatego, że wiedziałam iż on tego nie zrobi, bo mu nie zależało na mnie? No i fakt faktem jak pojawiły się moje problemy ze zdrowiem, to zostawił mnie. Dupek.


Dzięki za dobre chęci! A facet faktycznie dupek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...