Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Moja teściowa na szczęście się nie wtrącała, ale babcia A. strasznie... no szlak mnie trafiał jak mówiła," czapeczke jej ubierz, wieje na dworze".. a ona ciagle bez czapki na dworze jest i jakos nic jej nie bylo, poza tym gondola chroni od wiatru... albo zebym nie dawala jej piersi na noc, bo to przez to placze, bo moje mleko juz nie dobre jak ja karmie raz dziennie i ze ona po mleku placze, bo zsiadłe... no paranoja jakas... ale jak porobowalam powiedziec ze i przed piersia marudzila to tak jakby nie docieralo... co prawda starsza kobieta, ale mnie wkur***a na maxa!!!
i najgorsze że A. tak jaby sie zgadzal z babka... nic nie mowil, ale tez nie probowal mnie bronic...no ale juz na szczescie pojechali i robie tak jak uwazam!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

tak was poczytałam i stwierdzam, że każdy wie lepiej niż rodzice!! szlag może człowieka trafić!! moi rodzice przynajmniej rozumieją to, żeby nie nosić go non stop.. nawet tata mojej teściowej powiedział,że ona Alana nosi, a my se później palcem do tyłka nie trafimy!! No i że to nie jest zabawka, że się pobawi i odłoży na półkę, a ono będzie spokojnie siedzieć czy tam leżeć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeszcze babcia A. małą raz zaczepiała i ona się rozpłakala, to ja powiedzialam, że ona ma dość wrażeń, że nie zna babci i temu płacze.. no to ona na to, że coś Nikolkę boli... no kurcze chyba znam swoje dziecko lepiej od niej... a ona dalej ją zaczepiała i mała wyła, to w końcu A. powiedział babci, żeby ją zostawiła, że to przez nią płacze... no ale babka i tak uważała, że coś Nikolkę boli... 😮 tyko, że jak wzięlam ją na ręce to jakoś przestało boleć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja jeszcze mięska nie wprowadzam, tutaj słoiczki z mięsem są od 6 miesiąca 🙂
Ale dziasiaj dostała ciastko 🙂 Są takie od 4 miesiąca z LU 🙂 Dałam jej bardziej dla śmiechu i zobaczyć co zrobi 🙂No i całkiem nieźle jej szło :P
A to fotki 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/89/dsc03962k.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/4301/dsc03962k.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/59/dsc03968t.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/1250/dsc03968t.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/dsc03965wt.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/1517/dsc03965wt.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Misia a jak tam twoja serwatka? 😁 😁 Julce sie maruda wlaczyla 😞 Dobrze,ze do roku mam spokoj ze szczepieniami

My też już po szczepieniu i też mam spokój na jakiś czas. O dziwo mały zniósł je bardzo dobrze, zapłakał tylko przy wkłuciu i szybko się uspokoił. A teraz sobie śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dawalam Mai ciasteczko, ale takie biszkopty okragle..Bardzo je lubi..
A dzisiaj sprobowalam znowu dac ten szpinak z ziemniakami i zjadla prawie caly sloiczek, a wczoraj jakos nie miala na to ochoty..Moze dlatego, ze podgrzalam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hawajka a wzrost i waga? 🙃
To jestem spokojna o tego kurczaka...w sumie na tym słoiczku pisze od 4 miesiąca...eh niech młody zajda jak mu smakuje 🙂
Samantka to wystarczy że zrobisz tylko jajka sadzone i ziemniaki a zsiadłe mleko z cycków wyciśniesz i masz obiad na lato jak znalazł 😁
Może poczekaj z tydzień nie karm małej to masło będziesz miała 😉
Jak fajnie to ciasteczko zajada 🙂Ślicznotka!Julcia też 🙂Mojemu włosy rosną już nie długo mogłabym kucyki robić...ale przecież jest chłopczykiem 🤢Wy to macie fajnie z tymi dziewuszkami-ale ja kocham swojego szkrabika i nigdy bym go nie zamieniła na dziewczynkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta bo mamy juz 3 serie i pneumokoki za soba i teraz dopiero na roczek mamy nastepne szczepienie 🙂Samantko widac,ze ciasteczko zasmakowalo 🙂 🙂Musze chyba Julce tez jakies kupic.Tylko ja sie boje,ze odlamie kawalek i sie zakrztusi.Ale i tak pani doktor kazala mi tak za 2 tygodnie zaczac jej dawac jedzenie,ktore nie jest tak calkiem zmikoswane,tylko zeby mialo male grudki.I wtedy tez mam zaczac dawac jogurty.Ale to dlatego,ze ja szybko zaczelam wprowadzac inne jedzonko niz mleko i Julka bardzo dobrze to przyjela 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Waży 7430 dokładnie kluseczka moja 🙂 A mierzyć nie mierzyła, tylko obwód główki. I ja już też 3 dawki zaliczone mam więc następne szczepienie jak skończy roczek 🙂 🙂 I mam nadzieję, że przez ten czas nie będę musiała się w przychodni pojawiać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez juz mialam ostatnio szczepienie..i kobieta mowila, ze moge zrobic na nastepny raz pneumokoki i zapisala nas na wizyte...Ale ja tych pneumokokow nie bede robic. Wiec wychodzi na to, ze juz nie musze isc? A nie chodzi sie z dzieckiem na zadne kontrole sprawdzac czy dziecko dobrze na wadze przybiera?
Monisia a jakie te jogurty bedziesz dawac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja wczoraj małej kupiłam szpinak z ziemniaczkami i ciekawe czy jej posmakuje 🙂 Jak na razie wszystko jej smakuje 🙂
Ja też następne szczepienia dopiero jak mała skończy roczek 🙂 oprocz tej 3 dawki ktorej nie dostalismy przez zapalenie uszka... sie przedluzylo ale 18 sierpnia ostatnie klucie 🙂 A później 15 miesiecy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta my też na szczepienie mamy się zgłosić w kwietniu 2012, ale pani doktor powiedziała, że mamy też przyjść na kontrolę jak młody pół roku skończy. No i jeszcze wtedy mamy do neurologa iść też skontrolować, a bioderka jak zacznie chodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my mamy szczepienie 15 września mimo, iż 3 szczepienia na pneumo i rota za sobą. Wydaje mi się że na żółtaczkę no i my dodatkowo na meningokoki będziemy szczepili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy już spokój macie, a przed nami jeszcze dwie dawki...;/ 15września mamy neurologa,już ostatnią wizytę 🤪 🤪 bo usg główki wyszło ok. Rehabilitant powiedziałze asymetrii brak 🙂 tylko teraz zostało wzmocnienie mięśni brzusia:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...