Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Mój mały chyba tyle nie ma, bo jak go ostatnio mierzyłam to wyszło mi 64cm tylko, że się tak wiercił, że pewnie niezbyt dokładnie go zmierzyłam. Jutro ide n a szczepienie to może w końcu go zmierzą. A waży już pewnie ponad 7.5 kg, tak myślę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
SZARla Amelka jest niesamowita pięknie się rozwija i jest taka duża!!! Moja AGAtka to kurczę kruszynka w życiu by nic nie chwyciła leżąc na brzuszku.Na pleckach chwyta ale tak delikatnie i tyle siły chhba nid ma by tak przyciągnąć pałąki z maty.
My jutro mamy szczepienie mam nadzieję że przytyła, ale na pewno nie mierzy więcej niż 62cm. Jakies dwa tyg. temu ją mierzyłam centymetrem nie wiem czy dobrze ale 59cm mi wyszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Kochane moje ja też ostatnio humoru brak.. i w sumie też dlatego nie mam za bardzo czasu i ochoty tutaj zaglądać! 😞 przyczyna? wkur... teściowa!:/ z A. się strasznie pokłóciłam w sobotę, uderzyłam go, a on rozwalił w drzwiach to co est za szybę..takie plastikowe.. nie wiem jak to się nazywa tak fachowo 😜 😜 no i troszkę przykrych słów usłyszałam i stwierdziłam, że głupia jestem, bo inna to by się zabrała i poszła, a ja siedziałam z nim dalej! Ale pokłóciliśmy się, a później pojechaiśmy razem do jego kolegi, wróciliśmy i było ok! 🙂 Przeprosiłam go, bo mi było przykro, że go uderzyłam, ale słów, które poszły z jego ust szybko nie zapomnę..
No ale jest ok i się cieszę z tego powodu!
No a teściowa jest, ale już 16.08 jedzie! Trzeba do tego czasu wytrzymać! Wkur.. mnie to jak go non stop po twarzy całuje:/:/ mojej mamie powiedziałam, żeby nie robiła tego, bo nie znoszę tego..jedynie ja i A. go tak całujemy! No i nie całuje, A. miał powiedzieć swojej i do tej pory nie powiedział;/ a mnie coś bierze jak widzę to jak go całuje, ale nie odezwę się, bo będę ja zła! no a u szwagierki wku... mnie jak ściąga małemu skarpetki czy zimno czy ciepło i po buzi go nimi smyra!! Zdejmę kur.. jej kiedyś skarpetkę i jej po twarzy nią pojeżdżę, ciekawe co zrobi!! Nic nie mówię, bo i tak jestem zła dla nich od początku.. A. się miał odezwać, ale ma to gdzieś, więc jeszcze trochę i ja sama się odezwę, już mnie nic nie będzie interesować!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja mam dola,bo Julia tak strasznie plakala przy szczepieniu,ze nie wiedzialam,co mam zrobic.Nie dosc,ze caly dzien byla marudna,to jeszcze 3 klucia swoje zrobily...Julka tak strasznie plakala,ze az pani szczepiaca sie przerazila.To nawet nie byl placz,tylko histeria. 😞 😞A ja plakalam razem z nia 😞 😞W pewnym momencie zaczela sie az dusic od tego placzu 😞No i ta babka nie pozwolila mi wujsc z przychodni,dopoki mala sie nie uspokoi.Powiedzialam jej,ze bede z mala na dworze i dopiero po 20 minutach mi na rekach zmeczona od placzu zasnela.Babka kazala jej dac od razu nurofen,bo na zabkowanie+szczepienie paracetamol jest za slaby.I tak spala 2,5 godz.Przed chwila wstala i troche marudna jest,ale jak narazie nie jest zle...A co nieprzespanych nocy,to jest to faktycznie zabkowanie.Mala ma rozpulchnione dziaselka i dlatego taka marudna jest.Mam jej na noc dawac paracetamol,albo nurofen,zebysmy sie obie nie meczyly i miec nadzieje,ze zabki sie szybko przebija...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuska ja też nie lubię jak teściowa moją całuje po buzi, ale mój mąż jej nic nie powie, muszę to jakoś znosić, a do tego ma się małą zająć jak wrócimy oboje do pracy, to będzie dla mnie bardzo trudne 😞.

Monisiu a Julcia tak pieknie wygląda! I do tego ma takie długie włoski! JA to Amelci pewnie za rok będę mogła coś założyć. Włoski to ma,ale rzadkie i króciutkie. Czekamy na nowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juleczka jaki śmieszek 🙂. Amelcia niestety taka nie jest :/

Hawajka u nas ostatnio przy jednym wkłuciu Amelcia nawet nie zauważyła 🙂. Dopiero przy drugim 🙂.
A następnym razem już żółtaczka no i szczepię na meningokoki. Ale bliżej końca niż początku tych szczepień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Też bym tak chciała. Pierwszym razem tylko po ukłuciu chwile popłakał, ale zaraz u mamy w ramionach się uspokoił. A za drugim razem był niesamowity płacz, chyba przez 15 min nie mogliśmy go uspokoić. Jak go rozebrałam do ważenia o już zaczął płakać, choć wcześniej humorek mu dopisywał. Chyba po prostu wiedział co go czeka. No ale mam nadzieje, że jakoś to jutro będzie. Na szczęście M. idzie z nami, więc będę się pewniej czuła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie pomogę. Amelcia nie lubi płakać i nawet po szczepieniu jak zawyje to z 10 sekund i zaraz znajdzie w gabinecie coś czym się interesuje i zapomina o wszystkim. Trafiło mi się złote dziecko, naprawdę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaka słodka Juleczka 🙂
Monisia, jak Nika miała 2 wkłucia + rota doustna, też nie dałam rady jej tak szybko uspokoić... Dopiero po kilku min, na rękach przestała wiszczeć... .A jak miała tylko jedno, to tylko lekko zakwilila i było ok 🙂 Jak to się mówi, co za dużo to nie zdrowo :P
Goście pojechali, a ja odetchnęłam... mogę w końcu poleżeć przed tv 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...