Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
EdytaS napisał(a):
Szarla tak to juz jest, my znamy swoje dzieci najlepiej i czujemy gdy cos jest nie tak. To od Nas zalezy czy zdamy sie na swoj instynkt i bedziemy walczyc do upadłego nawet o glupie skierowanie do specjalisty.

Musze sie pochwalic ze moja orcia dzis pierwszy raz przewrociła sie z brzuszka na plecy. A jaka była zdziwiona ze jej wyszło!! Od kilku dni probowala az sie w koncu udalo!!!
No i oczywyscie nie spi jeszcze!!!
Ide sie z nia połozyc to moze przysnie! Do jutra!!

Jak uda Ci się nagrać Kornelkę jak się przekręca to z chęcią to zobaczę. Krystek dalej tylko z plecków na brzuch się przekręca. I robi to namiętnie, nawet w nocy. A z powrotem już nie umie i zawsze po jakimś czasie jest krzyk, że chce na plecki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Mojej srajdzie tez sie cos poprzestawialo, zasnela o 21 obudzila sie o 22,23 i gadala na calego do 1:30. nocny Marek robi sie z niej!!
Szarla z tego co piszesz o tym podnoszeniu glowki do gory jak lezy mala na brzuszku to moja Kornelcia zaczela tak robic kilka dni temu i dzieki temu udalo jej sie przewrocic na plecki.
Na rehabilitacji facet pokazal nam zeby mala klasc na waleczku zeby modla cwiczyc podpieranie sie raczkami i wlasnie unoszenie siebie i przede wszystkim glowy do gory. Z tego co pamietam to Amelka wczesniej zaczela sie przewracac na brzuszek i pewnie szybciej opanowala co tu zrobic zeby sie uniesc. Jak nam mowil rehabilitant to jest poczatek do nauki raczkowania!!!
Jak Ci sie uda nagrac to pokaz, to Ci powiem czy Korni robi tak samo!!!
Hawajka jak mi sie uda to nagram ale to bylo narazie tylko raz, ale bede polowac!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelia jest super!! Amelcia uwielbia na brzuchu leżeć, ale tak po pół godziny też "wciska" głowę w ziemie. No i podkurcza już nóżki do raczkowania. Postaram się nagrać to podnoszenie rączek.

Misia a co się stało, że podły humorek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny.Widzę że pisać się nie chce większej liczbie osób.Ciekawa jestem co u Salamandry długo się nie odzywa wprawdzie miała jechać na Jendrusiową ale w zeszłym tygodniu była taka pogoda że nie wiem czy tam siedzi. Dużo dziewczyn się nie odzywa.
Jakoś rok temu dowiedziałam się że jestem w ciąży ale ten czas leci... 🙂 Mam nadzieję że znowu nie jestem bo wczoraj trochę poniosło.. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta super zdjęcie!
Filmiku z Kornelką nie mogę otworzyć obejrzę później,ale Agatce 2miesiące temu przez tydzień się coś przestawiło i jak ją na brzuszek kładłam to tyłek do góry i nogami poruszala jakby czołgać się chciała a głowy w ogóle nie podnosiła. Teraz głowę na brzuszku długo trzyma obroty z brzuszka na plecki też z 2ms temu zrobiła i to dwa pod rząd i cisza. W ogóle jednego dnia jest lepiej drugiego nic nie chce robić ma swoje humorki panienka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow ale Amelka swietnie sie obraca..Mojej jeszcze daleko do takich akrobacji 🙂
Samantka ja tez bede chciala kupic taka spacerowke, ale dopiiero jak Maja z tej wyrosnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
Oluś dziękuje za życzenia 🙂A ja dziękuję za odpowiedzi dotyczące kąpieli!U nas okropne efekty po Oilatanie i po oliwce Bambino.Wogóle widzę że te oliwki są tylko dobre na krótki czas...trochę ponawilżają a póżniej jest jeszcze gorzej i z parafinki też chcę zrezygnować.
Lekarz radziła kąpiel w sodzie albo mące ziemniaczanej i ostatnio spróbowałam tych metod i nie było żle ale nie jestem przekonana do tego...chyba mamy do czynienia ze skórą alergiczną 🤢Dziś kupiłam olejek do kąpieli z Rossmana BabyDream.Ma tylko naturalne składniki.Wyciąg z róży i olejek migdałowy-chyba Samantka nwet kąpała w olejku migdałowym o ile dobrze pamiętam...niema w tym olejku żadnych parafin i substancji zapachowych-ponoć sama natura-no zobaczymy...napiszę Wam o efektach 🙂
Do nawilżania po kąpieli i nie tylko kupię Emolium-emulsję do ciała bo miałam próbkę i spisała się rewelacyjnie-zobaczymy również co będzie przy dłuższym stosowaniu...U nas skóra jak u niemowlaka znaczy zupełnie coś innego od gładkości bez skazy bo wciąż jakieś krosteczki zaczerwienienia...eh chyba musimy trafić na odpowiedni specyfik 🤢
Z tego co zauważyłam to mój Olek jest najdłuższy chyba...bo ma 72 cm
Szarla no ja też popieram zdanie Marty i też prawie że nie spałam po nocach bo Olek początkowo spał i leżał tylko na jednej stronie...a jak się naczytałam w internecie to już wogóle byłam wystraszona a tu wszystko samo się unormowało bo jest większy i nawet jak śpi na jednej stronie to w dzień już jest to bez znaczenia bo patrzy we wszystkie 🙂Mąż jeszcze panikuje z uchem że będzie miał odstające bo jak leży to jedno zawsze zagina...ale też jeśli lekarze coś zauważyli a Ty jesteś zaniepokojona to jak najbardziej super z tą rehabilitacją 🙂Na pewno nie zaszkodzi a jeśli żeczywiście coś jest na rzeczy to pomoże 🙂Trzymam kciuki i czekam na dalsze relacje 🙂Swoją drogą to wkurza mnie tylko że w naszym podłym kraju wszystko musisz załatwić za własną kasę bo za kasę chorych trzeba ze wszystkim czekać 😠Samantka fajnie że już chrzciny macie za sobą.Wyglądałyście obie pięknie a najbardziej podoba mi się to zdjęcie z avatarka 🙂-co do gości to znam Twój ból 😉
Wczoraj Olek pierwszy raz przekręcił się na brzuszek i teraz cały czas chce to robić 🙂A z brzuszka na plecki to już dawno się przekręca 🙂Moniś ale ta Twoja kruszynka się mega szybko rozwija aż chyba wszystkie mamy wpędza w nerwy 😉Wieczorkiem przejrzę galerię agu agu...ja też swoją tworzę-a raczej Olusia ale niemam za bardzo czasu i dopiero mam zrobione trzy miesiące 🤨
Schemat jedzonka u nas wygląda podobnie.Zaraz uciekam dawać obiadek.Marcheweczkę z ziemniakiem i kurczaczkiem.Na deser mamy jabłko z bananem 🙂A rano dałam mleko już następne czyli 2 z kleikiem ryżowym...W przyszłym tygodniu wybiorę się do sklepu ze zdrową żywnością to sama będę mu gotować obiadki 🙂
Hawajka śliczny avatarek.Edytko Kornelka jaka fajna kokoszka 😉 🙂
Nie wiem czy coś nie zapomniałam...ciężko nadrobić to Wasze pisanie...My mamy oprócz spacerówki i gondoli leżaczek i to jest super przejściówka pomiędzy gondolą a spacerówką...zadowolona jestem z tego wózka a był taki tani 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Dziewczyny!:*
niestety znowu nie nadrobię tego co pisałyście 😞 wpadłam tylko na moment powiedzieć co tam u nas.. jakoś ostatnio czasu brakuje na mamusie 😞 tak mi Was brakuje! No ale nie daję rady 😞

tak więc ja wczoraj byłam u gina, skontrolować wkładkę.. myślałam, że będzie jakieś zapalenie, bo miałam czerwone bądź brązowe upławy.. no i wydawało mi się, że jest lekko nieprzyjemny zapach.. ale gin zbadał i stwierdził, że wszystko jest w jak najlepszym porządku i nie ma żadnego zapalenia. Te upławy to są pozostałości po obfitej miesiączce.. jaka stara, pozasychana krew..:/
troszkę się uspokoiłam, bo myślałam. że będę musiała wkładkę wyciągnąć 🙂 oczywiście namawiał mnie na drugie dziecko, a ja mu powiedziałam, że nie, bo jeszcze pamiętam..jak zapomnę to się do niego zgłoszę aby wkładkę wyciągnąć 🙂 Oczywiście byłam z moim smykiem, pojechała z nami szwagierka, bo miałam na 19.00 a to jest godzina jedzenia Alana.. A weszłam przed 20., więc na pewno do tego czasu by się im darł w niebo głosy! Kurczę ja jestem uziemiona! Nawet do lkarza musi ze mną iść!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...