Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kurczę też boję się tego jutrzejszego szczepienia,po ostatnim przez 15min nie mogłam jej uspokoić. 😞
Dobranoc
Monisia moja też tylko 110ml mleka wypiła i strasznie zaczęłsa mężowi płakać nie mogliśmy jej uspokoić i dałam cycka zasnęła prawie od razu więc też długo nie pośpię.
Współczuję wam teściowych mi się trafił Anioł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i obudziła mnie o 9:25. Ja o 6:00 albo czasami wcześniej to jej w ogóle nawet nie przebieram,ona nawet oczu nie otwiera tylko szuka piersi.Kilka razy chciałam ją przebrać to płacz był straszny.Agatka jak mama, mogłaby spać do 12:00 tylko głód motywuje do wstania. A jak mi się obudzi przed 4 to daje jej smoka,sekundę possie i śpi dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas nocka do przyjęcia. Mały obudził się 2:40, potem chyba coś mu się przyśniło bo o 4 zapłakał. Wzięłam go do łóżka, pojadł chwile i usnął. O 6 zjadł przez sen ale pospał tylko do 7. Teraz śpi od 9. A potem lecimy na szczepienie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek.W porownaniu z ostatnimi nocami to dzisiejsza byla wspaniala.Karmienie o 3:30 i nurofen,bo miala 38,5 temperatury i pospalysmy do 7.Obudzily ja zabki,bo tylko ozy otworzyla,tak od razu jechane w buzce...Z tym,ze ja wstalam od razu,bo musialm powtorzyc badanie krwi,wiec sie z mala przeszlysmy.Teraz zjadam sniadanko i ide mojego robaczka pomaltretowac 😁 😁 😁 Misia ja to mysle,ze my tak poryte jestesmy,ze nasze dzieci beda z nami na imprezy chodzic hihihi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Doberek.W porownaniu z ostatnimi nocami to dzisiejsza byla wspaniala.Karmienie o 3:30 i nurofen,bo miala 38,5 temperatury i pospalysmy do 7.Obudzily ja zabki,bo tylko ozy otworzyla,tak od razu jechane w buzce...Z tym,ze ja wstalam od razu,bo musialm powtorzyc badanie krwi,wiec sie z mala przeszlysmy.Teraz zjadam sniadanko i ide mojego robaczka pomaltretowac 😁 😁 😁 Misia ja to mysle,ze my tak poryte jestesmy,ze nasze dzieci beda z nami na imprezy chodzic hihihi 😁

zgadzam się 🙂)) my za rok już chcemy na woodstock lub na ostródareggaefestival 😁 bo w tym roku to antek jeszcze nie skorzysta, a za rok to już co innego :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej ja jestem zmeczona po nocy niby spalam ale na czuju bo mala ciagle sie krecila poplakiwala, glodna nie byla bo dawalam jej mleko swoje z butli to miala odruch wymiotny ale chyba ja tez mecza ząbki!! Wogole od kilku dni jest bardzo niespokojna. I stwierdzilam ze na noc nie dojada. Wczoraj na probe zrobilam jej kaszke ale na modyfikowanym i zjadla prawie 200ml!!!!! 🤪 🤪 I zasnela o 21 i spala do 1 pobudka na mleczko a potem to juz byla bardzo niespokojna!!! Mielismy isc jutro na szczepienie ale ze ma dalej katarek to odpuszczam i pojdziemy w przyszlym tygodniu to zapytam doktor czy zabkuje!!
Dzis robie szybki obiad bo pierogi z zamrażalnika, bo nie mam sily!!!!
Bede pozniej buzka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia my za 2 lata sie na woodstock wybieramy,bo za rok mamy cieple kraje 😁 😁 😁 Edytko u nas tez tak bylo i z kazdym dniem bylo coraz gorzej..Ostatnio nawet co godzine Julka sie w nocy budzila.I to wlasnie byly zabki.Wczoraj na szczepieniu pani doktor kazala mi jej dawac na noc paracetamol albo nurofen,skoro zele nie pomagaja i dzis spalysmy od 21 do 3:30.Wtedy to zjadala i dostala nurofen,bo temp po szczepieniu miala i pospalysmy do 7.Echhh jakie to byly piekne czasy jak spalysmy od 21 do 6 i potem po butli do 9...No,ale juz lepiej tak jak dzis niz pobudka co godzine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
200ml i to kaszki wow! I do 1:00 jej tylko starczyło niezły głodomorek.
Moja Agatka raz zjadła 180, teraz to na noc szykuje jej 180 ale na maksa zje 160ml, w dzień to daje jej 150-160ml.
ILe wsze dzieci w ogóle jedzą dziennie nie licząc deserków bo je ponoć narazie nie należy wliczać do diety? Teraz dzieci powinny wg opakowania i takiej tabeli jeść 5posiłków dziennie porcje150-180ml. Jak jest u was? Bo moja średnio je co 2,5-3,5h im bliżej końca dnia to częściej bo mleka w piersiach mam mniej,ale tak 5-7razy na dobę mi wychodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas tez zabki mecza :/ Ja daje czopki przeciwbolowe..Ale dziasla, napuchniete, zabki czuc pod palcem juz dlugo i narazie jeszcze sie nie przebily..Tez jestem ciekawa ile to bedzie trwalo..Maja marudna i wszystkich probuje ustawic.. Moi tesciowie byli wczoraj i myslalam, ze ich udusze..Polozylismy Maje do spania i nie wiem czemu, ale cos jej sie poprzestawiala i zaczela sie wydzierac..My na poczatku nigdy nie reagujemy i dopiero po 5 min idziemy..To moj tesciu powiedzial, ze mamy do niej isc, bo ona placze i ze jak jego dzieci plakaly to on zawsze reagowal itd..To ja mu powiedzialam co jest w ksiazce napisane, jak uczyc dzieci zasypiania to powiedzial, ze wyrodni rodzice jestemy..Nawet nie zareagowalam, tak mnie wkur...A tesciowa juz chciala isc do niej po minucie..W koncu K. krzyknal i powiedzial, zeby sie uspokoili..
Tesciowa kapala ze mna Maje wczoraj, bo we wrzesniu chcemy ja zostawic z mala, bo idziemy na wesele, ale takeij paniki narobila, ze sie zastanawiam czy nie bedzie lepiej jak jakas nianie znajde na ten czas...bo dziecko wyczuwa stres i bedzie niespokojne..
Eh, znowu dopadl mnie taki nastroj, ze wszystkiego mi sie odechciewa.

A tak poza tym to kto jest z Krakowa? Bo my w piatek jedziemy do ambasady po obywatelstwo dla Mai i tak sie zastanawiam z kim moglabym sie spotkac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bebiko jest że 4 razy po 180 ml. Natomiast moja mała zje 120 ml i więcej nie wciśnie, dlatego je częściej, ale ile to musiałabym zapisać. Poza tym to ja daje różnie, bo i pierś i modyfikowane. Ale 180 ml nie wciśnie, po 120 ml dalej ulewa, a po 180 to by rzygała dalej niż widzi 🙂. U nas też rączki ciągle ząbków szukają i mała niespokojna w nocy, rzuca się z jednego boku na drugi, ale pediatra powiedziała, że dziąsełka dobrze, nie są napuchnięte także to nie ząbki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale mnie Monisia nastraszyłaś tymi ząbkami!Moja ślini się, gryzie wszystko i non stop się skarży. Dzisiaj lekarzowi się spytam jak tam jej uzębienie skoro tak wszystko robi później to dobrze by było żeby z ząbkami też jej się nie śpieszyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorotko u nas tez bylo na poczatku slinienie a teraz na dole czuc normalnie po prawej stronie pod dziaselkiem zabka.Pani doktor to wczoraj obejrzala i powiedziala,ze pozostaje nam tylko miec nadzieje,ze szybko sie przebije,bo podobno pierwszy jest najgorszy.A co do mleka to Julka zjada roznie-czasem 130 czasem 180 😉Jak tam jej zawieje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorota a jak po szczepieniu?
Co do zabkow to moja zaczela sie slinic jak miala 2 miesiace, potem reke pchala do buzi, dziasla sie zrobily biale...A teraz sa takie napuchniete, gorki i czuc takie twarde wszedzie, a na dole i gorze jedynki sa takie ostre...Ale pani dr powiedziala, ze to wcale nie znaczy, ze zabek bedzie lada moment..Moze to troche potrwac..Nie ma regoly..
A co do jedzonka, to ja daje i tak piers po deserkach..A ile je to nie mam pojecia...Nigdy nie licze..Ale jakos tak ok 6 -7 razy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta to może teściowa niech jej nie kąpie jeden dzień przecież nic się nie stanie.
Moja mama ostatnio przyszła z moim tatą na samym wejściu darli się a mała spała mówię do nich ciszej,a moja mama na to :to już nie przyzwyczajasz dziecko do hałasu?
POtem wzięła ją na spacer słońce było na maksa że nie szło wytrzymać,mówię jej żeby położyła tetrę na wózek żeby jej tak nie waliło na gołe nóżki,a ona na to mogła by się trochę opalićbo nóżki ma białe,a twarz już trochę opaloną.JA do niej że twarzy nie wystawiałam bezpośrednio na słońce i nóg też nie trzeba bo przecież i taktaka tetra przepuszcza promienie,a dziecka bezpośrednio nie można wystawiać na słońce. To stwierdziła że wariatka jestem.
A jak jej mówię że Agatki nie nosimy,to ona do Agatki poczekaj będziesz z babcią to będziesz miała mniej terroru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latwo im powiedziec z tym noszeniem...moje tesciowa tez mowi "przeciez ja dawno nie widzialam to dajcie mi ja ponosci"..jasne, a ja potem nie bede mogla nic zrobic, bo ona chce ponosic..Niech przyjdzie i wezmie ja na caly dzien to zobaczy jak to jest,,
A co do opalania dziecka, to moja babcia ostatnio mi mowila, zeby wystawic dziecko na slonce..ALe olalam i nawet nic nie odpowiedzialam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...