Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
HELLo!!! m/ 😁
Nie było nas cały dzień, bo u brata i bratowej byliśmy. Ogólnie było zajefajnie. Miałam foty postrzelać mojemu małemu metalowi z mamuśką, ale bateria padła :PPP i dupa, fotek brak.
Szarla nie martw się. Ja jak mi pediatra napisała, że Antek ma ten objaw zachodzącego słońca to też naczytałam się różnych rzeczy, łącznie z tym, że jest to objaw jakiejś śmiertelnej choroby... a okazało się, że jest wszystko okay.
Samanta fajne foty. Ja już się nie mogę doczekać na chrzest Antka... tylko, że zanim my się zabierzemy za cokolwiek to minie czasu, że hohoho. Na razie wybraliśmy chrzestną, zaklepaliśmy sobie knajpkę i znalazłam ubranie na necie dla Antka... i nic poza tym :/
Marta mój Antoś to uwielbia być na rączkach u innych. Jak kogoś zna to od razu się śmieje, a jak nie to nie płacze tylko się przygląda długo, a potem i tak się śmieje. Jak płacze to uspokaja się i u mamy i u taty, jedynie do spania potrzebna jest mamusia... ogólnie to maminsynuś jest trochę :PPP u wszystkich i ze wszystkimi jest fajnie, ale pod warunkiem gdy mama obok jest 😁
A jeśli chodzi o karmienie, to my jeszcze dwa miesiące na samym mleku planujemy, zwłaszcza, że młody ładnie przybiera 🙂
no to się rozpisałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta ja robie malej kaszke ryzowa na swoim wczesniej sciagnietym mleku.
Jak w dzien daje jej deserek to sciagam mleko i mam na pozniej na kaszke. Ja podaje butelka, ale bedziesz mogla bardziej zagescic i dac lyzeczka.

Moja Korni tez sie smieje do obcych, chetnie idzie na raczki, ale jak jej zle to musi byc mama!!!! 😁

Ide spac bo mnie łeb boli!!! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj. A moja dopiero teraz zasnęła, a za godzinę muszę wyjechać zapisać ją na rehabilitację, a o 15.30 idziemy prywatnie do jeszcze jednej pani dr.. Zobaczymy, ale już mam sraczkę z nerwów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szarla bedzie dobrze!!!! w kazdym badz razie trzymam kciuki!!!
Daj koniecznie znac co sie dowiedzialaś!

My dopiero 5 min temu swtałysmy. Normalnie szok 🤪 Korni poszla spac o 24 ja o 2 , pobudka o 7 i 10 na karmienie. Ale sie wyspalam!!! Lece szybko obiad robic i sprzatac bo o 3 znajomi przychodza. To do pozniej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tez mojemu kanapek do pracy nie robie, ani rano sniadania. ?Tesciowa robila a ja mu od razu poiedziałam ze albo sam bedzie robil albo nie bedzie jadl i problemu nie ma bo robi sam. Jak wstajemy o tej samej porze to wtedy robie herbate i sniadanie dla Nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mojego tez mamusia rozpieściła za bardzo, bo wszystko za niego robila, nawet sprzątała po nim... Ale u mnie to on tak dobrze nie ma, zmywać tez musi po obiedzie... smieci wynosi, a wczesniej mama jego to robila... no doslownie wszystko za niego robila... dla mnie to troche chore, bo moja mama tak wychowala mojego brata, ze on sam sobie uprasuje, ugotuje, posprzata, nawet kanapki do szkoly poznie juz robil sam....i mi mala w dniu chrztu przewijal z kupy, a A. nie dał rady.. No ale my mamy 6 letniego brata i moj starszy brat tez go przewijal nie raz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój kupa nie kupa przewinie bez problemu.Ostatnio jak Agatka zrobiła kupkę pyta mi się jaką.Ja mu mówię że nie wiem nie zaglądałam i tak śmierdzi, a on na to że trzeba sprawdzić,bo później co lekarzowi powiem. Może trzeba zmienić dietę albo leki. Ja powiedziałam że nie mam ochoty jej badać,a on wziął pieluchę otworzył i mówi taka jak zawsze. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja robię mu kanapki,bo on nie znosi tego. Jak leżałam w szpitalu to przez 2ms suchą bułę i drożdżówki jadł.A jak wróciłam ze szpitala i byłam mega zmęczona opieką nad Agatką to przez dobry miesiąc kolacje mi robił.POza tym sprzątamy razem, pranie wstawi, w ogóle jak mówię że nie daje rady to mi mówi żebym mu powiedziała co ma zrobić to mi pomoże. No i w ogóle dużo robi więc te kanapki to mogę mu robić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja czasem robie mojemu kanapki, ale ogólnie to on jest mistrzem w kuchni. Właśnie jutro robi swoją specjalność-pizzę 🙂 My już po spacerku. Mały grzecznie pospał 1,5 h i teraz sobie gada z kaczuszką. Co do przewijania to niestety mojemu M. sie jeszcze nie zdarzyło. Ale niedługo wracam do pracy więc nie będzie miał wyjścia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A dostałam dziś paczkę od Hippa. chyba z ankiety, którą w szpitalu po porodzie wypełniałam. W środku był słoiczek jabłuszka, próbka herbatki jabłkowej, łyżeczka (różowa 🙂) i kupony rabatowe na ich produkty w rosmanie. Cyba niedługo spróbuję mu dać to jabłuszko, zobaczymy czy będzie smakować. Dziewczyny, które już dają swoim różne rzeczy: czy takie jabłuszko to jest dobre na pierwszą nowość, bo ja to wcale nie wiem jak z tym wszystkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...