Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
DOROTA napisał(a):
Edytko ja nie wiem jak ty możesz pracować na takim oddzialeJa to chodziłam tylko do AGatki na oddział opieki pośredniej,a był jeszcze ciągłej i intensywnej,a więc poważniejsze przypadki. Ale ja po urodzeniu Agatki to przy każdym dziecku podłączonym do aparatury mogłabym stanąć i płakać. CHOć leżą one tam spokojnie to i tak serce ściska,a te maleńkie.. Agatka to na tym oddziale to jedna z większych była. Podziwiam wszystkich pracujących na tych oddziałach.
ACH dziewczyny jakie z nas szczęśliwe mamy że zdrowe i silne dzieci urodziliśmy.


Dorotko było mi ciezko na poczatku i dalej jest ale jak poszlam do pracy to wszystkie moje kolezanki tam pracujace bardzo sie cieszyly ze przyszlam, a ja bylam zdziwiona bo tyle sie slyszy o zlym traktowaniu nowych, a one sie mna dobrze zajely dokladnie mnie wszystkiego uczyly i teraz juz wiem ze to dlatego ze bardzo malo jest osob ktore mogly by pracowac na tym ddziale, bo widok jest rzeczywiscie straszny. Ale ktos musi to robic, przeciez trzeba sie zajac tymi bezbronnymi istotkami. Teraz nie wyobrazam sobie innej pracy tzn na innym oddziale a pracuje na odcinku intensywnej terapii. Choc wiem ze jak wroce do pracy bedzie mi jescze ciezej gdy bede patrzyla na cierpienie rodzicow bo bedzie mi sie przypominalo jaką my z mezem przechodzilismy tragedie!!! No ale przynajmniej bede wiedziala jak czuja sie rodizce tych dzieci i juz nikt mi nie zarzuci ze nie wiem jak to jest bac sie o zycie wlasnego dziecka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem, że wcale się lepiej nie czuję po tym usg. Doczytałam w opisie usg że ma wzmożoną echogeniczność tkanki mózgowej i oczywiście zaczęłam szperać w necie i jestem przerażona i ogólnie jest gorzej niż źle, a kontrole mamy dopiero za miesiąc zrobić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szarla ja tez duzo czytalam w necie i nic dobrego z tego nie wynika!!! Nie czytaj wiecej i nie denerwuj sie nie zawsze to co pisza w necie moze dotyczyc naszych dzieci!!!
A jesli nie daje Ci to spokoju to idz do lekarza niech Ci na spokojnie objasni ten wynik!!!
Moja Korni ma wzmozona echogenicznosc lewego plata skroniowego (po udarze) ale doktor powiedziala ze to nic nie musi oznaczac tym barzdiej ze rozwija sie prawidlowo. Gdyby z nia cos było nie tak to by wtedy szukali przyczyny!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moja się wygina ... bosz, miłość matki do dziecka nie zna granic. zamartwianie się też.. No lekarka nam tłumaczyła, że martwić się będziemy jak będzie się powiększało. Tak czy inaczej masakra jakaś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szarla rozumiem cie bo wiem co to znaczy czekac niecierpliwie na to co bedzie.. ale musisz wierzyc ze bedzie dobrze, przeciez Amelka jest taka fajna, tak dobrze sie rozwija ze nie ma innej opcji jak tylko taka ze wszystko bedzie w porzadku!!! Wiem ze jako mama nigdy nie przestaniesz sie zamartwiac, ale niunia ma racje nie czytaj juz nic. Ja od dzis tez juz nie bede, po tym co wczoraj przeczytalam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EdytaS napisał(a):
Szarla rozumiem cie bo wiem co to znaczy czekac niecierpliwie na to co bedzie.. ale musisz wierzyc ze bedzie dobrze, przeciez Amelka jest taka fajna, tak dobrze sie rozwija ze nie ma innej opcji jak tylko taka ze wszystko bedzie w porzadku!!! Wiem ze jako mama nigdy nie przestaniesz sie zamartwiac, ale niunia ma racje nie czytaj juz nic. Ja od dzis tez juz nie bede, po tym co wczoraj przeczytalam!!!



:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JA w necie nic nie szukam czytam tylko co wy piszecie bo bym chyba na głowę dostała.
Ciekawa jestem czy Marta wyszła.
A ja wam powiem że też czuję że z mężem się oddaliliśmy od siebie. W ogóle samotna się czuję bo on zasypia razem z Agatką,położymy Agatkę spać a on pomimo tego że dzisiaj starał się spać dłużej i tak zasnął z tą różnicą że przed Agatką,bo ona zasnęła o 22:40!Zmęczona i smutna jestem. Otworzyłam sobie Karmi w tv jak zwykle nic ciekawego ,wezmę prysznic zciągnę cyce i pójdę spać.I tak w kółǩo no w niektóre wieczory jeszcze prasuję. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szarla, zobaczysz, że będzie dobrze, Ja Niunia coś powie to tak jest!!!
Dorotko, chyba wszystkie popadłyśmy w rutynę i nam ciężko. Myślę, że jak pójdziemy do pracy to się nam troszkę odmieni. Nie to, że nie chcę z Pawełkiem być, bo chcę bardzo, ale trochę czegoś innego się przyda i dla mnie i dla dziecka.
Moniś no udało Ci się zaraz oglądam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Obejrzałam i stwierdzam, że Julka to niezła agentka ;-) Chciałabym, żeby mogła się spotkać z Pawełkiem, on by ją zarwał ;-) Tylko jak to zrobić, no i Antkiem by musiał powalczyć, bo Maja musi sie przyzwyczaić, że Paweł ma wiele kobiet ;-) Dziś w Ikei znów zarywał laski ;-) Mały casanova mi rośnie ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O nie!!! Ja się nie zgadzam :PPP Julka już zajęta. No bo jeśli ona taka agenciara to potrzebuje spokojnego faceta :P jak Antonio 😁DD hahaha ale on to jeszcze pokaże na co go stać... z moimi i Miśka genami to gagatek z niego wyrośnie... na razie się ukrywa, żeby dobre wrażenie zrobić 😁DD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeszcze nikt nie wstał czy wszystkie poszly do kosciola!!!
Kornelia zasnela o 1 ja o 2 i spalysmy do 10 z przerwa na karmienie o 7. I jestem zla bo ma taki gesty katar ze nie moze jesc z cyca musze jej sciagac i dawac butla bo jej lzej!!! Juz myslalam ze jest dobrze a tu znow katar i to gorszy jak poprzednio!!
Uciekam robic obiad!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej...
My nigdzie nie bylismy, ale ja K. poszedl na spacer to zaraz wydzwanial, zebym zeszla no to poszlam, bo chcialam wyjsc na swieze powietrze. Oczywiscie przeprosil mnie i pytal czy kuzynka naprawde bedzie mogla przyjsc.No ale ja juz odwolalam.Chodzilo mu o to, ze myslal, ze ona przyjdzie ze swoim facetem a on go nie zna i nie chcial obcych w domu. Posiedzielismy w domku i wypilismy mohito.
Monisia dzieki za Twoje rady 🙂 My do restauracji bardzo czesto chodzimy..Zazwyczaj co sobote we Wroclawiu na rynku jestesmy w jakis dobrych knajpach, ale w dzien, takze to nie to samo co bez dziecka.
Aguagu obejrze pozniej, bo zaraz do babci na obiad i pozniej do tesciow lecimy.
Z tego wszystkiego zapomnialam dodac, ze Maja zaczela sie podnosic do siadania...Jak jest w pozyzji pol lezacej..i jak dam jej palce to sie chwyta i ciagnie 🙂 A jeszcze tydzien temu sie martwilam, ze tego nie robi 🙂 No i zaczyna sie w koncu przewracac na boczki..
A i wczoraj na basenie nurkowala 🙂
To ja zmykam..
Do pozniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek 🙂Niusia obawiam sie,ze Julka juz sama wybrala sobie faceta 🙂Do Antosia to sie rwala,a jak ja ostatnio Lukasz zarywal,to sie odsuwala od niego albo glowe odwracala,ze niby go nie widzi 🙂Misia ja tez najlepiej robie "dobre wrazenie i wstyd rodzinie" 😁 😁 Dorotko Agatka tez sie niesamowicie zmienila w ciagu tych kilku miesiecy.W sumie obie mamy takie kruszynki i pewnie dlatego tak bylo widac,jak sie zmieniaja.A my dzis mielismy swietna noc.Julka chyba wraca do normy,bo jak zasnela po kapaniu,to o 5 tylko na butle wstala i poszla spac dalej do 9 🙂 🙂Teraz tez spi razem z Piotrkiem,a ja mam czas,zeby poogladac reszte albumow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...