Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki kwasiek 😉 uspokoiłaś mnie 🙂
a Twoja Agniesia już taka dużaaaa 😁 a pamiętam jak na nią w konkursie głosowałam, będąc jeszcze w ciąży 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
dzięki kwasiek 😉 uspokoiłaś mnie 🙂
a Twoja Agniesia już taka dużaaaa 😁 a pamiętam jak na nią w konkursie głosowałam, będąc jeszcze w ciąży 😉

nie ma za co 🙂
a Młoda rośnie, rośnie 🙂 jak na drożdżach 🙂 chodzić już zaczyna 🤪 niedługo i Was to czeka 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle ja to jestem głupia.. ;-)
wzięłam dziś rano małego na ręce, żeby mu dać jeść i mówię do niego, a teraz powiedz:
"Cycuś, cycuś pokaż się, a ja mleczko z ciebie zjem" hahahahaha 🤪 a młody uśmiech od ucha do ucha 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe 🙂 no mnie też jakby czasem ktoś posłuchał co ja do niego gadam to by powiedział, że jestem walnięta 😁 no ale cóż nic na to nie poradzę, że taka właśnie jestem 😁
no ja to nie wiem co my później z włoskami będziemy jego robić 😜 wcześniej to fajnie sterczały, a teraz to się pokładają i ulizują ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
nie zakładamy ;-) fryz ma super! :-D tylko już nie mamy pomysłu jak je ukladać, bo do roku ponoć nie obcina się włosów.


Nie obcina się, bo co...?

Ech, jak ja nie lubię przesądów wymyślonych przez stare "mądre" babki. Kiedyś pamiętam jak mi się dziura w skarpecie zrobiła na palcu (z 10 lat miałam). Szybko złapałam igłę i nitkę i zaczęłam tą dziurę szyć, nie zdejmując skarpetki. A babcia spanikowana przyleciała do mnie i mówi: "nie szyj na sobie, bo sobie mózg zaszyjesz!". 😮 😮 😮 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny!
Też nie mam ostatnio czasu mała marudzi ciągle cyca chce i tylko przy nim śpi zaraz butlę modyfikowanego jej zrobię bo chyba głodna jest.Pogoda do dupy.
Oktawia całuski dla Syneczka z okazji miesięcznicy.Ja dawałam Agatce na rozrzedzenie kupki jabłuszko i śliwkę. Trudno powiedzieć które działa bo jeszcze Duphalac dajemy i i tak kupa jest co 3-4dni.
Marta wydaje mi się że mogłabyś spróbować dawać słoiczki bo może Maja zaakceptuje jedzenie łyżeczką i w razie twojej nieobecności będą mieli co jej podać. Najlepiej spytać się pediatry, zalecają karmić tylko i wyłącznie piersią do 6miesiąca a Maji już przecież 6miesiąc leci,więc i tak super długo samą piersią ją karmiłaś.
Misia jak mały tak super przybiera to na twoim miejscu nawet bym nie rozważała wprowadzania nowych pokarmów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorota ja dawalam od czasu do czasu sloiczek i Maja juz sie nauczyla lyzeczka jesc..Teraz planuje dawac codziennie cos..bo pediatra mowila, zeby zupki i sloiczki dawac..Mowila, ze malo przybrala na wadze, ale tragedii nie ma..Takze bedziemy probowac podtuczyc Majeczke :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monis ja tez musze wszystkie zmniejszac, ale uzupelniam stopniowo po pare zdjec bo inaczej nie dalabym rady!!
A oto kilka fotek z chrztu bo w koncu doczekalam sie plytki (reszta na agu)



i ostatnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka juz pomalu zdrowieje jeszcze dzis miala malutki katarek ale to juz koncóweczka, natomiast maz pochorował sie na amen a jutro mamy isc na chrzest. Mnie tez chyba cos rozbiera, no ale najwazniejsze ze mala ma sie lepiej!
Apetyt jej wrocil i to ze zdwojoną sila bo co 3 godz w nocy jadla, a juz tak ladnie w nocy spala!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...