Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

hej Dziewczyny. No i u nas wypad do aqua stoi pod znakiem zapytania.. 😞 bo A. dzisiaj poszedł do pracy ze stanem podgorączkowym... nafaszerował się lekami i ma mi dać znać co i jak.. P. od Doroty też nie będzie się kąpał, bo wczoraj kończył tatuaż to też może namówię A., żeby z nami jechał, a po prostu nie będzie się kąpał.. zobaczymy.. no a poza tym jedziemy dzisiaj do moich rodziców, bo jutro odpust i na wieczór mamy ziemniaki pieczone robić na ognisku..mniami! Mam już taki smak, bo w tym roku nie jadłam jeszcze takich z ogniska 🙂
no a u nas nocka nawet ok.. pierwsza pobudka 4.15, no a później standardowo o 6.30 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

to przyjeżdżaj .. u rodziców znajdzie się miejsce do spania 🙂 mam nadzieję, że damy radę je zrobić.. najwyżej A. będzie czekał na nie w domciu 😜 kochana żonka mu przyniesie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy 😉
tuska ale smaka narobilas z tymi ziemniaczkami, ja jeszcze do tego mialabym ochotre na karkowe z papryczka i cebolka na grillu ... mniam mniam 😉


U nas noc troche meczaca, gdyż co chwile wstawałam i mierzyłam goraczke małemu i dawałam mu pić.. myslałam ze pojedziemy do szpitala. Wieczorem miał 39,4 stopni goraczki.. przez te wszystkie nerwy też dostałam goraczki. Mały leżał blady, zaczął majaczyć. 😞Jeszcze mój mężulek sobie przyjechał ok. 23 ;/ myślałam że go nie wpuszcze do domu !!! Fucha okazała sie ważniejsza od rodziny.. ;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj juz lepiej się czuje, gorączka spadła. Ale za to jest bardzo marudny, ciagle chce zebym przy nim była.. jak odejde na chwilke to krzyczy w niebogłosy. Nie ma apetytu, nic nie chce jeść.. ślini się strasznie. Hmmm moze zębole idą?! ;> nie idzie nawet zobaczyć bo ściska te swoje dziąsełka i nic nie widać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wresie w domu tak to padam ... (szkoła) mam tylko nadzieje że to nadrobię bo pod czytywałam was jak byłam w szkole ale nie mogłam sie zalogować żeby odpisać 😞 no to do dzieła:
Monia gratuluje ząbka 🙂 i oczywiście tych róż
Patii to zazdrosze bo nasza pediatra nie chciała przyjdź jak Iguś miał gorączkę
Jak ja bym chciała gdzies wyjsc z K albo żeby coś dostać od niego ... ostatnio czuje sie jak jakaś panna z pod słupa nie pisząc brzydko ... od skąd pojawił sie Iguś K oddalił sie ode mnie chyba przez to jaka jestem po ciąży ... dziwnie bo nie był przy porodzie a czytałam ze jak facet jest przy porodzie to traci zainteresowaniem partnerką beznadzieja...
Druga sprawa teściowa została dzis z Igusiem i cały mój plan poszedł w łeb wszystko zniszczyła wogóle późno mu dała obiad i uspała go jestem załamana kompletnie ....chyba mam dołek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pati witaj w klubie. Pawełkowi też na 100% ząbki próbują się przebić. Może nie ma gorączki, ale marudzi cały czas, wstaje w nocy, gdzie zawsze całe przesypiał, zrobił dziś 8 kup ;-( Gryzak cały czas by miał w buzi, a jak chcę zerknąć lub posmarować dziąsła to nie otworzy buzi. Dałam mu na noc coś przeciwbólowego, bo nie mogę już słuchać tego jak się męczy ;-( Nawet się tak nie śmieje jak zawsze. Szkoda mi go bardzo ;-(
Myszko jeśli chodzi o wagę to Ja również mam nadwagę i to dużą, ale jest tyle innych zmartwień, że to powinno być na samym końcu. Mój mąż był przy porodzie i mu nic nie zbrzydło, wręcz przeciwnie 😜 Pogadaj z K. dlaczego tak jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niusia madre slowa 🙂Ja ciagle planuje cwiczyc i na planach sie konczy 😉Ale w koncu pracujemy 24h na dobe 😜 😜 A co do seksu,to maz ma caly czas na mnie chrapke 😁 Bo tak naprawde to wyglad to nie wszystko.Liczy sie to,co ma sie w srodku.Za 30 lat wszystkie bedziemy stare i pomarszczone,a malzenstwa dalej beda trwac 😁 Lece do moich cwaniakow mam talent ogladac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...