Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
witajcie...
a u nas na odwrót coś się Jakubowi poprzestawiało i znowu wstaje 2 razy na jedzenie w nocy a spał juz tak ładnie... 😮
a dziś mój mądruś zaczął wkladać nóżki do buzi jestem w szoku... 🤪
i leży od 3 godz i bawi sie nogami...i chyba do spania też mu sie nie spieszy... 🙂
a u mnie w opocznie dzis gorąco...
Martynka jakie ma boskie włoski ślicznocha...a mój taki łysolek.. 🙂
miłego dnia...buzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malgosia31 napisał(a):
Franek kończy dziś 3 miesiące :-)
Kochane powiedzcie mim kiedy wracacie do pracy, mi urlop macierzyński kończy sie 1.11, ale chce jeszcze maksymalnie wykorzystac zaległy i biezacy urlop zwykły i wrócic w styczniu...ale normalnie jak sobie pomysle o tym to mam az ciarki na plecach. Kurde rok powinna matka miec macierzyński a nie 22 tygodnie....


popieram. i wtedy byłby rozwiazany problem ze zlobkami do ktorych przyjmuja raptem 20 proc dzieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anonimosia napisał(a):
Dziękuję za odpowiedzi w sprawie laktatora 🙂 Chyba się skuszę na Medelę.

A mój synek ostatnie dwa dni strasznie marudzi. Gdy jest zmęczony płacze okropnie, ale pomimo tulenia, noszenia, bujania i tak nie uśnie. A dziś nie śpimy od 5... Czyżby to jakiś skok rozwojowy tak się objawiał? Też tak miałyście?

hej, Moja Hania jak jest spiaca nie chce byc ani noszona ani bujana. Musze ja odlozyc i sama stara sie uspic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to faktycznie dzisiaj nasze dzieciaczki mają jakąś fazę na spanie 🙂 Hania jak zasnęła ok 10.00 to przebudziła się na chwilę z płaczem, przytuliła się do mnie i zasnęła dalej... ok 12.00 dałam jej na śpiąco cyca, bo mieliśmy iść na spacer a ona nadal śpi... 🙂 cały spacer przespała i dopiero jak wróciliśmy do domu i ją z wózka wyjęłam o 15.00 to się obudziła 🙂 🙂 Miała dzisiaj melodię... 🙂

Aneczko
ale śliczna ta Twoja Martynka!!! Napatrzeć się nie mogę 🙂 🙂

ja za godzinkę zmykam na próbę, bo w niedziele śpiewanko w plenerze mnie czeka 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczka1983 napisał(a):
a tak wczoraj wygladał nasz spacer... jechałysmy a mała na brzuchu misiem sie bawiła 🤪
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/143/imag0321i.jpg/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/2811/imag0321i.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

a nie boisz sie tak dziecka wozic??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie! a ja bylam dzisiaj troche w miescie i urzedach,nie nawidze tego i jakos mi bylo smutno bez malego dobrze ze juz jestem z powrotem.co do spania i grzecznosci to tesciowa mowila ze dzis misio moj ladnie sie zachowuje tylko te noce zostaja pod znakiem zapytania nie wiem juz co mam zrobic z tym jedzeniem chyba faktycznie zaczne zageszczac albo przejde na 2.no nic popytam jeszcze pediatry.
Aniu twoja Martysia cudowna ja tez tak czasem woze Piotrusia na spacerku jak ma ochote i o nic sie nie boje bo niby o co,oczywiscie uwazam na doly i pagorki ale tak to nic sie nie dzieje a wogole to wstaje dzisiaj do mojego malucha patrze a on sobie lezy w najlepsze na brzuszku, to jego ulubione zajecie na serio.
a ja wam powiem ze do konca roku napewno nie wracam do pracy no moze jakas domowa wezme a finansowo podolamy moj misio przynajmniej przy mnie bedzie ale macie racje powinien normalnie wychowawczy platny byc! no nic ide sie nacieszyc maluchem.buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
Anonimosia napisał(a):
Dziękuję za odpowiedzi w sprawie laktatora 🙂 Chyba się skuszę na Medelę.

A mój synek ostatnie dwa dni strasznie marudzi. Gdy jest zmęczony płacze okropnie, ale pomimo tulenia, noszenia, bujania i tak nie uśnie. A dziś nie śpimy od 5... Czyżby to jakiś skok rozwojowy tak się objawiał? Też tak miałyście?

hej, Moja Hania jak jest spiaca nie chce byc ani noszona ani bujana. Musze ja odlozyc i sama stara sie uspic.


Fijolku, ja mam tak normalnie, ale wlasnie ostatnie 2 dni nie chce sam zasypiac 😞 Zazwyczaj pomagalo, ze go przytule lub poloze reke na nim kiedy lezy w lozeczku, ale teraz nic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...