Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Joma to się połączyłyśmy. Też jadłam na śniadanie owsianeczke 🙂 A jesz na mleku czy na wodzie?

witajcie!

Jamargaretka, chyba Ci wyślę numer konta na fb , ponieważ ni w D... ni w Ch.. nie rozumiem mojego nowego tel... Masakra. nie mam czasu go rozgryźć.
Fijolku no to leżakowanie pełna parą 🙂 🙂 A my byliśmy w Wilanowie sobie 🙂
Kasia-Manki gratulacje!
Martyna ja też sobie pozwalam na wino czy małe piwko 🙂

Dobra dziewczynki lecę na spacerek 🙂 🙂
Ech obiad nie zrobiony, więc masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witajcie 🙂
U nas nocka jak zwykle... 🙂 🙂 Wstałyśmy z Haną ok 9.00 ale już ją ululałam do snu bo taka jakaś rozdrażniona była... A w sumie 10-11.00 to jej pora na drzemkę. Zauważyłam, że unormował się nam właśnie tryb dnia... jak wstaniemy ok 8-9.00 to kolejne drzemki są ok 10-11.00, 13-14.00 i 16-17.00 a zasypia ok 21.00-21.30 🙂 🙂 🙂 To oczywiście jeszcze wszystko zależy jak na spacerze śpi itd. ale mniej więcej tak to wygląda 🙂

Kasia-Manki
jeeeej!!! 🙂 Gratulacje dla Oskarka 🙂 już 2 ząbki 🙂 szok
Joma, Marinka ja owsiankę uwielbiam! Ale zawszę robię na mleku i dodaję odrobinę cukru! 🙂

Idę sobie śniadanko w końcu jakieś zrobić 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
DZień dobry poniedziałkowo...my dziś na chodzie od 6...eh...ale noc była dużo lepsza od poprzednich.
Ja jeszcze jesiennych zAkupów nie zrobiłam,nie mam kurteczki czy kombinezonu...trzeba pomysleć w końcu.Dziewczyny o jakich szczoteczkach na dziąsełka mówicie?
Ja żel na ząbkowanie tez mam...bobo dent sie nie sprawdzil u Nas,probujemy innego.

ja mam taka http://allegro.pl/nuby-szczoteczka-do-zebow-na-palec-silikonowa-i1761298830.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
Dziewczyny a jak u Was z nocnym karmieniem???Moj co 3 godz wstaje,czasem uda mu sie przespac 5-6 godz,ale rzadko 😞

u nas 3 h przerwy jak sie uda ja rozbudzic na tyle ze sie najje a czasami nawet budzi sie co 2h wiec jak sie budzi co 3 to u nas sukces 🙂 pierwsze spanie po najedzeniu sie po kapieli trwa 4-5h a pozniej juz 2-3h ale niech sie budzi nocne karmienie najlepsze dla niej wiec niech jej bedzie na zdrowie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas nocnego karmienia nie ma ☺️
Bo Mariuszek zasypia po 20 i budzi się zazwyczaj o 6 - czasem wcześniej, a dzisiaj nawet o 6:30 😉
Za to nadrabia w dzień, bo zazwyczaj je co 2/2,5h - czasem uda się tylko przeciągnąć do 3h.

Marinka polecam cynamon 🙂 A masła nie daje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas nocnego karmienia nie ma ☺️
Bo Mariuszek zasypia po 20 i budzi się zazwyczaj o 6 - czasem wcześniej, a dzisiaj nawet o 6:30 😉
Za to nadrabia w dzień, bo zazwyczaj je co 2/2,5h - czasem uda się tylko przeciągnąć do 3h.

Marinka polecam cynamon 🙂 A masła nie daje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
Dziewczyny a jak u Was z nocnym karmieniem???Moj co 3 godz wstaje,czasem uda mu sie przespac 5-6 godz,ale rzadko 😞

u nas nocki przespane do 5-6, czasami jak zasnie ok 19 to juz sie do rana nie budzi :-) a wypija w ciagu dnia co 3 godziny ok 150ml - 180ml mleka, dzisiaj spał w dzień 4h i jak sie obudził to wypił 210ml 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Fijolek napisał(a):
my za chwilke lecimy w miacho odebrac paszport dla Hani.
Babelek teraz spi a ja mam chwilke dla siebie.

A gdzie lecicie, że potrzebujecie paszportu? 🙂

no chwilowo nigdzie, ale moze w pazdzierniku uda sie do Pragi.. no i tak na wszelki wypadek. zeby juz byl. na rok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monalissa napisał(a):
hejka no my tez musimy zadzialac z tym paszportem bo nas grudzien zastanie 🙂
Fijolku a jak ta szczoteczka sie spisuje bo jesli jest ok to tez zamowie bo na razie sama sobie masuje swoimi paluchami 🙂

wiesz co, Hanula za pierwszym razem nie byla zadowolona i masowalam swoim palcem przez pieluszke. Potem jakos poszlo juz ta szczoteczka. Nie potrafie na raziepowiedziec czy to cos daje i nie wiem czy wogole zauwaze jakas reakcje in plus.. ale masuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
Dziewczyny a jak u Was z nocnym karmieniem???Moj co 3 godz wstaje,czasem uda mu sie przespac 5-6 godz,ale rzadko 😞

Hanka dostaje cysia kolo 23 potem kolo 2-3 i potem kolo 6-7. a potem to moze nie jesc wcale.. 😮 nie wiem o co chodzi ale w dzien je malo. Wmuszam kolo 11, potem je kolo 15 i dopiero do spania 18-19.
Moje kolezanki mowily zeby oszukiwac woda, albo smoka dawac. bo czasem dziecko ma potrzebe ssac a nie jesc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jolajcik napisał(a):
Fijolek jestem bardzo ciekawa, jak się robi zdjęcie takiemu babelkowi do paszportu? Z tego co wiem to teraz robi się paszporty biometryczne i jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, że robi się takie fotki maluchom. Proszę napisz jak wygląda procedura.

do 5 roku nie trzeba robic biometrycznych.
Hania byla u taty na kolanach na bialym tle (koszulce). Ale podobno mozna zwykle zdjecie dac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...