Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Obyście miały rację... ja w sumie też tak myślę, że takie jej zachowanie to tylko przejściowe 🙂 właśnie wstała moja Ptysia, wycałowałam ją, zmieniłam pieluchę, nosek wyczyściłam i teraz się bawi grzechotkami 🙂 zaraz cyca jej dam bo niestety z jedzonkiem tez się poplątało wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wróciliśmy ze spaceru. Pawełek tak fajnie sobie zasnął, że nie miałam sumienia targać go do domu, ale po 3h zaczęły mnie boleć już nogi i przyszłam,a ten Maluch ciągle śpi w gondoli. Odkryłam, sciągnęłam czapeczke, rozpięłam polar, a on ciągle oczy zamknięte.
Nequitia, masz rację- to skandal, że taka firma jak Nestle pozwala sobie na takie incydenty. Ale najgorsze w tym wszystkim jest to, że to nie pierwsza taka akcja u nich...jak widać, dopóki nikt się nie interesuje to jest ok, ale jak ktoś baczniej sie przyjrzy to to wcale nie jest aż tak przyjazna dziecku firma.
Gosia, gratuacje dla postępów Boryska! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka laski !
Julcia też dźwiga główkę jak ją trzymam na siedząco.
Wogóle to chyba jedynka GÓRNA nam idzie ... Dziś rano zauważyłam na górze białą plamkę.
Wczoraj nauczyła się piszczeć i teraz non stop coś popiskuje ... Aż uszy bolą !
U nas pierwszy raz nie było długo kupy tzn. od 16:00 do 16:00 i widziałam, że Julcia się wczoraj strasznie męczyła (kurde, pozwoliłam sobie na 3 ciasteczka z cukierni...)- pewnie dla Marleny to pikuś ale my nie zwyczajne bo u nas po 4 kupy dziennie idą i to nie byle jakie ... Ale jak już walnęła to musiałam ją całą przebrać. A jak jej ulżyło ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja jak mała posadzę to siedzi sama... oczywiscie jej nie sadzam samej, ale głowe trzyma prosto cały czas... a jak np. teraz siedzi mi na kolanach to nie muszę jej w ogóle podtrzymywać... śmiesznie się trzyma za kolana... nie wiem czy jest jaka "sztywna" przez te szelki, ale głowa jej już nie lata w ogóle, nawet jak na brzuchu leży... no i zaczęła pełzać pomału... i sięga po zabawki jak leży na brzuchu... ale tylko lewą ręką póki co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mój mały też drze główkę do góry jak leży na pleckach, albo jak jest u mnie na rękach, siądę, położę go jak taką fasolkę, główkę ma między moimi piersiami, to tak drze główkę jakby siąść chciał 🙂
Gosia mój Milo też zadziera nóżki do góry i bawi się - pociera stopką o drugą stopkę, póki co nie sięga jeszcze nimi do buzi, ale wszystko przed nami 🙂 to samo z rączkami, łączy je i się nimi bawi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heh Borys daje czadu z nóżkami. Moja Wiesia obsuneła własnie trzy łyżki marchewki ze słoiczka. Niestety ale na razie porażka z przejściem na butelkę. Smoczka nigdy nie ssała. Wczoraj godzinę walczyłam z nią przed snem i dałam cyca. No nic. Na leżąco nie idzie. Moje mleczko z butelki też nie da rady. Oj już mi brak pomysłów. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
właśnie czytam jak możemy się bawić z maluchami:
http://www.osesek.pl/wychowanie-i-rozwoj-dziecka/w-co-sie-bawic/323-zabawy-dla-niemowlakow-od-3-do-6-miesiaca.html
podoba mi się samolocik 🙂
póki co ja zawsze małego unoszę w pozycji pionowej - góra-dół... aż śmiechem się zachodzi tak to lubi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia fajny ten Twój Borysio! 🙂 śmieszne są takie maluszki... jakież to fascynujące jak widzimy, że nasze dzieci coś nowego się nauczyły 🙂 naprawdę pierwszy rok z życia dziecka to magiczny okres... tylko ten czas tak szybko leci... mój maluszek za 9 dni 4 miesiące skończy...czas tak leci, aż w głowie mi się nie mieści, że to już 4 miesiące od porodu... ehhh CIESZMY SIĘ NASZYMI DZIDZIAMI BO TAK SZYBKO ROSNĄ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...