Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ale rośnie ślicznotka! 🙂
Kur....a mój mąż mnie rozpierdziela czasami.. Ja tu za mieszkaniem się rozglądam nowym (co ustaliliśmy wspólnie, bo nasze jest już za małe), a on mi dzisiaj wyjeżdża z tekstem, że chce rozwinąć firmę i potrzebuje na to kilkadziesiąt tysięcy złotych...Ja mu mówię, że najpierw mieszkanie,a on mi na to, że ja HAMUJĘ JEGO ROZWÓJ! No chyba mnie zaraz rozpierd...li tutaj!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania, to są właśnie chłopy. czasami mam wrażenie, że góra obdarzyła ich zgniłymi komórkami mózgowymi. U nas podobnie. To ja oglądam każdą złotówkę trzysta razy po kupnie mieszkania, a on do mnie, że chce kupić firany do tira z imieniem swoim. No żenada warta 500zł. 😲
W sumie Twój m. ma trochę racji, bo jeśli będzie firma większa to i na więcej będzie Was stać, ale skoro postanowiliście wspólnie, że najpierw mieszkanie to trzeba się tego trzymać i już. Jestem za Tobą 😉
Moja mądra teściowa sprzedała mi very super informację, mam nadzięję, że wyprowadzicie mnie i ją z błędu. Czy fakt, że dostałam okres oznacza, że zaniknie mi pokarm. Kur...a dla mnie to katastrofa bo nie wiem jak i czym będę przepajać to moją żabę w nocy... masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasienkakaks-ja dostalam okres okolo 4 tyg. po porodzie, ale ja nie karmilam tylko sciagalam, pokarm mialam do 3 miesiaca (zanikl dlatego ze mala nie pila z cyca... ale zeby bylo smieszniej, nie odcialam , mala nie jadla a jak nacisnelam na piers to jeszcze bylo okolo 5 miesiaca 🙂 ... wiec przypuszczam ze to bajka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bajka
Aktualnie moja Kumpela urodziła 27-09 a po miesiącu miała okres
Karmi i pokarmu ma od groma

Tesciowych nie ma co słuchać, jeszcze nie poznalas tej prawdy?!
;D
Ja swojej tylko przytakuje albo sie śmieje :-)
Już chyba przywyka powoli ;-)
Mają swoje teorie i tyle

Niki nie chciała jeść ani spać
Uryczala sie po pachy a nas zmasakrowala
Kolacja, winko i w lozeczku
Tv włączony (nawet na to nie mam siły dziś...) a Dallas '63 czeka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ufff dzieki dziewczyny. Mam dziś dzień fatalll przez ten okres a tu jeszcze same dobijające info do mnie docierają. Dzień do dupy. BYliśmy na podpisaniu aktu notar. w centrum wa-wy i 12 km do domu wracaliśmy 2h 15 min. no myślałam że h.... mnie strzeli. Taxówką bo auto sprzedaliśmy, z Oliwką, która z głodu darła się pół drogi. padam na ryj. szukam tego kieliszka do karmienia, o którym pisała Małgorzatta może to da radę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurde obawiam się, że ten kieliszek to opcja dla młodszych dzieciaków, ona chyba jest już za mądra na to 😉 ale spróbujemy, będę się łapać czego tylko można, musi się udać.
Beti masz rację, będę dodawać więcej płynów do deserków. a ten okres to też chyba z przemęczenia, wczoraj do 2 w nocy sama tapetowałam salon i chyba to mnie ruszyło... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie 😁

Ja wpadłam tylko na sekunde napisać co u Nas.
Chodzę do pracy od ubiegłego czwartku. Ciężko zostawić dziecko od razu na 8 godzin... 😞 Smutno mi strasznie i źle się czuję, ale nic na to nie poradzę... No i jak wracam z pracy to najchętniej Filipa to bym zjadła 😁 Dzielny jest! Z Babcią się ładnie bawi i wogóle ok...

NIe mam czasu na nic dosłownie! Nawet nie mam jak Was na bieżąco czytąc. Mam nadzieje że dzieciątka zxdrowe i się ładnie rozwijają. Mój Fifi to najchętniej cały czas by jadł coś z miseczki łyżeczką. Jak widzi że ktoś coś je to takie smutne oczka robi i buźką rusza... No nie ma jak przy nim czego kolwiek zjeść. Ale sam też ładnie szama z łyżeczki. NIe mam czasu gotować, więc je słoiczki (nad czym bardzo boleję!) Może w weekend się zmobilizuje i cosik mu ugotuję 😁 Ze swojskich rzeczy to tylko jabłuszko je i gruszkę jutro dostanie. No i piersią go karmię wieczorem i w nocy 🙂

Trzymajcie się !! Całuski dla wszystkich dzieciaczków :* :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Basia, świetnie, że mały zdrowo się chowa. Dzielna jesteś, że wróciłaś za 8h do pracy, głowa do góry. Pocieszaj się faktem,że mały pod Twoją nieobecność nie jest z kimś obcym tylko z babcią to bezcenna sprawa, uwierz mi. Widzę, że sposób karmienia piersią masz taki jak ja od 2 tygodni... Buziaki dla Filipka. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikolka i Zuzia sliczne dziewczynki.
Doris trzeba było na balkon wystawic Julcie na troche.swieze powietrze to jednak lepiej działa na sen moze by pospała dłuzej potem.
Marlena gratuluje obycia sie bez syropku.Adi widocznie jest małym odkrywcą skoro nie lubi typowych zabawek 🙂 a Filip najbardziej kocha zasłonki, myslałam ze to okna go tak interesuja bo ciagle głowe wykrecał ale to zasłonki.juz mi je ciagnie gdy podejdziemy do okna.ha juz widze jak bede go ganiac jak bedzie duzy i bedzie mi ciagnął i szarpal za zasłony hahaha
Buterfly ja juz zakupiłam pare rzeczy na pozniej, tą piramidke mam z simby bo dodatkowo kazde kółko ma inną fakture, dziecko dodatkowo cwiczy zmysł dotyku.kostke fajną z smily na kazdej stronie jest cos, kubeczki z babyone ktore mozna postawic jeden na drugim a takze uzyc do piaskownicy do wody czy tez obrysowac je bo są tam zwierzątka tez,i sorter kształtów żółwika z otworami i klocuszkami i piłkę.na razie starczy podstawy kupione.pudło na zabawki jest zwykłe plastikowe w tesco za grosze ale kolor jaskrawy zielony, naklejke jakas walnę disneya i bedzie ok.myslałam ze bede miec duzo zabawek po chrzesniaku, ale ten jeden psuj niewiele zostawił... własciwie jak narazie to mam samochodzik jak bedzie juz sam mogl na nm sie poruszac odpychac nozkami...ale psuja tyle zabawek miał i popsuł.im wiecej dziecko ma zabawek tym mniej je szanuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KAsia jezlei ci z kubka nie pije zwykłego np krztusi sie to z kieliszka tez sie bedzie krztusiła.moj w szpitalu sie krztusił z małego kieliszka 😞 ja sprobuje na dniach mzoe jutro ten kubek lovi 360 stopni.zobacze czy z tego bedzie pic, to Ci napisze.
Czerwcówka moj tez dopiero usnął.tzn zasnął po kapieli ale wstał po pół godzinie i nie chciał zasnąc.zmeczyłam go matą potem cyc przy jednoszesnym kołysaniu na stojąco. bo na siedząco sie drze.i usnął w końcu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie no jakie śłitaśne te Wasze córeczki 🤪 Niki i Zuzia :*
Doris mi się podoba to krzesełko 🙂 Ten kolor czekoladowy jest fajowy 🙂
Wojtusia chyba męczą dziąsełka bo non stop mi się budzi i ciężko go uspokoić:/ Mam nadzieje że całą noc tak nie będzie...
Marlenka Adi to cała Ty! Zmienia sie chłopaczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...