Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej! Jestem przeszczęśliwa. Moje dziecko obudziło się o 4 na cyca (czyli 260ml to mało :blink 🙂, a potem- uwaga uwaga- o 8:30!. Oczywiście u siebie w łóżeczku. I obudził mnie nie krzyk, tylko kaszel. Poszłam do niego, a on uradowany patrzy na mnie...aj..przypomniało mi się, jak to było jak przesypiał noce i rano zawsze tak fajnie się witaliśmy! W każdym razie jestem jako nowo narodzona dziś.
Gosia, co do mm to ja dokarmiam tylko na noc, ale chyba jak już wprowadzasz mm to lepiej ustalać jakies stałe godziny... Tzn. generalnie wydaje mi się, że już na tym etapie to w ogóle powinno się miec jakies godziny mniej więcej chociaż ustalone.Nawet jak cycem się karmi... Ale ja tylko tak gadam, a jedyny stały posiłek jest wieczorem... Łatwiej bedzie to ogarnąć jak wrócę do pracy, bo wtedy dzień zaczniemy zawsze tak samo od jedzenia to potem wyreguluje sie wszystko, a tak to zalezy, o której jaśnie pan wstanie i będzie sie domagał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Buziaczki wielkie dla 7-miesięcznej Nikolki 😘
Śliczna gwiazdeczka, naprawde!!! I mama jaka fajna 🙂

Ja juz uciekam bo Wojtek od rana marudzi.... 😞
I szlak mnie trafia przez to jego ulewanie!!!!!! 😠
Czy jak sadzacie maluchy to Wam ulewają? Ponoć jak dzieci siedzą to przestają ulewać a u mnie jest na odwrót...jak jutro usłyszę że jest ok bo przybiera na wadze to wyjde z siebie i stane obok!!!! Noz musi byc jakiś powód tego ulewania! I to dużo zwraca 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pytałam, o refluks też to usłyszałam że może być refluks i sam minie nie ma na niego lekarstwa, przepisany miał enfamil i dupa I jeszcze że przybiera ładnie na wadze więc mam sie nie martwić, że ma nie rozwinięty układ pokarmowy i dlatego i że może ulewac do roczku ale zazwyczaj jak dzieci siadaja to wszystko sie normuje....Wojtek ma 7 miesięcy, siedzi i dalej to sam, a ze je wiecej to i więcej ulewa....non stop do przebrania ja, on, pościel...i baaaardzo często mu sie odbija, choc po jedzeniu zawsze mu sie odbija, to nawet dwie godziny po dalej to samo...i ulewanie i bekanie...ide bo sie drze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Małe refluksy mijają a przeczytałam że resztki pokarmu mogą zalewac drogi oddechowe co moze doprowadzić do zap. płuc np....przeczytałam tez że dużo forumowiczek ma takie same problemy nawet do 12 miesięcy i mija jak ręką odjął...tyle ze ja nie znosze nie jak mi ktos mówi MOŻE! Ja jak ide do lekarza to nie do koleżanki amatorki tylko do człowieka który ma miec wiedzę! Oj ale mam wq....a 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marysia dostała uczulenia 😞 taką drobną kaszkę na buzi i na brzuszku 🤨 z nowości weszła: natka pietruszki... i wczoraj ten jogurcik z nastle... i teraz nie wiem co jest przyczyną... dzisiaj dam jej jeszcze raz zupkę z pietruszką, jutro idę na szczepienie to się zapytam, zresztą Mała ma nadal katar i charczy jak nie wiem co, oby to znowu nie było zapalenie oskrzeli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia tutaj przeziebienie jest normalne i odsylaja do domu. Adrian kaszle tylko z rana i czasem pod wieczor, poki je, jest wesoly i nie zwraca nie mam co z nim isc. Jak bede sie wahac czy pluca sa czyste to pojde oczywiscie, ale narazie jest za malo objawow i wszystko wskazuje na przeziebienie, a przeziebiony to on bedzie bo chodzi do zlobka.
Wczoraj bylam na tym spotkaniu rodzicow. Duzo ludzi bylo, jeszcze wiecej dzieci. Przynioslam polskie slodycze, a dla dzieci wzielam slodkosci bez czekolady bo nie kazdy rodzic pozwala. Jak wychodzilismy to przy naczyniu z slodyczami bylo pelno dzieci i wszystkie upieprzone w czekoladzie 😮, pewnie rodzice tak niezle wyklinali 😁. Ogolnie nawet nie szlo z kims pogadac. No ale i tak sukces bo wyciagnelam tatusia zeby tez poszedl.
Moje dziecko dzis jak aniolek. Sam sie bawi, usmiechniety, lepiej nie bede krakac bo zacznie sie marudzenie.
Na spotkaniu widzialam sie z kolezanka, ma 10-miesiecznego synka Dominisia. Jejku, ostatnio byla z nim na pogotowiu bo darl sie i mial wysoka goraczke, okazalo sie ze idzie mu kilka zebow naraz, a ma juz 7 😮, Boze ze dzieciaczki tak musza cierpiec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć! 🙂

Czerwcowka pięknie wyglądałyście 🙂 buziak dla Nikolki na 7 miesięcy 😘

Marlena
to rozpieściłaś wszystkich polskimi pysznościami 🙂 Irlandczycy przepadają za polskimi wypiekami, słodkościami i kiełbasą 😁 😁

kasienkaks trzymaj się, w końcu przyjdzie lepsze jutro!

Ivonka mój mały też często ulewa, bo wydaje mi się, ,że to ulewanie a nie zwracanie... przeważnie jak zjadł, idzie spać, budzi się, biorę go na ręce i wtedy chlust... nie jest tego aż tak dużo... inna sytuacja kiedy zje i później chce się bawić, siedzi i też czasami poleci, wydaje mi się, że żołądek jes przykurczony w pozycji siedzącej i jak jest pełny to się ulewa... ale to tylko moja opinia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a mój urwis spał spokojnie do 4:30, potem herbatka, do łóżeczka z mamusią i spał do 6:30, wtedy obudził się dostał mleko i spaliśmy do 8 🙂 mówię Wam jaki skowronek z mojego synka jest, jak się budzi, przekręca na brzuszek i piska jak ptaszek 🙂

Gosia powodzenia na szczepieniu, swoją drogą zapomniałam Wam napisać wcześniej, że my dzisiaj też wybieramy się na kuj kuj.... dzisiaj aż 3 wkłucia, nie wiem jak Miłosz to zniesie...

a jeśli chodzi o katarki itd... mój od wczoraj też kicha i katar ma, słyszę jak mu tam bulgocze. Ciekawe czy go zaszczepią... 🤢

Ania a jak Pawcio????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...