Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej widze temat chwalenia sie dzieciaczkami 🙂 u nas wszystko jest cwiczone nic nie robione hihih, tzn mały jedynie jak siedzi mi na kolankach do mnie plecami i klaszcze ja to on moje dłonie probując złapac to klaszcze a takto jest problem z tym by jego dłonie złaczyc od razu sie spina. ale ma od wczoraj taka zabawe ze masakra smiac mi sie chce. tak mahca rekami własnie jakby na brawo ale dłonie ma hm spod dłoni w dół skierowany wiec tak smiesznie to wyglada.dla mnie to sukces bo łaczy chociaz wtym wymachiwaniu te dłonie.tzn styka. u nas z zsukcesów są piramidki. z pozycji czworaczej na wyprostowanych rękach prostuje tez nogi i tyłek w góre i sie przewala na bok hahhaa.próbuje wstac.ale to takie chwilowe jak znam mojego synka 🙂 za to pozycja czworacza jest juz superowa tylko porusza sie do tyłu hahahhaha bo wtsaje pocwiczy przechylania i połozy sie zamiast poruszac, i przez to nagle jest daleko w tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Buterfly potwierdzam dobrez by bylo moze nie jedną na dzien zabawkę ale jedną na macie i jak sie znudzi to zmienic. ale to musiałaby byc fajna zabawka i ja tez jakos sobie tego nie wyobrazam bo tez rozrzucam tak zeby mały wedrował jak najdalej 🙂 jedna na dzien to byłoby bardzo nudne 🤢
mały wstał wiec mykam.20 minut na balkoni był i potem przy balkonie bo ciepło jutro jak tak bedzie to mykam na spacer.
ciekawe czy cos zje bo od 8ej nie chce jesc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie co..Pawełek nauczył sie samzasypiac w łóżeczku. Odkładam go, daje mu zabawkę, ale on po minucie już śpi... A pisałam, ze muszę go minutke pobujać..oj, będzie miała moja mama luz przynajmniej 🙂
Ja już się nie mogę doczekać jak przyjdzie przesyłka z zabaweczkami. Szybka dezynfekcja i będziemy się bawić, że ho ho. Pewnie wtedy będę w pracy, ale nie pozwolę nikomu otworzyć paczki dopóki nie wrócę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82 napisał(a):
co do zabawek to powiem wam jakie kupiłąm jak wygram licytacje.bo znowu sie uciesze i lipa bedzie.ja musze juz pochowac grzechotki małemu sie znudziły bardzo.żal mi go teraz w tej przejsciówce mało zabawek jest takich dla dzieci które nie siedzą.


Beti,jam mam sposob na licytacje...nie zawiodl mnie do tej pory.upatruje sobie cos,czekam na minute przed koncem i klikam.np dana rzecz jest w licytacji za 10 zl,warto dac 20,wiec wbijam 20,01 🙂kiedy licytacja postepuje o zlotowke,nie ma szansy,zeby ktos zdazyl cie przelicyttowac..i najczesciej kupujesz nie za 10,nie za 20 a np za 12,50!sprawdza sie ale dla osob ktore lubia hazard 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas tez od kilku dni Lenka umie robic "kosi kosi".papa na razie nie chce,piatki tez nie przybija,za to sie straasznie rozgadala 😲juz nie tylko mamama,ale tez bababa i tatata.moduluje glos-raz ciszej,raz glosniej,z takim slodkim "zaśpiewem".wtedy trzeba sluchac co gada i przytakiwac,a najlepiej prowadzic dyskusje 😉
mala jest na etapie otwierania szuflady i obgryzania kabli 🤨
dalej dupa za ciezka,nie chce pelzac,nie raczkuje.za to sie dzwiga do siedania z boczku,ale musi sie potem podciagnac,zeby usiasc.no i ostatnia rozrywka(mnie juz kregoslup nawala)robi kroki ,chce chodzic prowadzona za rece.moze mi sie uda wstawic zdjecie potem ...jest przesmieszna na tych tlustych nozkach 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas po tym, jak Pawełek powiedział już dwa razy "dziadek" to teraz jest etap na "dziadzia". Mamy już mama, tata,baba,dziadzia,papa i "tak". Jak kiwam głowa na "tak" to on mówi "tak". Ale kosi kosi to robi tylko jak mu trzymam rączki, sam to nie.. a ja spiewam: kosi kosi łapci, pojedziemy do babci, a od babci do taty, tam jest piesek kudłaty,co ma duże dwie łaty 😮.. ale bzdura 🙃
Dziewczyny! Ja jutro odę do pracy! Szok! Właśnie dzwoniła mama, że gips ściągnięty i wszystko pięknie sie zrosło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czerwcowka napisał(a):
monia29 napisał(a):
Buterfly śliczny ten twój Pawełek będzie przystojniak z niego 😉
Ty masz tę kulę pełzak z fischer price????


50zł to dobra ceną za tą kulę używaną?!


Iza u mnie nowe były po 79zł widziałam ale to było w grudniu jak się obudziłam by kupic to już nie było 😞
Widziałam nawet droższe że są ale nowe.Co do używanej myślę że cena średnia 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siemka,
napisałam przed chwilą ogromnego posta i nie chcący go skasowałam
😠
U nas znów był dziś rzyg 😞 ...
Poprzedni był w czwartek -byłyśmy u lekarza, zrobiliśmy badanie moczu - o.k., rzyg się nie powtórzył do dzisiaj ... Gorączki i biegunki nie było ...
Myślałam wtedy, że się może objadła kaszką ...
A dziś rano dostała kaszkę gęstą, potem o 12:00 cyca, o 14:30 próbowałam dać jej obiadek ze słikczka ale nie chciała więc otworzyłam inny ale też był beee.
Poszła się bawić i o 16:30 dałam jej cyca pomimo, że nie krzyczała, że głodna ale nie jadła prawie 5 godzin.Zjadła tego cyca i posadziłam ją na krzesełku bo akurat my jedliśmy obiad...i wtedy CHLUST, całe krzesełko zarzygana, ubranie, szybko ją wyjęłam, znów chlust mi na spodnie. Potem ją przebrałam, siebie, potem za 10 min dałam jej piciu i za sekundę znów chlust ... NIE MA ZA BARDZO PO CZYM RZYGAĆ - niewiem CO MAM O TYM MYŚLEĆ. Analizowałam jeszcze kilka razy co mogło być przyczyną i tak sobie pomyślałam, że dzień przed rzygiem czwartkowym jadła jogurcik, wczoraj też jadła jogurcik nestle po 6 m-cu...
JAK MYŚLICIE ?
🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do kuli to ja dałam 50zł, ale za kulę i akwarium. Kula kosztuje 89zł i akwarium mniej więcej też tyle. Uważam, że to dobra cena za dwie zabawki w tej kwocie 🙂 Ale jeszcze ich nie mam, dzisiaj zapłaciliśmy dopiero.
Doris, u nas po jogurtach Nestle też były chlustające rzygi!!! Po każdym jednym. Dziś dałam pierwszy raz Danonka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
skoro już się przechwalamy co które dziecko umie 😉 , to ja skorzystam z okazji i się pochwalę, że ... MOJA JULCIA UMIE CZYTAĆ 😁 OTO DOWÓD :

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/851/p2070028.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/1460/p2070028.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...