Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Moja ma fazę jak jej dam lalkę, która ma ruchome oczka 🙂 pytam "gdzie lala ma oko?" a ona łup paluchy do oczu lalce pcha 🙂 tatusiowi też zresztą, na to pytanie reaguje, więc wałkujemy do upadłego "grze oczko?", "gdzie nosek?", "gdzie buźka?" 🙂 rączki jak chce żeby ją wziąć wyciąga już od jakiś 2-3 miechów... a jak ktoś powie np. dziadek, Marysia chodź do mnie a Mała ma ochotę to od razu- jak siedzi u mnie na rękach- łapy wyciąga w stronę dziadka a jak nie chce iść to się chowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas też noc z licznymi pobudkami, a to bo smoczek wypadł, a to na picie, a to znowu smoczek... a o 6 koniec definitywny spania...masakra, efekt taki że muszę chyba zapałki wstawić do oczu.
Mama mi mówiła, że jak ja i moi bracia byliśmy dzidkami, to też mieliśmy taki okres że tak wcześnie wstawaliśmy, a potem to się unormowało, tylko kiedy będzie to potem??

Też zawsze sobie obiecuje, że jak mały przykima to ja też chwilę zamknę oczy, ale zawsze jest coś do zrobienia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też sie pochwalę, mój mały dziś załapał 'papa', trenuje go moja Mama non stop, to może dlatego, 🙂 teraz trenują razem brawo, ale coś słabo z tym idzie....

BOrysio wstał! złapał się za rękaw mojej Mamy, no i jakoś udało sie! w ogóle nic nie chce robić ostatnio tylko stać, albo skakać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
Monia no właśnie kupiłam kule z simby w zestawie z tą pełzającą fishera- używane, za obie z przesyłką zapłaciłam jakieś 50zł 🙂

o takie http://allegro.pl/kula-do-raczkowania-simba-pelzak-fisher-price-bdb-i2095296696.html

To ciekawe 🙂
http://allegro.pl/baby-mix-zagadkowa-kula-przeplatanka-nowosc-i2056527344.html


Madzia ja też mam tą kulę simby i tą kule z drugiego linka tę przeplatankę fajna jest nią się najlepiej mój mały bawi a tą simby mam schowaną bo się jej boi 😞pokazuje mu ją po trochu codziennie co się do dzwięków przyzwyczai ciuchci itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia Mary w legnicy jak byłyśmy miała kule z vtech taką i się bardzo fajnie bawiła mam nadzieję, że tą z simby też będzie 🙂

kurde robię małej zieloną zupkę... bo nie mam warzyw w domu innych 🤢 ciekawe czy zje 🙂

zasneła w końcu ale rzuca się jakby ją ktoś gonił... nie mogę szybko pisać na klawiaturze bo zaraz się ruszać zaczyna...
A smoka już zaakceptowała prawie w 100% 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HEJKA, właśnie wróciłyśmy ze spacerku -WRESZCIE WYSZŁYŚMY 🤪 🤪 🤪 U nas -5 st. - byłysmy 40 min.
MAGDA -Dobry ten artykuł "Matki Matkom Wilkami", śmieszny.Ale to prawda co piszą...

Oglądałyście konfrontację POLICJA vs Rutkowski z prowadzącą Kolendą Zaleską ?
Ale się zbłaźniła ... masakra ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jumpery fajne ale dla mnie niedostępne bo drogie jak nie wiem co... niestety.

Marysia uwielbia się bawić na takiej wielkiej piłce do ćwiczeń, kładę ją na brzuszek, trzymam pod pachami a ona odbija się nóżkami od mojego uda... no frajdę ma jak nie wiem, a najlepiej jak obok w zasięgu jej wzroku bawi się pies... wtedy jest wniebowzięta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://www.google.pl/imgres?q=jumperoo+fisher+price&hl=pl&sa=X&biw=1280&bih=677&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=jAcpmqQQ3uXeaM:&imgrefurl=http://cutebabyjumper.com/fisher-price-luv-u-zoo-jumperoo/fisher-price-luv-u-zoo-jumperoo/&docid=D4Uale29KxfSuM&imgurl=http://cutebabyjumper.com/wp-content/uploads/2011/01/fisher-price-luv-u-zoo-jumperoo.jpg&w=1500&h=1500&ei=8hYxT7q4KsqnhAeF0dDjBA&zoom=1&iact=hc&vpx=538&vpy=339&dur=1768&hovh=225&hovw=225&tx=100&ty=142&sig=111626536601699418714&page=1&tbnh=150&tbnw=161&start=0&ndsp=18&ved=1t:429,r:14,s:0
Doris właśnie ten jumper mamy, mały skacze w nim jak szalony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze, tyle tych zabawek, że Paweł musiałby miec pokój na 100m2, zeby wszystko zmieścić 😁 A a propos zabawek, to wczoraj koleżanka mówiła mi, że rehabilitantka jej syna mówiła jej ostatnio, żeby dziennie wyciągac dziecku tylko jedną zabawkę i się nią bawić, a kolejną dopiero następnego dnia, bo niby dziecko potem ma za dużo wrażeń i wszystkim się szybko nudzi..Ale ja sobie tak nie wyobrażam, bo Pawełek ma na macie kilka zabawek i bawi się tym, co dorwie w danym momencie 😮
Kupiłam wczoraj Bobofruty Pawełkowi i dzisiaj patrzę, a tam od 1 roku... 😮 Dałam sąsiadce, a ona dała mi takie po 6 miesiącu, bo akurat kupiła Pawełkowi 🙂
Buziaki dla Lenuszek..coś Ivi się nam nie odzywa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris25 napisał(a):
kulą simby bawi się ale szału nie ma. stoliczek na razie wygrywa.
jeszcze lubi taki aparat fotograficzny ale zapomniałam jaka firma.
polećcie jakieś zabawki.
Agata chyba zachwalała tego "dżampera" , muszę zaraz zobaczyć co to jest ☺️


Doris ja taki stoliczek kupiłam w zeszłym roku dla chrześniaka mojego uwielbia się nim bawic teraz a ma 1.5roku 🙂wcześniej coś tam stukał ale to nie było to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatka co do mleka mm to my od początku z małym mamy problemy z kupkami-zaparcia a wcześniej przez 6mcy dostawał bebilon comfort i nic nie pomagało to mleko.Ja już mam wszystkie mleka sprawdzone i bebiko najlepiej toleruje chociaż też ma zaparcia 😞
Od dwóch dni daje mu troszkę jabłuszka surowego narazie jest ok i była wczoraj mega kupa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja go kupiłam a raczej babcia bo nam też ktoś polecił, dziecko ma teraz 2 lata i jeszcze się bawi
baterii nie wymieniali jeszcze 😮
Barbara - pewnie, ze może być też dla chłopca, a czemu nie ? 😁
używamy go bez nóżek of kors...
jumper drooogi a pozatym trochę przypóźno na niego dla nas - do 11 kg... moja ma już prawie 10 ... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...