Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dobrej nocki Doris. Ty to masz przejscia z tym żyganiem. a co lekarka na to? u nas dzis tez był rzyg ale z przejedzenia, i nie az taki straszny, mały od 8 do 15,30 nie jadl wiec jak mu sie w koncu zachciało to sie przezarł.
Andzia swietny pomysł z tą licytacja tylko ja nie mam mozliwowsci byc na necie wtedy kiedy chce tylko jestem jak Filip spi.... 😞 śliczna Lenka w avatarze!!!
no co do licytacji to juz mnie ktos przebił w jednej rzeczy i jestem zła.
moja wersja kosi kosi (ps. FIlip dzis zrobił pierwszy raz kosi kosi 🙂 udało sie ) to kosi kosi łapci pojadę do babci a od babci do dziadziusia na kawałek placusia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Przyszła kierownica 🤪 Małą mam póki co z głowi hihi jest zafascynowana 🙂 ale ma minkę fajną 🙂 czekam z niecierpliwością na resztę zabawek 🤪

Któraś z Was pytała o to jaką kierownice kupiłam http://allegro.pl/smily-play-moja-pierwsza-kierownica-uczy-bawi-bon-i2082259469.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jakie pięknie niebieskie oczka ma Nasza Marysia.
U nas dziś noc tylko z jedną pobudką. I znów leżę rano na łóżku i słyszę jak mój brzdąc radzi w łóżeczku. Nie płacze, bawi się rączkami, bo dzieciak wyspany.
U mnie w firmie poleciał wczoraj cały zarząd, kolejne zmiany wkrótce, aż drżę na samą myśl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Moje dziecko budzi się co chwilę w nocy, a ja mam dość, oczy na zapałkach. Do tego jeszcze jak o 6 zje tak koniec spania! RATUNKU ja chce się w końcu wyspać... 🤨

Magda fajna ta kierownica 🙂 jeszcze wyrośnie z Mery mistrzyni formuły 1 😁

Ania daj koniecznie znać jak poszło w pracy po tak długiej przerwie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie!!
Magdas śliczna ta kierownica pewnie Maryś jest zafascynowana 🙂

Mamusie mój mały ma dziwne różowe suche plamy pediatra stwierdziła że to niby liszaj smaruje zaleconą maścią ale nie pomaga chcę isc do dermatologa z małym.
Dziś pójdziemy na spacerek to wstąpie go zarejestrowac.
No i mam pyt te plamki ma od ok miesiąca i robi się ich coraz więcej ale tylko na nóżkach i rączkach.Plecki i brzuszek są czyste.No i zastanawiam się czy to czasem nie jakieś uczulenie np.na jogurty z nestle????Co myślicie???
Spróbuje dziś kupic danonki i mu dodac a jakie danonki kupujecie te małe czy te większe????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia ja właśnie też teraz czytam o tych dziwnych przesuszonych pkamkach, u nas tylko na buzi, ale nic nie pomaga, ma taką jakby to ująć owrzodzoną tą bródkę, czasami krostki robią się bardziej czerwone, czasem blakną. Już zaczęłam się zastanawiać czy to nie jakaś skaza białkowa, a ja małemu daje danonki... może to po nich?????????????????
czytam info o skazie, ale piszą, że na calym ciele raczej coś powinno być, co nie wyklucza, że może być tak że sama buzia, ale wtedy niby poliki atakuje wysypka... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...