Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wiecie tak sobie myślę że to wina trochę moich rodziców bo z nimi mieszkam i małego ciągle nosili na rękach jak był mniejszy i dlatego może nie lubi leżec na brzuszku.
Ja go kladę z moim m ale chwile poleży i jup na plecy 😞
Ja z moimi rodzicami nonstop prowadziłam wojnę by go nie nosili a oni swoje a teraz widzą że zle robili ale mają to w dupie 😠
Bo teraz też chce na ręce oni już go tak nie biorą bo ciężki a on ryczy nie umie sobą się zajac sam,zabawki są na chwilę i teraz ja mam z nim problem nie oni jakbym miała gdzie mieszkac to bym z chęcią poszła na swoje z dala od nich.
Jak mały podrośnie to będziemy kombinowac z mężęm aby kupic własne M 🙂
Albo pójdziemy na stancję trudno byle miec swobodę i byc sami.
No wyżaliłam się trochę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia - ja mam tak z teściową, jak prchodzi to bierze Julkę na ręce i ją nosi po całym domu. Wkurza mnie to ! Myślę, że jej jest najłatwiej wziąźć ją na ręce i problem z głowy, nie trzeba się wysilać zbytnio, rozmawiać z dzieckiem, pokazywać mu zabawki, bawić się ...
Pozatym takie noszenie w pionie nie jest najlepsze dla kręgosłupa dziecka (dla dorosłego też nie ale nie mój problem 😉 ) ... Jej się chyba "zawiesiło", że Julka ma 3 miechy ...
Julka będąc na rękach u teściowej nieraz takim błagalnym wzrokiem na mnie patrzy jak by chciała powiedzieć : MAMO WEŹ MNIE, JA WOLĘ SIĘ POBAWIĆ ...
Ja bym wolała żeby ją położyła i popilnowała jej jak pełza . Powinna to ćwiczyć a noszenie DO NICZEGO NIE PROWADZI ! Co ja jej powiem : MOŻE JĄ POSADZIMY JUŻ, to ona na to : BABCIA JUŻ ZARAZ IDZIE do domku WIĘC JĄ TROSZKĘ PONOSI ... 🤢 🤢 🤢
TEŻ SIĘ WYŻALIŁAM ... ☺️

Agata - ja też mam taką " chcicę " na zmianę koloru I WOGOLE CAŁEJ fryzury ale nie mam jaj 🤪 🤪 Najbardziej to bym chciała prostą grzywkę ale mojemu m. się nie podobają takie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti Ty używasz tej kaszki Mimi coś tam z bobovity?!?!
jak ją przyrządzasz?!
mi się bryli 😞
wlewam 210ml wody+7miarek mm mieszam + 2 łyżki kaszki
i dupa blada, w ogóle się nie rozpuszcza
i niestety (to z czego się tak śmiałyście) muszę wlewać do robota i rozbijać bo inaczej nie przejdzie
z sinlaciem nie było problemu

daj znać jak ci to wychodzi!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czerwcówka a spróbuj wsypać najpierw wszystkie proszki i je wymieszać na sucho... dopiero później wodą zalej 😉

Marysia zjadła deser 🙂 zrobiłam jej budyń 🙂 ale jakie podanie, najpierw na dno miseczki dałam biszkopty, później budyń i dodałam soku malinowego, takiego domowej roboty. hihi wcinała aż miło 😉 a taki sok malinowy uwielbia pić i na zimno i na ciepło 🙂

Gosia fajna ta fryzurka... Ty miałaś coś jak "bombka" na głowie, nie? z tyłu krótkie a boki długie... dobrze kojarzę?

Ja bym chciała ułożyć takie coś... bo mam trójkątną buzie...
http://www.google.pl/imgres?q=victoria+beckham&hl=pl&sa=X&biw=1280&bih=709&tbm=isch&prmd=imvnso&tbnid=5lra1D56iQSK8M:&imgrefurl=http://poponthepop.com/category/victoria-beckham/&docid=ePpLHQbYLLEYjM&imgurl=http://poponthepop.com/images/gallery/victoria-beckham-replaces-paula-abdul.jpg&w=290&h=404&ei=cPdMT9X_MuuK4gSzt5z0Ag&zoom=1&iact=hc&vpx=1049&vpy=310&dur=983&hovh=265&hovw=190&tx=132&ty=157&sig=117053293073970977828&page=3&tbnh=151&tbnw=104&start=51&ndsp=28&ved=1t:429,r:13,s:51
ale muszę przeczekać aż mi urosną włosy... znając życie to w ogóle mi się nie poukładają tak jak chcę 😉 ogólnie powiem, Wam że Bekham na głowie miała ciekawe fryze... oblukajcie sobie, Gosia ona była nawet tak jak Ty ścięta 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczyny! Dziekujemy za komplementy- tzn. Pawełek dziękuje za swoje 🙂 Podgrzewam bigos na obiad. Ostatnio gotuję tylko w weekendy, a i to nie zawsze. Mama i teściowa staja na wysokości zadania i zawsze coś tam podrzucą. A teściowa to w ogóle się zmieniła na na prawdę spoko babkę. Więc jest ok. Babcię Marcina ignoruję.
Super te fryzurki co podsyłacie. Bardzo mi się podoba ta od Agatki! Ale do tego najlepiej mieć gęste i proste włosy. Inaczej prostownica non stop. Ja tak mam, że mam bardzo gęste włosy i mi się kręcą,ale nie w takie super loki tylko tak ni z dupy ni z pietruchy...i musze prostować odkąd skróciłam. Ale powiem Wam, że i tak się sobie bardziej w tym fryzie podobam! I się lepiej czuję!
Gosia, byłaś w herbaciarni???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatka fryzurka super też chce coś na wiosnę zmienic z moimi włosami i ta fryzura wpadła mi w oko bo mam proste włosy i są podobnej długości co na fotce 🙂

Doris co do teściowej to cię rozumiem ja mam tak z własną mamą o ojcu już nie wspomnę że się wtrąca do wszystkiego tzn do małego dziś się pokłóciłam z nimi o niego bo go położyłam na matę bawił się pół godziny dobre i matka weszła do pokoju i sru go na ręce na 2min bo na zakupy szła i spowrotem go położyła a ten zaczął wyc i koniec zabawy było 😞
Ja nie wiem oni myślą że to rzecz czy jak????

Ale mam dziś do dupy humor mały marudzi na zęby,pogoda brzydka,poklóciłam się z rodzicami i na dodatek mam mega wk.... na przychodnie gdzie chodzę do neurologa wydzwaniałam tam kazali po 14tej dzwonic wydzwaniałam do 15 ciągle zajęte potem przyjechał mój mąż z pracy i podjechaliśmy autem i co się okazało lekarka nie podała jeszcze wolnych terminów na kwiecień i 13 marca mam się znowu dowiadywac 😞 😠 😠
A na marca wszystko zajęte 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia nic się nie przejmuj, zdarzają się gorsze dni, moje dziecko też dzisiaj daje mi w kość, teraz akurat ma drzemkę, więc korzystam i jestem 🙂
A co do mieszkania z rodzicami, dobrze, że planujecie własne M, nie ma to jak mieszkać samemu... wiem jak przez chwilę mieszkaliśmy z moją mamą... MASAKRA, kłótnie o byle gówno... a ja ciągle między młotem a kowadłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie,
Jutro was nadrobie.
U nas wszystko ok, tylko Adi znow zasmarkany. Dostalam zamowienie z Polski w koncu, mam Smecte o ktorej pisala agatka, Sanosvit (wapno) i probiotyk Enterol 250.
Doszlam do wniosku ze biegunki wystapily jednak po antybiotyku, zaluje ze wtedy nie mialam probiotyku, no ale trudno, juz po ptakach. Podam mu 4 saszetki probiotyku, rozbije to na 2x w ciagu tygodnia i podam przez 2 tygodnie. Tak na wszelki wypadek.
Dzis Adi marudny, wiec nie dam rady was nadrobic, nie wiem co mu sie stalo, ale drze sie i to strasznie 🤢.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...