Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Butterfly no cebula smierdzi, ale tylko swierzo pokrojona, pozniej juz mniej 🙂. Powodzenia.

beti82 No ja juz przemyslalam kwestie z butla i stwierdzilam ze po prostu zmniejszac ilosc, na noc tak czy siak bede dluzej dawac. Narazie sa 2 z mlekiem + 1 kaszka (tez przez butle).
Ja jak chodzilam do zerowki to nosilam w kieszeni smoczek i chowalam sie zeby troche pociumkac ☺️, w koncu babcia wyrzucila mi do pieca.... ale byl ryk 🤨 nigdy tego nie zapomne. Z butli najbardziej lubilam pic ciepla herbate, tez musialam dlugo pic, bo pamietam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Basia w avatarze Adi z mojej przyjaciolki synkiem, ktory ma dopiero 3,5 miesiaca a jest prawie taki duzy jak Adrian 🤪. Czekamy az chlopaki beda starsze, beda sie razem bawic bo narazie nie ma takiej opcji.

W ogole co moj synus odwalil w zlobku. Wyrwal koledze smoczek z buzi, po czym tamten zaczal wyc, a Adrian po chwili zastanowienia sie, zaczal wyc razem z nim 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry...

Nocy za bardzo nie pamiętam, ale zmęczona jestem jak nie wiem co więc pewnie wstawałam po 15 minut... zanim się położyłam to wstawałam chyba z 10 razy... 🤢
Znowu katar się rozkręcił... ech... muszę szybko go wyleczyć... cieknie jej z nosa jak z kranu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ANiu polecam Nasivin
Bąble z noska to już od niedzieli mamy :-(
Niki uczyła sie zasypiac sama, po śniadaniu, nie reagowalam bo dawała tylko takie pojedyncze sygnały niezadowolenia
M wszedł do niej przed wyjściem do pracy a moja córka zasnela!!!! Na Siedzaco!!! Z główka miedzy nogami!!! Ulozylam na pleckach a tam jedna dziurka zapchana gilem aż na zewnątrz wystawal bleee
Dziecko mogło sie udusić
Bidulka!!!
Nienawidzę Kataru

Magda boje jej sie dać np groch ze zaraz by do buzi pchają
A jak jej dałam zabawki do kislu to w d miała ;-)
Dziś w południe rehabilitacja to popytam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas akcja zeby, zreszta juz dosyc dlugo, ale teraz to sa popuchniete i ciagle cos w buzi musi byc 🤢. Na szczescie w nocy o dziwo spokoj. Wczoraj i dzis obudzil sie dopiero o 6.30.
Dziewczyny u nas slonce i chyba z 21 stopni 😁.... o 13.00 podam Adrianowi kaszke i lecimy na kilka godzin na dwor.
Katar paskudny u nas tez trwa, ale nie jest az tak zle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny.
Kurcze biedne te maluszki. U nas też katar powrócił i u Kuby i u Mai.
Ja odstawiłam w niedzielę antybiotyk a dziś...nie mogę mówić tak mnie wzięło, w klatce mnie zatyka eh....zrobię syrop z cebuli bo cóż innego można i na własną rękę wzięłam znowu ten antybiotyk co ostatnio bo już wymiękam.
Za oknem pięknie... 🙂
Sosycz się gotuje, będzie z głowy 🙃
Muszę na allegro poszperać za jakimiś zwierzątkami z farmy, bo Kubuś dostał od dziadka traktor i krowę i jest szał ale co to jedna krowa... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny,
widzę, że u nas nocka całkiem odmienna od waszych. Spanko od 19:30 do 04:00 🤪, cycek i spanko do 06:00 . Super ! Wyspałam się !
A potem drzemka 2 godzinna !!!
WSZYSTKIM CHOROWITKOM PRZESYŁAMY ŻYCZENIA SZYBKIEGO POWROTU DO ZDRÓWKA !
Dzięki dziewczyny za rady dot. sukienki, pewnie się WAS posłucham ALE NARAZIE MUSZĘ SIĘ WSTRZYMAZ KUPNEM bo jeszcze nie mamy kościoła i restauracji .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iga Niki ma wzmożone napięcie miesniowe, asymetrie i co wyszło jest nadwrazliwa...
Asymetria już praktycznie zanikla, tylko widać po aktywności lewej a minimalnej prawej strony ciała
Nad wszystkim pracujemy ;-)
Dziś pani r stwierdziła ze Niki chce od razu chodzić więc musimy ja bardzo efektywnie zainteresować raczkowaniem...
Generalnie chwali, mówi ze cwana bestia robi to co chce a i tak osiąga cel ;-)
Mówi ze będzie lała koleżanki w przedszkolu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie!!
Nas tez chcieli na październik zarejesrtować... Glupio mówić ale dzięki znajomościom jedziemy 2 kwietnia... U nas jest tak ze jeden dzień w tygodniu rejestrują trzy osoby z kolejki... Myślę ze mogłabym zarejestrować Marysię u nas, ale to bezsensu bo to kupa drogi.. Wiem bezsensu..
Co teraz Madzia zrobisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda,to jest potworne,ale odkad wprowadzili listy oczekujacych(wraz z kretynskimi algorytmami do wyliczen)nikomu nie jest latwiej...jedno co moge podpowiedziec:MĄDREGO pediatre,ktoremu wyluszczysz o co chodzi i wtedy niech wystosuje skierowanie do szpitala na cito!a tam bez laski-3 dni i porobia Marysi wszystkie badania 😞a przynajmniej niech wam da skier.do lab.na badanie poziomu hormonow!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...