Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając jeszcze do fotelików.
Dla porównania przymierzaliśmy Tynę do Recaro Young Sport. Fotelik który jest od 12mż a dla niej był za mały. Ta wkładka dla bobasów jest tak ciasna że Mała nie dała rady się w nim ruszyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej Dziewczyny!


bUZIAKI GORĄCE DLA MARTYNKI!!!!! :*

Ania gratuluje zakupu m! To straszne co piszesz o dzieciatku! Daj koniecznie znać jak cos bedziesz wiedziała!!

Ja juz pół godziny was nadrabiam i spajiłam 250 kcal - jeżdzę na rowerku 😉

jutro sie odezwe buzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basiu, okazało sie, ze mały Krzysio ma coś z zastawką jedną w serduszku...dzisiaj chyba go operowali. Wiem, że koleżanka jechała oddawać dla niego krew.
Oczywiście padam na twarz. Pawełek coiś się mocno za te uszy ciągnie, ale ciągle mam w głowie to, co powiedziała lekarka- że jakby coś mu dolegało w uszku, to na bank nie dałby nam spokoju...
Co do fotelika, to zdjęcie mnie rozwaliło. Obiecaliśmy sobie jechać w przyszłą sobotę do sklepu i kupić już jakiś foteli, bo mnie wkurza to noszenie ciągle.
Cycki mi rozsadza. Codziennie pod prysznicem lekko upuszczam mleka, tak do odczucia ulgi. Paweł nie czuje raczej braku,a widzę, że kolor tego mleka nie jest już taki ładny biały tylko prawie przezroczysty. Dzisiaj pierwszy raz odkąd zaszłam w ciąże zażyłam jakieś leki inne niż paracetamol 😮 Dopadło mnie coś, z nosa mi cieknie i tylko się modlę, żeby sie nie przeniosło na Pawełka! Dlatego postanowiłam zapodac sobie dawkę uderzeniową, może przejdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny!

Ania a ja daję radę, dziś miałam konkretny sprawdzian - wokanda, ale poszło jakoś chociaż bez przerwy żadnej.... te 7 godzin leci strasznie szybko! Ja o 14.30 jestem już w domu 🙂 Nie jest wcale tak źle, chłopaki tez dają radę, chociaż dziś Borys tak wyrypał w ławę, że cieszę sie ze jedynki górne są takei małe jeszcze, bo by było po nich!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja wcale nie mam problemu z cyckami! nie nabrzmiewają już, nie twardnieją, a tego się bałam najbardziej, że jak pójdę do pracy to będzie problem...Borys ma katar i taki jest, wiecie, marudny, przytula się, no i w weekend dostał parę razy moje mleczko, chociaż tak normalnie w dzień to już nie dostaje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia dobrze ze piszesz o tych pieluchach bo wlasnie mialam kupic na probe 🤢.
Co do fotelika w aucie to mozna sadzac jak dziecko juz samo siedzi a nie jak samo siada, wiec spokojnie mozesz Borysia juz aplikowac 😁.
Super ze Ci sie z praca i w zlobku uklada, bo inaczej byloby ciezko 😁.

Moj Adi wczoraj wyciagnal do mnie raczki i powiedzial "mama" 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, co do cybexa będę mogła się wypowiedzieć jak już Mała trochę w nim pojeździ teraz wiem tylko tyle co w sklepie w nim siedziała. Gama kolorystyczna jest różna jest do wybory chyba 8 kolorów my zamówiliśmy uniwersalny czarny. A sleep&play potwierdzam do dupy wczoraj jak Mała kupę zrobia to wszystko przeciekło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marlena moja Niki wczoraj tez pierwsze prawdziwe Mama powiedziała ;-)
Do tego stanęła tez pierwszy raz w lozeczku , podciagajax sie za szczebelki

Sleep&play do d... Przecieka wszystko

Nasz fotelik to klapa!!
Przez zajebis.e zabezpieczenia głowy mam problem zeby dziecko do niego wsadzić i wyjąć
Ona sie męczy i ja tez
Od tej pory unikam jazd autem

Pisałam na weekendzie ze mój m i Niki chorują to ja dziś w nocy dolaczylam
Pól twarzy boli, chyba przewialo, ogromny katar, gardło, łeb pęka a m w pracy...
Oj obydwie sie meczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie ma 11, a ja zjadłam śniadanie, nakarmiłam M, położyłam ją spać po 9 chyba 10 minut, wstawiłam pranie, pomyłam wielką górę naczyń... zaczęłam sprzątać pokój... aaa zapakowałam gondole i nosidełko i cały osprzęt, zafoliowałam ładnie, żeby się nie kurzyło 🤪 i got a power!!
kończę pić kawę, zagram sobie hehe i sprzątam dalej bo normalnie armagedon mam w pokoju 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sweety wczoraj właśnie napisałam na wątku "asymetria i napięcie mięśniowe"... Marysia rozwija się bardzo dobrze, napięcie zniknęło całkiem, asymetria też, ale został krzywy kręgosłup... a nad tym trzeba popracować jeszcze troszkę 🙂 nie ma żadnych opóźnień fizycznych-siada, raczkuje, wstaje, podejrzewam że psychicznych też żadnych nie będzie, bardzo fajnie i szybko się uczy nowych rzeczy typu "papa", "kosi,kosi" czy przybijanie "piątki" 🙂 23.03 mamy kontrole u neurologa to się przekonam czy mam rację 🙂
Pozdrawiam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki...
Weeeknd spędziłam u mamy tak mnie ten mój P wkurzał, dobrze tak czasem od siebie odpocząć 🙂
Dorota ja bym się nie zdecydowała na spacerówkę w kolorze czarnym, bo wiadomo jak w słońcu jest w czarnym kolorze i w tak ciemnym wózku pewnie zrobi się mega termos, myślsłam nad tym jak szuałam spacerówki dla Kuby 2 lata temu , ale to moje zdanie 😉
Fajny dzień się zapowiada...Zjem śniadanko, potem kawka i do roboty...
Wczoraj wykończyłam wszystkie pierogi z zamrażarki z białym serkiem i ze szpinakiem też, wiec dziś podwijam rękawy i robię górę pierogów z mięsem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nequitia napisał(a):
sweety wczoraj właśnie napisałam na wątku "asymetria i napięcie mięśniowe"... Marysia rozwija się bardzo dobrze, napięcie zniknęło całkiem, asymetria też, ale został krzywy kręgosłup... a nad tym trzeba popracować jeszcze troszkę 🙂 nie ma żadnych opóźnień fizycznych-siada, raczkuje, wstaje, podejrzewam że psychicznych też żadnych nie będzie, bardzo fajnie i szybko się uczy nowych rzeczy typu "papa", "kosi,kosi" czy przybijanie "piątki" 🙂 23.03 mamy kontrole u neurologa to się przekonam czy mam rację 🙂
Pozdrawiam 😘


super 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszka ja mam wózek Emmaljungi 3 funkcyjny i ztego mam porządny wózek spacerowy. Ta spacerówka służyć będzie tylko do jazdy po markecie i na urlopie więc większość czasu będzie jeździła w bagażniku i dlatego czarna żeby brudu tak bardzo nie było widać bo wiadomo jak to w bagażniku.

A i pytanko czy ktoś już podawał kaszę gryczaną Szkrabowi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej!)

Marlena jak słodko, też bym tak chciała usłyszeć mama - takie w pełni świadome 🙂 u nas cały czas baba 🙂

Widzę same negatywy odnośnie tych pieluch sleep and play - czyli już wiem że nigdy ich
nie kupię, choć i tak i tak jak pisałam wcześniej nie eksperymentuje z pieluchami, u nas od samego początku pampery baby dry.

Iza gratulujemy postępów Nikusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...