Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
o Gosia dzieki za info!wieczorem posłucham
buziaki dla Martynki z okazji 9 miesiecy.
Czerwcówka-dzem z kaktusa? brzmi intrygująco 🤪
Dorotka to rzeczywiscie powoli rosną te pznokietki. u Filipka co tydzien obcinam u stópek i długie sa, a u dłoni co 3 dni 😮
Iga ale fajna Zosia w avatarze nie wyglada na tak mało miesiecy!
mały oglada bajkę w krzesełku. chwilka spokoju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewuszki, u nas nocka znów beznadziejna, niewiem co jest grane, w dzień było już dobrze - myślałam, że ból ząbkowy ustępuje a tu dupa ..
Dobrze, że mama wpadła o 06:00 to sobie pospałam do 10:00 🤪 !

Może i ja zacznę mniej tego sudocremu używać ?

Później jeszcze skrobnę bo teraz nie mogę a chciałam jeszcze coś napisać ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do nocek u nas tez masakra ale dla mnie to nie nowosc. i w srodku nocy nie da rady go nauczyc uspania samego. musze poczekac na lepsze dni. tylko cycus. ale chociaz pozostało to ze wieczorem nie ma problemu z zasnieciem.wydaje mi sie ze to jeszcze skok dochodzi do tych zabków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):

mi tez sie wydaje że mój za mało pije, ciężko mi wcisnąć mu chociaż te 100 ml....n araty jakoś próbuję. ostatnio czasem, wiem że pewnie źle robię, ale daję mu w butelce herbatkę, wtedy jakoś pociągnie szybciutko i wypije więcej niz zwykle.

Paweł ciągle jeszcze pije soczek z butelki...Powinnam go przestawić już całkowicie na ten niekapek?
Dziewczyny! Decyzja zapadła- kupujemy na 100% to mieszkanie. Ach,jaka jestem szczęśliwa. Wreszcie będę miała wózkownię 😉
Dzisiaj dzień bez cyca. Gosiu, Ty mnie chyba pytałaś, jak chcę zakończyć karmienie cycem...u nas było to już w zasadzie jedno porządne karmienie rano. Wieczorem w zasadzie tylko się bawił. Więc tragedii nie ma,choć wstawanie i robienie mleka jest uciążliwe, bo wyciągnięcie cyca to było wszystko na spiąco 😞
Miałam mieć dzisiaj wychodne, ale solenizantka z płaczem rano do mnie zadzwoniła. Wyobraźcie sobie akcję: dwa tygodnie temu powiedziała mi w pracy, że miała straszny sen. Śniło jej się, że dwutygodniowy synek jej siostry zmarł. A dzisiaj zadzwoniła ze szlochem, że jest pod respiratorem, stracił przytomność, zsiniał, nie oddychał. Masakra jakaś. Nikt nic nie chciał im powiedzieć, bo nie wiedzieli co się stało. Lekarze tylko powiedzieli matce, że nawet nie wiedzą, czy nastapiło niedotlenienie mózgu. Koszmar jakiś. Wyściskaliśmy z Marcinem Pawełka za wszystkie czasy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej...
znowu mi forum nie działało przez dwa dni...
u nas kilka pobudek, koniec spania o 6, ząb prawie się przebił, już bardzo wystaje ponad dziąsełko, czuć go...
A tak to bez zmian, siada, wstaje, raczkuje... kombinuje jak wstać bez podporu i trzymając się jedną ręką.
Pije z butelki soki... zasypia sama...
tyłek smaruję w sumie tylko po kąpaniu i po kupie...
oliwki nie używam bardzo długo już, sporadycznie balsamu...
nocnik wycofałam z użycia... poczekam aż cieplej będzie żebym mogła Małą w tetrze potrzymać, żeby zobaczyła co to znaczy mieć mokro...
no i tyle chyba...
Buziaki dla Martynki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka,
nocka niezła ... wstała bez płaczu, zaczęła się bawić sama w łóżeczku... ufff, może będzie wrszcie troszkę spokoju ...
z lekarstewkami też już zbliżamy się ku końcowi ...
U nas raczkowanie opanowane już do perfekcji 🙂

Ktoś pytał o :
- pieluchy : około 5 szt.
- ile piciu dziennie : uJulka ostatnio pije baaardzo dużo bo około 450 ml 🤪 🤪 🤪 tyle, że je mało ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
Mierzyłam i ważyłam Mary... 9,5kg i 77cm... ech, gdzie ta moja malutka kruszyneczka się podziała... ja się pytam? 😉


no to ładnie.
Pamiętam jak moja Julka była klocuszkiem względem innych dzieciaczków kilka miesięcy temu a teraz większość maluszków podobnie waży ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a u nas dla odmiany nocka srednia.zasnał sam, ale pół nocy potem spał z nami bo łełe łełe..wiadomo.no i teraz nici tez z drzemki półgodzinnej rannej widze..pisze z nim na kolankach.nawet sie umyc nie ma jak ech...
dzieki dziewczyny za odp 🙂
Małgorzatta jak sie udzielaja na fb to znaczy ze czas maja skrobnac i rzeczywiscie lipa ze do nas tutaj nie napisza. ja załuje ze nie mam telefonu fajnego to bym ze spacerów pisała. wczoraj myslałam ze zajrze no i ze kupie chuste juz a ten moj T. siedział na kompie a ja padłam po 20 minutach po małym...ech..spakowałam go kilka dni temu i walizka nadal stoi.
Buterfly jaka wozkownia???jak to wyglada? gratulacje mieszkania. a o tym dzieciatku to straszne...
Doris wow 450 ml picia to jest cos.
Czercówka jak Ty to robisz z ta stronka ze mozesz przez nia zdjatka nadal zapodawac? Niki super siedzi i sie przemieszcza
moj pije z kubeczka ale bez zaworka..nijak nie chce z zaworkiem. kolezanka mi podała pomysł by kupic butelke po kubusiu taka chyba ta play ale mniejsza. jej córka tylko z tego pic chciała.a ja jeszcze pomysle nad bidonem niekapkiem z nuby.a takto działam nadal z niekapkiem i łyzeczka.mały zaczał dzis wstawac w łozeczku. wczoraj walnał o tył głowki 😞 ale dzis widze 2 sekundy mnie nie ma a on juz na nogach.a chciałabym by siedział i raczkował najpierw ech... poza tym przez ta pozycje brzuszna wydaje mi sie ze przez to- podczas snu jak spi na boku to odgina strasznie głowke w tył.bardzo bardzo mocno...nic, w srode rehabilitacjaciekawe co ona na to skoro sadzac mi zabroniła...zachecam go do siadania juz mimo wszystko ale lipa jest.nie trzyma sie.z oparciem tez.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...