Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Beti - moja Julka też czasem śpiąc na boczku odgina główkę ... a to źle ?

Jak z owocami u Filipka ?
Niewiem czy czytałaś -wcześniej pisałam, że po 10 dniowej przerwie dałam Julce obiad z naszego talerza "dorosłego" jak my jedliśmy i otwierała dzioba 🤪 więc moze też spróbuj tej "metody" u Filipka !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gdzieś wyjeżdża Twój T., że go spakowałaś ?


Iwona - nie dziwię CI się, że płaczesz po kątach, chyba każda żona by płakała ... 😞 Pamiętaj, że na wsparcie psychiczne możesz zawsze liczyć tutaj. To nie to samo co mąż ale zawsze jak masz jakieś zmartwienie, smutno Ci to pisz a my chętnie CIĘ wesprzemy 🙂
Jakbym poślubiła marynarza to natychmiast kazałabym mu się przekwalifikować ...
Ja bym nie dała rady więc nie zgodziłabym się na coś takiego więc chyba silna z Ciebie babeczka musi być !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry! 🙂

u nas nocnikowych sukcesów ciąg dalszy, za każdym razem siusiu i kupka wczoraj dwa razy i dzisiaj z rana 🙂

Beti chusta w pasy mi się bardziej podoba 🙂

Ania super, że decydujecie się na to wymarzone M 🙂 🙂 🙂 powodzenia! oby szybko udało Wam się wprowadzić 🙂

Iza fajne to zdiątko Nikusi siedzącej w progu drzwi i zaglądającej do pokoju 🙂

Doris to spoko 450ml, moje szczęście góra 120 ml wypije..

Magda no to Mery bardzo podobnie do Milo waży, mój maluch 9600, ale jest 4cm krótszy 🙂

No nic życzę miłej niedzieli wszystkim mamusiom, dzidziusiom i tatusiom też 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ktoś pytał o fotelik cybex pallas, to zdjęcie odwiodło mnie od zakupu :

http://www.google.pl/imgres?q=cybex+pallas&um=1&hl=pl&sa=N&rlz=1T4ADFA_plPL461PL461&biw=1366&bih=566&tbm=isch&tbnid=CgKZJ-5wp6Xb8M:&imgrefurl=http://www.cybex-russia.ru/index.php%3Fpage%3Dshop.product_details%26category_id%3D34%26flypage%3Dflypage.tpl%26product_id%3D77%26option%3Dcom_virtuemart%26Itemid%3D1&docid=mCuZmo2uCuuH9M&imgurl=http://www.cybex-russia.ru/images/pallas/otziv/otziv_pallas_2010_1.jpg&w=600&h=450&ei=74FcT7KFBc_gtQao8pCiDA&zoom=1&iact=hc&vpx=613&vpy=257&dur=122&hovh=194&hovw=259&tx=133&ty=118&sig=117386941389818435754&page=1&tbnh=113&tbnw=170&start=0&ndsp=25&ved=1t:429,r:21,s:0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas wręcz przeciwnie z pogodą !

Moje dziecko też zupelnie inne dzisiaj... już wczoraj było lepiej ...
bo wcześniej to cierpienie wypisane na buźce ...

wczoraj chciałam obejrzeć NIGDY NIE MÓW NIGDY na tvnie i jak wreszcie się do niego doczekałam to nie obejrzałam do końca bo jak zobaczyłam, że się kończy o pólnocy to stwierdziałam, że szkoda mi snu i obejrzałam tylko do momentu jak oznajmiła rodzicom, że jest w ciązy ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam z wieczora 🙂
dzisiaj cały dzień byliśmy u znajomych 🙂 Marysia była przegrzeczna 🤪 normalnie szok z R zaliczyliśmy, dostała do zabawy klocki drewniane (kolega ma taką układankę logiczną z tych klocków) bawiła się nimi chyba 1,5 godziny sama, później ganiała kota, zjadła obiad w spacerówce, zasnęła... no cudny dzień 🙂 my zjedliśmy też obiad ze znajomymi (chłopy gotowały hihi), aaaa reds żurawinowy pycha!!
Wróciliśmy przed chwilą na kąpanie, dałam jej kaszkę pszenno-ryżową na kolację, oczywiście tylko ją odłożyłam i już stała, więc musiałam jej pomruczeć kołysanki i śpi 🙂
Ale odpoczęłam.... och...
Doris u nas też wiatr jak nie wiem co... fotelik fajny 🙂
Czerwcowka fajnie Niki zagląda do pokoju 🙂
Gosia super, że daje Ci się Borys wyspać|!! oby tak dalej !!

u nas ząbek jeszcze się przebija... ogólnie czuć, że jest już powyżej linii dziąseł, przykryty taką cieniutką warstwą skóry... obleczony taką błonką dosłownie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to miły dzionek mieliście, super !
To może jutro już być "na wierzchu" ząbek, u nas to była kwestia jednego dnia po błonce.
A i przez błonkę stukał 🤪 🤪 ale jeden a drugi nie ... ale już są ... i inne dziecko ...

Dziewczyny, trochę już zgłupiałam z tymi fotelikami...
No bo niby powinno się kierować ostatnimi testami ADAC czyli z 2011 r. ale oni testowali tam chyba 28 fotelików w tym tylko 4 w przedziale wagowym 9-18 kg no i tam nie ma tych fotelików, które mnie interesują : np. romer king plus ani maxi cosi tobi ani priori i teraz się zastanawiam czy jeżeli np. wymienione przezemnie foteliki dobrze wypadły w poprzednich latach to już stare crash testy nie mają przełożenia na foteliki produkowane w 2012 roku ? Jak myślicie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
powiem Wam że z tym wstawaniem to jest przejebane... wcześniej kładłam Borysa do łóżeczka, poleżał, poleżał i zasnął.... a teraz zaraz wstaje i stoi... ja przychodzę, kładę go, on za chwilę znów na nogach....i tak w koło... nawet jak go kładę n a wpół śpiącego, to tylko go położę do łóżeczka od razu wstaje. Jak sie obudzi to tez już nie poleży tylko zaraz wstaje i stoi i stoi ..... kiedyś jak sie przebudzał to leżał, leżał, w końcu zasnął znowu, teraz na to liczyć nie mogę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...