Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
No właśnie się zastanawiam czy nie jest tak, że jak dany fotelik zdobył dużo gwiazdek w 2010 r. to w kolejnych latach firma nie "jedzie" na tym "sukcesie" i nie produkuje ich z gorszych jakościowo materiałów ? 😮

czytam teraz forum o fotelikach :
http://www.babyboom.pl/forum/tu-zapytaj-f109/jak-wybrac-bezpieczny-fotelik-samochodowy-dla-dziecka-poradnik-39093/index5.html
DOSYĆ CIEKAWE WIĘC POLECAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):
powiem Wam że z tym wstawaniem to jest przejebane... wcześniej kładłam Borysa do łóżeczka, poleżał, poleżał i zasnął.... a teraz zaraz wstaje i stoi... ja przychodzę, kładę go, on za chwilę znów na nogach....i tak w koło... nawet jak go kładę n a wpół śpiącego, to tylko go położę do łóżeczka od razu wstaje. Jak sie obudzi to tez już nie poleży tylko zaraz wstaje i stoi i stoi ..... kiedyś jak sie przebudzał to leżał, leżał, w końcu zasnął znowu, teraz na to liczyć nie mogę.



haha, no to ładnie ! 😉
ja moją odkładam już śpiącą do łóżeczka ... ale nie noszę na szczęście 😜 tylko na podusi na kolankach trzymam i lulajże jezuniu ... hihih 😁 a potem MYK do łoża
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam tez.ale u nas fatalnie.pobudek multum. Boze niech juz bedzie roczek i koniec tych skoków to bede wiedziała ze chodzi tylko o zeby ewentulanie jakies przeziebienie czy cos w tym stylu. ahh.. no z tym wstawaniem jest przerąbane. ale mysle ze to niebawem sie znudzi dzieiaczkom. mam taka nadzieje ze to traktuja jako nowosc i dlatego tak cały czas wstaja. ja juz nie wychodze podczas usypiania tylko od razu spiewam leze sobie na lozeczku lub przy małego łozeczku stoje bo inaczej sie nie da i dłuzej by to trwało.a wczoraj kazałam mojemu T. spiewac ten to dopiero nie zna piosenek hihi jedna linijke spiewał non stop hihih 🙂 sprawdzałam czy nie lula bo on to lubi tak miec swiety spokój szybko i najchetniej ululałby i z głowy. ale spoko mały nie ryczał wiec udało sie.
Doris ten pierwszy fotelik maskara rzeczywiscie jakies grubsze dziecko i juz normalnie spłaszczone jak nalesnik ani oodechu złąpac...a foteliki ktore spisałas te sobie spisałam na przyszłosc hihi sciagam od was 🙂
co do jedzonka fajnie ze Ci sie udało z obiadkami. u nas jest tak ze jak nawet zjee owoca to go zwróci np. po 3 godzinach.. ogólnie Filipek jest jakis inny bo on nie chce naszego jedzenia. jak jem jogurt np to udaje ze mu dam a ten nie nie zaciska buzke i kreci głowka.z talerza naszego tez nie chce 😮 a T. spakowałąm bo kazałam mu sie wyprowadzac. mam dosyc jego egoizmu, wygladam jak smiec włosy tłuste nieogolona na nic czasu brak padam na ryj, jak jakas bezdomna wygladam.wkurw..a mnie brak pomocy z zadnej strony.a najbardziej wkur..ił mnie jak miałąm isc do lekarza drugi raz wizyta przeniesiona. jzu przed dentysta polazł na praktyke, ledwie wyrobiłam sie spozniona 10 minut(ps. praktyki ustalł sobie z kiedy moze to robi ilosc dni musi wyrobic a kiedy to od niego zalezy).i przed ginkiem z racji ze to na rano było miał nie isc .był 8 marca wiec myslałam ze polazł po kwiatki, dzwonie do niego a ten jest k..a na praktyce!!!!! gdybym wiedziała to bym inaczej to rozplanowała nie robiłabym prania itd umyłabym sie i przygotowała.i nie zdazyłam oczywiscie.suszarka mi sie złamała nie maiałm jak wystawic rzeczy na balkon bo coz małym zrobic. takto suszarke hyc w 2 sekundy an balkon a małęgo kołdra przykrywam.jeszcze z lodówka miałam problem kupiona dopiero. jeszcze z chrzten ksiazulek robi problemy. eh..zycie..
a myslałam ze to mocne odginanie to zle. bynajmniej u nas z napieciem tak zawsze było. i przeszło a teraz jest bardzo bardzo.ale skoro u waszych dzieci tak jest to sie nie martwie.dzieki.
ps. mały zaczał pic z kubka z zaworkiem 🙂 własnie wstał i mu dałam 🙂 Gosia Ty dajesz z ta siła ssania najmocniejsza juz czy najsłabsza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj Beti współczuję Ci bardzo-życzę siły i wytrwałości
mi troszkę mąż pomaga a jest ciężko (bo mam i pracę i szkołę) a Ty jeszcze drugie dorosłe dziecko

mnie to czasem dopadają grobowe myśli i wypadałoby narobić dużo rodzeństwa żeby w razie czegoś maluszek nie był sam, ale ten świat taki paskudny i trudny,że najlepiej by było chodzić cały czas w ciąży 😉 choć to niedorzeczne

ps moja mała za piernika nie chce pić z niekapka i nie wiem jak ja ''zmusić''

aaaaa polecam warzywka na patelnie z biedronki! duuuża paka i słodziutkie dobre jakościowo w spoko cenie
odradzam pampersy te pomaranczowe slip&play
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris ile Jula waży?
Może to kwestia ''figury''
Jakkolwiek nie założę to gdzieś mocz boczkiem wycieknie! 😞 a cenowo by mi pasowały 😞

Magdziu już mi niewiele brakuje 🙂
(na marginesie, mi się zawsze wydawało, że nasze myszki są do siebie podobne!)
i muszę przyznać, że to Twoje dziecko to ''freak'' jak sobie przypomnę jak pisałaś jak źle było na początku, jakie miała tyły w stosunku do innych dzieci a teraz przegania inne i starsze SUPER!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
helołłł 🙂

Beti bidulo nasza 🤨 temperuj tego swojego chłopa, nie daj się! w końcu oboje rodziców powinno się zajmować dzieckiem, a nie tylko mama.. NIE DAJ SIĘ, jestem z Tobą i trzymam kciuki żeby coś się zmieniło u Ciebie 🙂) będzie dobrze! 🙂

Ja jeszcze nie próbowałam tych pomarańczowych, cały czas używamy baby-dry i nie eksperymentuje, jak poczytałam że u niektórych maluszków na naszym forum zaczęły robić się problemy z pupą po zmianie pieluch, to wolę nie eksperymentować, te nam podpasowały od samego początku.

Iga też się nie mogę doczekać fotek Zosieńki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chyba też przestanę kombinować...

co myślicie o tych ''parownicach'' karcherowskich?
w sumie chyba nie byłoby źle wyczyścić porządnie podłogi choć z drugiej strony dziecko powinno mieć kontakt z zarazkami i bądź tu człowieku mądry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia ja tez daje Niki kawałek buly
Normalna tylko bez masła
Nie pozwala spokojnie zjeść i trzeba jej dać
Nic jej nie jest

Przyjechałam 60 km po teściowa, miała być na zdjęciu szwow i do domu
Spała u brata, przyjechałam 20 min wcześniej bo droga pusta a ta ze jeszcze nie wyjechali od brata!!!
A mówiła ze o tej porze już będzie na stole!!!
Nawet nie zadzwoniła!!!
Siedzę i czek a w domu chora Niki i chory m...
Brak odpowiedzialności!!!
Jezu ale jestem zła!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja "tył" bułki daję do łapki... dłużej jej schodzi niż z piętką 😁
Kurde muszę Maryśce kupować antypoślizgowe skarpety i rajtki bo nogi jej się rozjeżdżają...
Byłam na rehabilitacji i dziwię się, że wróciłyśmy bezwypadkowo... mam koszmarny dzień, rano stłukłam szklankę, teraz chciałam posłodzić kawę i stłukłam naczynie z herbatą jakąś taką exslusive 🤢 a jeszcze trochę dnia zostało... aż się zaczynam bać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza dobrze, że ja prawka nie mam... autobusami się wożę... ale dzisiaj jest to ogromny plus...
Kurde zadziwiające jak łatwo mogę uśpić moją córkę... przedwczoraj albo wczoraj wieczorem jej mruczałam i zasnęła, teraz chciałam sprawdzić czy zadziała... 10 minut i dziecko śpi już odłożone do łóżeczka 😮 normalnie ja to jestem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris też jej mruczysz? hehe może to i nie "pedagogiczne" ale na kolanach ją trzymam, mruczę i śpi 🤪
Zauważyłam, że nawet jak ją czasami kołyszę to nigdy na stojąco... zawsze muszę wygodnie siedzieć 😁
Marysi właśnie idzie ten ząb... idzie i idzie i wyjść nie może...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, a my właśnie tego Cybexa kupiliśmy. Wczoraj byliśmy w sklepie, Małą usadziliśmy dobrze się czuła i miała sporo miejsca a też siedziała w kurteczce. Kurcze szukam czarnej spacerówki Cybex Onyx i nigdzie nie ma, różowa i niebieska owszem ale ja chce czarną, znalazłam w necie jeden sklep w którym być może będą mieli ale to jutro się przekonam dopiero jak sprawdzą stany magazynowe.
A Martynka stwierdziła, że spać w łóżeczku nie będzie już drugą noc spała z nami. Co ją włożę do łóżeczka budzi się z płaczem a z nami śpi normalnie. Mam nadzieje że jej to minie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...