Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej dziewczyny !!!
Nadrobiłam choć nie było łatwo !!!
No i mamy PIERWSZĄ - KOLEJNĄ CIĄŻĘ !!! 🤪 CZERWCÓWKA MEEEGA GRATULACJE !!!
Dacie radę - skoro Twoj facet się wzruszył to znaczy, że BAAARDZO się cieszy !!!
Mam tylko nadzieję, że nie zostawisz NAS dla listopadóweczek 😉 hihi !
Ja CI DAM !!!

zdrówka dla Nikolki i dla Pawełka !!! Oby ta mąka pomogła !!

Dziś przyszedł fotelik i dupa blada - jutro go odsyłam bo nie taki zagłówek jak chciałam ... z ich winy ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
AAAAAAAAAAAAaaaaa Iza ale fajnie!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪Gratuluję ogromnie!!! Normalnie ciary mam wszędzie! Izuś daci radę! Masz już wprawę! I meza który nie zostawi Cię w potrzebie! Tylko nas nie zostawiaj! Ja to chyba sie dołączę już na jesień 😉 Jak się uda hihi
Ale sie cieszę:*

Aniu nie moge znaleźć, co Pawełek ma na siusiaczku? Postaram sie poczytac do tyłu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WOOOOOOOOOWWWWWWWWWWW 🤪 🤪 🤪 Iza gratulacje!!!! 🙂 🙂 🙂 Iza przetarła szlak jako pierwsza, która nastepna?? 🙂
Dacie radę! Nikusia będzie miała rodzeństwo, będą super się dogadywać bo nie będzie wielkiej różnicy w wieku 🙂 poradzisz sobie!
A mój Łukasz powiedział tak: to Ty za kilka dni napiszesz, że jesteś w ciąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata_j napisał(a):
WOOOOOOOOOWWWWWWWWWWW 🤪 🤪 🤪 Iza gratulacje!!!! 🙂 🙂 🙂 Iza przetarła szlak jako pierwsza, która nastepna?? 🙂
Dacie radę! Nikusia będzie miała rodzeństwo, będą super się dogadywać bo nie będzie wielkiej różnicy w wieku 🙂 poradzisz sobie!
A mój Łukasz powiedział tak: to Ty za kilka dni napiszesz, że jesteś w ciąży 🙂

Ha! 🤪Agatka czyżby Twój mąż miał jakieś niecne plany wobec Ciebie 😉 Hihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Napisze zanim poczytam że:

Byłam z Wojcieszkiem u lekarza wczoraj. Odośnie mleka...i: Wojtek ma prawo zmieniać gust smakowy, może to minąć po paru tygodniach. Moze tez tak byc że odrzuca go bo dzieci jak im coś szkodzi to odrzuca to. Na razie mam kombinować, szukac to co lubi, wprowadzać nabiał, dawać już "dorosłe" jedzenie i obserwować. Bo może tak byc że już gagatek jest gotów! Mleko z klusami lanym na słono nie przejdzie, sinlac też nie...jutro robie koktail owocowy na mannie...Serki waniliowe duże i truskawkowe rolmleczu przechodzą( jak najmniej przetwarzanych) Danonki potwierdziła baaardzo be. No i zajada sie parówkami cielęcymi 🙂 Dziś 3 zjadł 🤪
I! Cycuszki mu troszke sie powiększyły, musze przestac podawać drób do zupek! Bo to możliwe że stąd te nadmierne ilości hormonów...w końcu tym drób jest faszerowany...dobrze że choc jajak mam z gospodarstwa...
Waży 9100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i ciągle zapominam sie pochwalić postępami Wojtaska 😉 Raczkuje! I dziś sam zaczął siadać! W łóżeczku wstaje, wszystko na jego wysokości juz jest pochowane, bo wstaje łapiąc sie wszystkiego czego może 🙂 Dziś pierwszy dzień z nocniczkiem! Na razie oswajam że nie gryzie, bo na reszte nie ma co liczyc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to Kasia bierz męża i działajcie!!! 🤪

Ja dziś zobaczyłam że zaczyna stękac to poleciałam rozebrałam Wojtka, szybko pieluche a tam juz kupka zbita,wypadła na podłogę bo tak sie śpieszyłam żeby zdążyć hahaha posadziłam Wojtka i "namawiałam"-eee na dalsze działanie ale chyba odechciało mu sie przeze mnie b mu przerwałam 😁 Posiedział posiedział i tyle 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czerwcowka napisał(a):
Byłam z Niki u lekarza
Cały worek leków, niby nic jej nie jest (oskrzeli,uszy etc)
Ale katar jest bardzo meczacy i coś na podniebieniu sie zrobiło..
Ma taki areozol po którym fluczki lecą i nie chcą przestać...

Wyla prawie godzine!! Padła więc i ja padam

Spokojnej nocki wszystkim!!


Wiesz co? A może to alergiczne jest? Mój Wojciech wciąż ma sapke, przez to kaszel z rana i chrypka mokra. Lekarz mi powiedziała że może byc to alergia ale na razie trzeba czekac bo za mały na stwierdzenie...może mieć, nie wykluczam bo sama juz kicham jak szalona i tre oczy( leszczyna pyli już...aż do końca sianokosów tak sie męczę bleeee)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurde nadrobilam ale nie doczytalam czemu Nequitia jest w zlym humorku 🤢. Super ze wam sie udalo z tym terminem 🙂.... mozna? otoz okazuje sie ze mozna.
Dorotka w koncu zabek? 😁
Gosia Borysio juz ma tyle zebow? no szok!
U nas 4 gorne ida i ida i wyjsc nie moga.
Ogolnie u nas ok, pobudki w nocy sie skonczyly. W dzien latam za nim bo pelza wszedzie, juz nie mam sily.
Wiosna u nas na maxa, wiec nie ukrywam ze pewnie bede rzadziej zagladac, ale na pewno postaram sie nadrabiac 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Butterfly napisał(a):
Hej! Andzia, Ty to jesteś... niby takie forumowe znajomości, a proszę jak można liczyć na drugiego człowieka.Mojego męża ciężko zaskoczyć, ale jak mu powiedziałam to zrobił wielkie oczy. Wiesz co? Tak infantylnie to zabrzmi, ale...fajna jesteś 🙂
Głowa mi pęka. Kurcze, lekarka kazała Pawełkowi brać Deflegmin, a Paweł chlusta po tym tak, że się to w głowie nie mieści. Za każdym razem jak to dostał to po kilku sekundach miałam całą zawartość jego brzuszka na zewnątrz.
W dodatku na jajeczkach zrobiło mu się coś strasznego! Miał takie zadrapania, bo ciągle isę ciągnie za te jajuszka, a teraz zrobiło się to takie czerwone i siusiak tez taki! Wygląda strasznie! Posmarowałam dziś Clotrimazolum. W środe po pracy skocze do lekarza znowu. Już nie mam siły..

Ojjjj juz znalazłam 🤢 Aniu, moze kąp w nadmanganianie potasu i smaruj sudokremem przy każdej zmianie pieluszki? Mó miał odparzenie na siusiaczku i jąderkach...brzydkie...długo smarowałam,ponad miesiąc..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marlena z terminem to tylko dzięki naszej Andzi, ona mi to załatwiła... 🤪 a zła byłam tak po prostu... bo czasami mam dosyć mieszkania na kupę... 😞 tęsknię za swoimi stronami... za moim życiem, u siebie w domu... a od czasu, do czasu mam taką kumulację tego wszystkiego... i akurat trafiło się w pierwszy dzień wiosny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...