Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ja kupowałąm w adze chrzesniakowi owego czasu takie czarno-białe zwykłe jak typowe trampki tylko ze na rzepy były.ale pewnie pozniej na wiosne bedzie wiekszy wybór.
tylko ze lekarka mojej siostrez kazała potem kupowac wysokie buty z edzieciom na poczatku sie kupuje wysokie buty za kostkę i chyba z profilowaną wkłądką ale tego drugiego juz nie jestem pewna... czy ktos cos na ten temat wie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziołchy 🙂

Doris
mi się podobają te całe białe 🙂 te różowe też ładniutkie, tyle że mi się wydaje, że ten róż będzie się troszkę różnił od tej szarfy w sukience... a jeszcze bardziej podobają mi się te drugie, które beti zamieściła 🙂 przesłodkie są 🙂

Marlena super fotka w avatarku 🙂

Iga
ja już ważę tyle co przed ciążą czyli 58 🙂 ale jeszcze mnie kusi zjechać 3 kilo w dół 🙂

Gosia ja kupiłam małemu trampki w H&M o takie
http://allegro.pl/super-trampki-hm-18-19-i2243202453.html tyle że kolor jasny brąz jakby ze skórki, oczywiście nie skórzane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti - dokładnie takiego Kubulka mi chodziło ! My mamy w wersji angielskiej ale Julce to nie przeszkadza 😉 On mówi : Hello baby ! Lets find something sweet ... 😁
Follow me ! I kręci główką ! Ona go uwielbia !

Dzięki za info o bucikach ... Niestety dalej nie wiem które kupić 😜
Moja Julka ma stópkę 11 cm i chyba wezmę wkładkę długość 12,5 czyli nr 20 bo one mają być dobre za ok. 20 dni ... a jeszcze w tym artykule co dała Beti to piszą, że ma być 1 cm więcej 😮
No wiadomo, że nie wezmę 3 numerów większych ale też chcę, żeby chociaż na miesiąc starczyły za 120 zeta 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AA, Agata ! Zapomniałam Ci napisać !!
Jaki ten świat jest mały !
Ostatnio przyjechała do mnie przyjaciółka i gadałyśmy o sukienkach ślubnych i swierdziła, że pokaże mi jedną sukienkę - weszła na mojego facebooka żeby znaleźć dziewczynę - swoją koleżankę, która miała podobną sukienkę i wtedy okazało się. że Ty i ta dziewczyna - koleżanka mojej przyjaciółki jesteście znajomymi ! Nie pamiętam jej nazwiska. Tylko, że ma na imię Irmina ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KoBitki ja jestem na bieżąco z butami
Po 1. Mierzymy cm stopę i możemy do sklepu Wziasc np Patryczek tej długości jeśli chcemy mieć pewność
Rozmiarowki są jednak raczej identyczne
Po 2. Dodajemy 1cm!!! Taka jest zasada!!
Po 3. Co do wysokich tylow to są rożne zdania
Ja proponuje Gucio - wysokie ale miękkie tyly
Ręcznie robione, dzieci na całym świecie je noszą (Bekhamowie, Lopez etc) dlatego uważam ze są bezpieczne. I są piękne!
Zamowilam beżowe i cierpliwe czekam ;-)
Opiniami na pewno sie podziele!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki!!!
Piszę już od rodziców 🙂 Podróż minęła szybko 🙂 Wojtuś przesał całą noc. Cisza, spokój, i nie wiadomo kiedy minęło prawie 8 godzin 🙂 Współpasażerowie nie mogli sie go nachwalic, bo jak mnie z nim zobaczyli to pewnie myśleli ze maja nocke z głowy a tu nie 🙂Teraz powolutku sie klimatyzujemy i ustawiamy dom pod Wojtka.
Uciekam na kawke i obiadek. Buziaczki dla Was o brzdąców:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ojej, ale sie rozpisalyscie 😁.
Dzieki za komplementy co do fotki, tez mi sie podoba 🙂 "szalenstwa z tatusiem"
Co do butow, to ja do tej pory dziecku nie zakladalam. Mam zamiar dopiero od maja, czerwca zakladac 🙂. Dla mnie to czarna magia bo buty musza byc dobrze wyprofilowane, chodzilam, patrzylam, ciezko cos wybrac odpowiedniego 🤢.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris25 a ja znow slyszalam inaczej. Zeby nie zakladac butow do momentu jak dziecko zacznie chodzic, bo stopa musi sie uformowac, najlepiej jak dziecko ma czesto gole stopki. W bucie jest ograniczona forma, a tak to stopki sa "wolne".
Cholera wie jak jest.... ja nie zakladalam bo tak wygodniej i mi i Adrianowi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...