Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
NAm dziś Rehabilitantka powoliedxiala ze już nie ma co z nami robić;-)
Ale nas nie wygania bo poczekamy na chodzenie samodzielne ;-)

Co do butów wcale chętnie ich nie kupiłam
Rehabilitantka kazała kupić jak Niki zacznie sie pionizowac
Podobno odpowiednie pomagają nauczyć prawidłowej postawy stopy
Ja jej ufam bo jest konkretna i w 1,5 mca z nieumiejacego dziecka siadać zrobiła mała sprezynke ;-)
I okazało sie jeszcze ze zna mojego m z liceum więc badamy tak bardziej prywatnie
Wiem ze ile specjalistów tyle opinii ale komuś trzeba zaufać zeby nie zwariować...
Mi tez sie wydaje ze na bosaka wygodniej ale cóż ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
buty super!
Niki faktycznie sprezynka 😁
z zabawek u nas stary telefon,ladowarka,sluchawki,butelki po coli(o te sie kloca z psem 😜)
z postepow -Lenka sie KLOCI!!!swiadomie potrafi wykrzyczec NIE 🥴 i jeszcze mowi DA AMM
mama tez,ale to raczej nieswiadome 😠

Magda z Marysia conajmniej do piatku w szpitalu..na szczescie humory obydwu dopisuja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To super ze już dziewczyny maja humorek ;-)

Ja mam okropny problem
Nikola ma już 9,5 mcy a dalej nie śpi w nocy
Nie wiem czy ja coś boli czy ma jakieś zaburzenia snu..
Do lekarza boje sie iść bo albo powie ze tak już jest ( a to wcale nie jest normalne) albo wymyśli jakaś głupotę...
Przespane noce mogę policzyć na palcach jednej ręki
Regularnie budzi sie po ok 1 godz z okropnym wrzaskiem, jakby tem sam koszmar albo ból
Dam misia, przykryje i śpi
Potem ok 24,2-3,5 raczej regularnie a miedzy tymi godz to różnie każdej nocy
Czasem od razu zasypia z powrotem a czasem sie podnosi i nie chce spać

Powiem wam ze już jestem zmęczona, najgorsze ze ciąża mnie jakoś tak osłabia
Po kilku godz już padam, klade sie nawet jak Niki wyje bo po prostu nie daje rady np stać czy siedzieć i kwadrans leże.. I marzę o tych nocach..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czerwcowka napisał(a):
MAlorzata a reserved kids nie masz tam gdzieś? Może coś bedą mieli? Albo zara dla dzieci ;-)Tylko nie wiem czy dla chłopców tez jest ale chyba tak


w reserved też nic! jedynie w kappahl były fajne trampki ale rozmiaru nie było... obeszłam całą galerię!

oczywiście w nike czy adidasie, pumie były... ale nie kupię mu na razie butów za 200 zeta które za 2 miesiące będą za małe pewnie... juz jedne leża które miał na nogach kilka razy...

u nas jest problem jeszcze takiego typu że Borys ma wysokie podbicie, ciężko mu coś dobrać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczyny. Agatka, Gosia-dzięki za życzenia!
Mam do Was pytanie: Pawełkowi w zeszłym tygodniu po tym jak spróbował kiwi i jogurtu wyskoczyła taka plamka na policzku. Tzn.w na pierwszy rzut oka wygląda jak większa czerwona krostka, ale jak sie przyjrzeć to wygląda to jak jakiś liszaj albo coś... Nie wiem co to jest, ale w ogóle nie schodzi. Macie jakieś pomysły? Nie wiem, czy dobrze kojarzę to z tym jogurtem, ale na pewno był to ten sam dzień. Nie wiem, czy to zbieżność..
Co do butów my mamy super trampki na rzepy z H&M brązowe. Ale widziałam też super na rzepy butki w Pepco za jakies grosze. Takie kolorowe były..
Ja ostatnie dni miałam cięzkie w pracy, złożyłam wypowiedzenie z pracy tak mnie wkur...li. Oczywiście nie zostało przyjęte, ale na szczęście osoba, która mnie do tego doprowadziła poniosła konsekwencje. Niesamowite jak ludzie potrafią być wredni!
A dzisiaj poszliśmy z Marcinem do Klubu Malucha, który otworzła niedawno dobra koleżanka Marcina z LO. Pawełek wybawił sie tam trochę i się okazało, że od przyszłego tygodnia zaczynają sie warsztaty z masażu Shantala- starożytnej techniki masażu dla niemowląt oraz dzieci (Marlena, podobno to jest bardzo popularne w Holandii?) i postanowiłam zabrać tam Pawełka i się pouczyć trochę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agatka te drugie mi sie najbardziej podobaja
andzia dzieki za wszystkie informacje o Marysi 🙂. I nie badz pewna ze "mama" mowi nieswiadomie... moj Adi juz calkiem swiadomie mowi, a conajmniej czesto swiadomie.
czerwcowka ja tez mam problem, bo Adrian chce spac ze mna. W nocy sie przebudzi zobaczy ze mnie nie ma i wrzask. Ze mna spi do rana. No i to lulanie, wysiadam... przeciez on juz z 10kg wazy 🤢.
Buttefrly ja pierwsze slysze, ale czytalam ze faktycznie bardzo popularne w Holndii, duzo jest tez salonow i kursow tego masażu. Ciekawe 🙂. Pochodzi z Indii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny, Rafał przyniósł mi laptopa, ale niestety na tym szpitalnym necie chodzi jakby chciał a nie mógł...
Zupełnie nie wiem co u Was... Andzia mi mówiła tyle, że dzieciaczki chorują, więc duuuuuużo zdrówka dla Maluszków biednych...
Rotawirus (którego zresztą Mała niby nie miała jak nam odmawiali przyjęcia) poszedł w zapomnienie, ale okazało się wczoraj że gdzieś w ograniźmie jest stan zapalny... no i wyjśc nie możemy póki go nie znajdą... dzisiaj mamy mieć usg brzuszka...
oho! obchód! zaraz wrócę pisać dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
Hej dziewczyny, Rafał przyniósł mi laptopa, ale niestety na tym szpitalnym necie chodzi jakby chciał a nie mógł...
Zupełnie nie wiem co u Was... Andzia mi mówiła tyle, że dzieciaczki chorują, więc duuuuuużo zdrówka dla Maluszków biednych...
Rotawirus (którego zresztą Mała niby nie miała jak nam odmawiali przyjęcia) poszedł w zapomnienie, ale okazało się wczoraj że gdzieś w ograniźmie jest stan zapalny... no i wyjśc nie możemy póki go nie znajdą... dzisiaj mamy mieć usg brzuszka...
oho! obchód! zaraz wrócę pisać dalej


Nequita dużo zdrówka dla Marysi! Obyście szybciutko opuściły szpitalne mury!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...