Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witajcie,
jejku Ivi aż mnie ciarki przeszły.
Powiedz czy Twoi bliscy nie widzą tego co się dzieje?
Nie wykazują chęci pomocy, wsparcia?
Musisz w końcu się zabrać za siebie porobić wszystkie badania aby było można Ci jakoś pomóc. Jesteś matką i żoną, jak inni wymagają od Ciebie tak i Ty w końcu powinnaś wymagać od innych. Nie zrobisz wszystkiego sama a sorry że tak napiszę ale co się stanie jak nie daj Boże wylądujesz w szpitalu? kto się zajmie dziećmi, domem, mężem? W tej chwili jesteś najważniejsza i jak Ty nie jesteś zdrowa i nie masz chęci do życia przez natłok wszystkiego to i innym się to odbija.
Mam nadzieję, że w końcu zadbasz o siebie masz dla kogo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ja już po kawce, skalpelu, abs i połowa boczków.
Połowa, bo zasapałam się strasznie i kolka mnie taka chwyciła że musiałam odpuścić.
Chyba jakiegoś doła mam pod kątem tego jak wyglądam.
Jak patrzę w lustro zamiast lepiej wydaje mi się że jest gorzej, włosy znów mi zaczęły wypadać a twarz mam jak u Freddiego Crugera. Odkąd przestałam karmić moja twarz wygląda tak że nie mam ochoty patrzeć w lustro. Bez mega tapety wstydzę się wyjść do ludzi ale co po tapecie jak spływa po paru krokach szybkiego marszu.
Zamiast w skalpelu ćwiczenia robić już na etapie bardziej zaawansowanym jest gorzej jak za pierwszym razem, a pocę się jakby ktoś 5l wody na mnie wylał.
Nie wiem może z dużo na raz, dieta (w ciągu 3tyg ubyło mi 6,6kg ), ćwiczenia -nie wiem głupia jestem już od tego wszystkiego i coraz bardziej zrezygnowana, sorki że smęcę ale nie mam komu się wygadać a i Wy ćwiczycie może któraś z Was też tak ma/miała?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Magda mam nadzieję , że eeg niczego złego nie wykaże , trzymam kciuki.
Ivi ja też uważam, że powinnaś zacząć wymagać , może już nawet nie prosić a wymagać.
Magda a propo ubranek, też się zdziwiłam wczoraj, teściowa przyniosła małej tunikę na 104, sądziłam , że będzie za duża bo Kubuś nosi 110 a jak założyłam okazała się dobra 😮 😮
Czy przy katarze u dzieci stosujecie inhalator ? Jeśli tak to jak inhalujecie ? czym ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorotka coś koło 95cm ma Marysia... bluze ma na 104 i jest dobra a spodnie na 110 i jedne w pasie są luźniejsze, ale na długość dobre 😮 wiecie z tymi rozmiarówkami to też różnie jest, więc... nie wiem... kurde mała wielkoludzica mi rośnie... 🤪

Dorotka ja z cerą od porodu sobie na poradziłam... mam jakiś trądzik cholerny jako gówniara takiego nie miałam... no i blizny mi zostają 😞 dół jak nie wiem dla mnie bo zawsze miałam w miarę ładną cerę... a teraz nie dość że twarz w wykwitach jakiś to całe plecy i dekolt... ramiona też.... pomyślałam, że pójdę może na solarium i powysuszam to trochę, żeby móc chodzić odsłonieta trochę w lato...
Powinnam przestać się malować, ale nie mogę zawsze baza, podkład, korektor bo inaczej potwór z loch ness normalnie...

Dzisiaj idę się o to eeg dowiadywać bo Mała musi spać w czasie wykonywania... stresówa będzie pewnie jak nie wiem... 😞 też mam nadzieję, że będzie okey wszystko...

Skalpel zaliczony 🤪 dumna z siebie jestem bo robiłam dokładnie tak jak Ewka, tempo utrzymane, ilość powtórzeń zaliczona... w dwóch ćwiczeniach tylko nie dałam rady i 2-3 powtórzenia mniej zrobiłam 😁 ale i tak moc... no i szczerze powiem, że po tym dniu przerwy mało co się zmęczyłam 😮 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorota ona kumata jest... a jak już się powie jej że coś jej kupimy to najbardziej rozumie... z tym, że ma być grzeczna i dzielna to powtarzamy jej od urodzenia prawie, kilka razy w tygodniu przez cały pierwszy rok jej życia, przed każdymi ćwiczeniami i każdą wizytą u lekarzy... więc coś jej się tam utrwaliło pewnie z tymi słowami... ale pierwszy raz zastosowaliśmy przekupstwo... nie jest to może zbyt pedagogiczne podejście, ale musimy coś robić bo inaczej jest histeria, zanoszenie się i nie można jej zbadać... zresztą ona już ma traume, jak idziemy w stronę szpitala, albo przychodni to od razu krzyczeć zaczyna.... 😞 może jej przejdzie kiedyś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!

Ja dziś juz bez zerkania na timer przeszłam cały trening!!
I podkrecalam temp o ;-)

Magda przejdzie jej!!
Ja miałam to samo, z czasem jak zobaczyłam kogoś ubranego na biało juz w histerię wpadalam! Wyroslam ;-)

Noc koszmar wrrrr jeszcze dziś i m ma duuuuzo wolnego ;-)


Dorota a jaka ty dietę stosujesz ze tyle schudlas?!?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja dziś dodatkowo do treningu Ewy, boczkow z Tiffany, brzuszkow z MelB, dodalam cycki z Ewa :-)
Wiecej sama przy dwójce dzieci nie dam rady!!
Brzuszki i tak robię jak jest juz m z pracy!

Niki idzie górna dwojka, wyjaśniła sie przyczyna nocnej histerii...
Spalam chyba łącznie 4h.. Powiem wam ze trening dodał mi sił i dzien jakoś dotrwalam prawie do 16 i m wraca i urlop!! Czy tam długi weekend ;-) chyba 12dni będzie w domku!!

Mysza a zgubilas do tej pory jakies kilogramy? Jak było na początku?
Wiem ze Ewa radzi wyrzucić wagę ale ja chce zrzucić przy okazji takiego ruchu pare kg.. Pomimo wszystko..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej! 🙂

Ja uważam że najlepsza dieta do MŻ, bo wszystkie te diety eliminujące przynoszą efekty jak cały czas się stosuje do ich zaleceń, w chwili gdy osiągniemy zamierzony efekt i zaczynamy normalnie jeść często pojawia się efekt jo-jo, wiele moich znajomych tak miało np po dukanie.

Cały czas się zastanawiam co u Beti.. ciekawe czy odpisze Gosi na maila, widziałam na grupie na fb że Gosia napisała do niej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a u nas burza nadciąga...

Cieszę się bo do PL lecę 🤪 26 maja do 05.06 🙂 lecę sama z Miłoszkiem i fasolką, tata zostaje 🙂 trochę się stresuje podróżą, ale zarezerwowałam sobie pierwszeństwo wejścia na pokład i siedzenie zaraz na przodzie i z brzegu 🙂
może moje ginekolożka jak będę w PL już mi zdradzi płeć 🙂 fajnie by było, to będzie jakoś 17-18 tydzień.

aaa słyszałam że na południu pod koniec maja mają być upały 🤪 🤪 🤪 🤪 oj i mam nadzieję że najemy się truskawek 😉
pokupię sklejki do moich "dzieł" bo tu drogo to wychodzi, jedna płyta prawie 20euro.. więc w PL kupię dużo taniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Super dziewczyny trzymajcie tak dalej!! mam nadzieję, że też będę miała taką samą motywację na ćwiczenia Ewki po porodzie.. póki co na orbitreku jeżdżę, czuję się dobrze więc 60minut..
Na szczęście wszyscy mówią, że w porównaniu do pierwszej ciąży nic mi w tyłek i nogi nie idzie, tylko delikatne uwypuklenie na brzuchu na razie. Z Miłoszem pierwsze co to szło mi w dupę i nogi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatka i sama będziesz te sklejki tachać z Poladii ???
Iza w pierwszym tygodniu zeszło mi chyba 3, 5 kg, ale szczerze mówiąc nie mam z czego chudnąć bo mi żebra widać, więc nawet a to nie zwracam uwagi.
Byłam z dzieciakami u lekarza, Kubuś ok , tylko katar., Maja leko czerwone gardło katar mega, mega i od kataru kaszel, dostała krople ze sterydami a gdyby się coś tfu tfu tfu pogorszyło to mam przepisaną receptę na antybiotyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂
Pogoda piękna 🙂
Z P żyjemy jak pies z kotem już 3 dzień, wnerwia mnie to jak nie wiem, najchętniej bym gdzieś wyjechała z dzieciakami odsapnąć od niego.Ale jak to się mówi" jak się nie ma miedzi to się na d...e siedzi 😁 😁 😁
Miłego dnia dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej! 🙂

Mysza kupię z 20 -30 arkuszy i podam kurierem 🙂 muszę jeszcze sprawdzić ceny jakie są w PL, orientujecie się może?
Zdrówka dla Mai i Kubusia 😘 😘
a z małżem na pewno się porozumiesz 🙂 pisałaś jeszcze niedawno że skalpel razem ćwiczyliście 🙂

U nas również pięknie, słonecznie, ale na pewno nie tak ciepło jak w Polsce. Ale power jest, zaraz łapię za odkurzacz, potem wyczyszczę łazienki, kurze, spacer z Miłym, zupka, drzemka i wtedy mam czas na malowanie 🙂 potem drugi danie jak dziób wstanie, znów spacer i tak zleci dzień, kolacja spanie i mamusia na orbitreka wsiada, a jutro niedziela i jedziemy dopingować tatę na zawody biegowe 10km. Ostatnim razem na 500 startujących zajął 4 miejsce, zobaczymy jak teraz pójdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Ja się wczoraj obfotografowałam dziś rano zmierzylam zwazylam i zaczęłam walkę 😉 po raz kolejny - mam nadzieję ostatni.

Filip nam (a dokładnieTomkowi) spadł z łóżka w salonie z sofy prZez plecy sofy poleciał. Nie wiemy jak, bo nikogo z nim nie było w salonie. Zaszedł się - nie oddychal przez chwilę Tomek mówił że już go miał wynieść na zrwnwtrz na trawę reanimowac. Ja pewnie na zawał bym zeszła gdybym to widziała.... Nuż myślałam że te zanoszenia się przeszły 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
U nas padało cały dzien!!
Masakra!
Chciałam zrobic dziś trening w spokoju bo jest m i co!?
Po rozgrzewce krzyk bo Niki zrobiła kupke a ja mam sie zajac Bo, przecież z dwojka dzieci sobie nie poradzi!!! Wrrr a co ja mam powiedzieć?! Wszystko robię sama z dwojka dzieci!!
A więc sie poklocilismy i mamy cichy dzien.
Tyle dziś u nas..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...