Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Gosiu co kraj to wytyczne
Ania jest w Niemczech i na pewno wiedza co dają maluchom
My musieliśmy podać wcześniej czyli w 4 mcu Zupę ale to było zalecenie lekarza wiec raczej się nie przejmuje
Chodzi tu raczej o samowolke i robienie z dzieci krolikow doswiadczalnych
Bo jak deserek jest od 4 mca to spokojnie, nie zaszkodzi :-)
Gorzej jakby podała taki od 6 mca
To się zgodzę ze problemy mogą być pózniej

Znalazłam lody w zamrazalce ;-)
Wcinam a Niki aż rączki wyciąga...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Z tym glutenem to u mnie też jest napisane: 2-3g (czyli pół łyżeczki) na 100ml.Tylko się zastanawiam. Ja karmię piersią, ale raz dziennie daję modyfikowane- to chyba nie grzech wprowadzić już od 5 miesiąca gluten?
Gosia, a Borys w dzień wcześniej nie spał? Bo u nas to jest tak, że w ciągu dnia od 9 do 21 to Mały śpi w sumie jakieś 4-5h, potem od 21 do ok.5-6, budzi się na ok pół godziny, bo dostaje jeść i znów śpi do ok. 9. I tak jest codziennie... ten to dopiero w takim razie jest śpioch! Po ojcu! 😉
Byłam dzisiaj u siebie w firmie. Wszystko wskazuje na to, że wracam 2 stycznia. No i kadrowa zdziwiona zapytała mnie, czy wracam na pełen etat... i trochę mnie zaskoczyła... musze dokładniej się przyjrzeć jak to jest przy niepełnym etacie, bo o ile pamiętam, jak sie wraca nie na pełny etat to ma sie gwarancję,że nie zwolnią przez jakiś tam czas.. musze sie dowiedziec dokładniej. Bo może bym wzięła sobie 3/4... a z drugiej strony jest przecież dodatkowy czas na karmienie, więc bedę wcześniej wychodziła z pracy...trochę mnie skołowała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja nie będę miała jak wrócić do pracy w wawie...
Będę pewnie szukała tam nowej... Albo kolejny dzidzius nieplanowany... I wtedy nie mam nic do gadania...

Nikola wypila dziś zupke z kubeczka... Nie mam blendera zeby dać z butelki a lyzeczka nie chciała, trochę z nią powalczylam i dałam w kubku to aż piszczala!! I chciała sama pic... Trochę jej nawet pozwolilam
Czad!

Gosiu co do wariatek to wszędzie się takie znajda
I niestety inna reakcja niż obracanie się wymaga choć krzty zdrowego rozsądku i inteligencji a od matki która daje lizaka dziecku 2 mce to akurat tego na pewno zabrakło pod czachą...
Takim to się powinno dzieci zabierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie mamuśki długo mnie nie było ale te wasze maluszki rosną 🤪

Mamusie doradzcie mi bo nie wiem co robic mam od kiedy rozszerzyłam jedzonko maluszka mały ma zaparcia robi się bordowy i płacze jak ma kupe zrobic i jest ona zbita takie bobki normalnie robi daje mu śliwki w słoiczku,jabłuszko i nic nie pomaga doradzcie proszę co jeszcze mogę mu podac by mu ulżyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniaruda83 napisał(a):
monia nam najbardziej pomagala herbatka z koperku, rumianek i w ostatecznosci czopi koperkowe.



Ania te czopki to chyba glicerynowe???
Z tym wypróżnieniem u nas z dnia na dzien jest coraz gorzej masakra tak mi go żal a termometrem ie chce robic bo się pzyzwyczai ale raz mu nim pomogłam bo był taki płacz że hej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...