Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Moje dziecko dzisiaj dwa razy jakby nigdy nic zasnęło, kiedy położyłam je obok siebie i mocno przytuliłam... Nigdy tak nie zasypiał w ciągu dnia.
A ja dostałam okresu. I wcześniej to faktycznie byłotylko plamienie, bo teraz czuję tez ból jak przy okresie...Nie tęskniłam przyznam szczerze 🤢
U Was też tak biało? No po prostu szok! A Marcin chce jutro jechać na narty 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas ani grama śniegu...ale zapowiadają w końcu 🙂
Oj ja też bym pojechała...Mój dziś zapowiedział że juz w przyszłym roku pojedziemy razem z Wojtkiem 😁 heheh taaaa i On pojeździ a ja będe bawić Wojtka 😉 To jeszcze kawał czasu ale pomyślałam że moją mamę wypozycze i pojedziemy sami...no ciekawa jestem czy zostawie tak Wojtka na np tydzień 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No my zakupiliśmy takie ramki na zdjęcie i z odbiciem stópki i dłoni.
Dałam Pawełkowi więcej mleka na noc. Zobaczymy, czy to podziała.
Mój mąż zaczyna mnie rozpierdzielać... Jutro chciał jechać na narty, a się okazało, że zaprosił na wieczór znajomych! I co ja mam sobotę spędzić na zajmowaniu się dzieckiem, sprzątaniu i jeszcze szykowaniu kolacji?! Noszzzzzzzzzzzz kur...a!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chociaż mój Wojtus jak sie obudził w tym wózku przy okapie ja akurat gulasz mieszalam i zastukałam łyżką w garnek jak juz wyjmowałam...i jak dzis bidulek marudny tak mnie zaskoczył bo to go rozsmieszało 🙂 Nagrałam to i teraz póki mam chwilke spróbuje Wam te moje ostatnie dwa filmiki pokazać 🙂 Tylko musze sie zarejestrować na Youtubie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień doberek w końcu w śnieżny poranek 🙂

Dzieki dziewczynki 🙂 Ja to wymiękam jak dzieciaczki się tak śmieją a jak jeszcze swoje to juz w ogóle 😉 I tak KAsienkas masz racje 😁 Kombinujemy jakie fajne zabaweczki kupić a tu czasem zwykła drewniana łyżka wystarczyła hehe
I jeszcze Wam pokaże jak mój maluch klaszcze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam... pierwsza noc w płocku... 😞 Mała obudziła się raz na karmienie... o 5 rafał mi ją wpakował do łóżka jak do pracy wychodził... o 8 już nie spałyśmy... musiałam posprzątać, bo r przez ten miesiąc to chyba nic nie robił... Mała już zjadła śniadanko, koło 11 powinna mieć drzemkę, ciekawe czy zaśnie....

Ivona Wojtuś słodki 🙂 fajnie się śmieje 🙂 no i to brawo takie z rozmachem widać hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wojtuś sama słodycz! 🙂 i również przyłączam się do opinii, że niekiedy przedmioty użytku codziennego są o wiele bardziej ciekawsze niż droga zabawka, mój synek lubi piloty do tv, papierki które szeleszczą i na czasie bombki z choinki 🙂 generalnie interesuje go wszystko, tubki od kremów, pudełeczka po smoczkach itd... 🙂

a tak w ogóle to DZIEŃ DOBRY BARDZO! 🙂

u nas noc w miarę ok, choć mały 5 razy popłakiwał i przekręcał się na brzuch z zamkniętymi oczami... po 5 wzięliśmy go do naszego łóżka... o 6:30 zjadł i spaliśmy do 8.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj Magda tak to juz jest z tymi naszymi menami 😉 Ja wyjeżdżam za tydzień na dwa tygodnie chyba a Paweł należy do potwornych bałaganiarzy....więc nastawiam sie na burdelisko hehe
Wojtek tez telefony i piloty by chciał ale juz staram sie mu pokazywać ze nie wolno...bo potem jak będzie starszy to będzie krzyk...poza tym telefony komórkowe mają więcej bakteri niż kibelki!
Kasienkas ja jak mieszkałam w UK to przyznam że dużo miałam znajomych ciemnoskórych i kiedyś, chyba z urodzin wysłałam zdjęcie na którym było dwóch takich....jak mój tata to zobaczył to od razu: Iwona kto to? Spróbuj takiego do domu przyprowadzić! Hehe ojjjj byłaby pewnie wojna 😜
Mój tata jest bosmanem i pływa po świecie i często miał do czynienia z innymi rasami na statku...powiedział że jak nie był rasistą to po tym jak z nimi pracował stał sie i to ogromnym...
Ja osobiście nic do nich nie mam ale fakt...często to takie ciapy jeśli chodzi o prace np 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...