Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej!!
Iza ja daje kaszki mleczno-ryżowe lub mannę,danonki,owoce i jogurt z hippa,biszkopty na mleku mm,budyń taki jak Doris robi i wieczorem na śpiocha wypija mi mm.
To z mlecznych rzeczy mu daje nie licząc obiadków,deserków owocowych,chrupek itd

Magda ja mam podobny jadłospis jak ty dla małej.
A jak ty robisz budyń na krowim mleku to tak samo z mąką ziemiaczaną czy z paczki dajesz????

Kupiłam z canpolu niekapka i mały pije z niego jest super 🙂

U nas nocki ciut lepsze ale też latam w nocy 😞

Basia nasz dwa razy miał omdlenie jak gwałtownie zaczął płakac i powietrza nie mogł złapac a to było jak się przewrócił i uderzył główką o podłogę i się przestraszył.
A tak to nic mu nie jest jak pójdę do neurologa to poruszę tę sprawę.

Mamusie nie wiem co jest z moim chłopcem bo boi się dzieci płacze histerycznie jak któreś z nich zacznie skakac lub wyda jakiś odgłos normalnie ma jakąś traume czy to mu minie???
Bo nie mogę chodzic do znajomych na goscinę gdzie są dzieci masakra.
Wcześniej tak nie było lubił innych dzieci towarzystwo.Dziwne??
W niedzielę byłam u znajomej to tak płakał niczym go nie mogłam uspokoic jedynie jak mu kurtkę i czapkę ubrałam i wyszłam z nim na klatkę schodową to się uspokoił był szczęśliwy że idzie do domu.Dosłownie 15minut tam byliśmy 😞
Myślę że go musiał szwagierki syn przestraszyc ma 10lat jak go tam miałam na 1godz zostawione bo do skarbówki szłam pita zanieśc a tam kolejka masakryczna była.I od tego czasu jest cyrk z nim.
I co wy myslicie o takim zachowaniu dziecka????
Jak widzi dorosłych to ok jest nawet obcych na początku jest poważny ale pózniej to już zaczepia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
monia ja robię budyń póki co z mm, ale na mleku krowim zrobię już z torebki. Zachowanie Szymona mi się wydaje normalne... taki etap... Marysia reaguje różnie, raz płaczem a raz się śmieje...

czerwcówka niby można na pewno wprowadzić od 3 roku życia 😉 to co można to Ty powinnaś wiedzieć najlepiej, bo widzisz dziecko w tym wieku powinno swoją dietę opierać jeszcze na mleku, a jak ma to robić skoro mm nie pije? Ja Marysi daję mleko od krowy z butelki, 2% nic jej nie jest... dzisiaj np. zrobiłam jej kaszkę pół mm i pół krowiego i zjadła ze smakiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny.
Monia, dziwne , że mały tak reaguje na dzicie, może to chwilowe.
u nas noc rewelacyjna, jedna pobudka, poszła niunia do mamuni i spała do rana. zupełnie inny dzieciak rano, aż się spóźniłam na autobus tak nie mogłam od niej odejść.
Marlena a Ty patrzylaś małemu w główkę, widzisz coś? Może przedszkolankom się przewidziało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo,
dzięki za kolejny przepis na budyń, przetestujemy i ten 🙂
Motylku a jakiej firmy masz ten fotelik jeśli moge podpytać?
Ja tez mam niezłe jazdy ze śniadaniami i kolacjami. Wczoraj na kolację dałam jej słoiczek na dobranoc hippa to przez godzinę go jadła, dziś na śniadanie zrobiłam owsiankę z bananem- kolejne 30min i pół kubeczka no masakra i nic nie pomaga ani bajki w trakcie jedzenia ani reklamy ani zabawki no dosłownie nic jak zje łyżeczkę to trzyma jedzenie w buzi z 5min i tak wkoło. NIe mam pomysłu co jej dawać do jedzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia pita to sie przez internet rozlicza!!
Ja dopiero dziś zorientowalam sie ze Niki właśnie kończy skok rozwojowy..
Moniu może to przyczyna strachliwego zachowania?!
Niki od dwóch dni nie chce spać po śniadaniu ;-(
Aż sie boje ze jej tak zostanie :-(

Pomidorowka gotowa, zaraz podajemy i spacerek z kawka ;-)

Ciagle mam nadzieje ze to dziasla powodują wstret do butli bo jak jej daje z odkreconej to aż piszczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czerwcówka moze być że to przez dziąsła.
Nasza zaczeła nas gryźć. wgryza sie we wszystko, ostatnio całuje się z dywanem i ma takie lusterko z maty edukacyjnej to się dosłownie w nie wsysa bo zimne jest. Mnie dziabie po brodzie a Maćka po rękach.Wymordują się te dzieci bardzo .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie!

U nas noc koszmarna!!!! jakiś katarek sie przyplątał i to do jednej dziurki w nosie... no to same wiecie, płacz co chwile...

BOrys jak załapał że może stać to nic tylko sie pcha do stania, cały czas muszę go mieć na widoku albo w kojcu.... co stanie, kładę go, odciągam gdzieś daleko, to od razu leci z powrotem.... masakra, mówię Wam! Koniecznie muszę lecieć zaraz kupić te osłonki na rogi szafek i ławy, bo wczoraj już by było.... tak więc najgorsze to jest dopiero przed nami....

Dziś jak spałam, mam jeszcze założony przewijak na łóżeczku, trzymam na im różne rzeczy, pieluszki, chusteczki.... musiał wstać do niego, bo nagle taki huk, a Borys leży z fridą - która była właśnie na przewijaku bo w nocy odciągałam mu ten katar! - w drugim rogu łóżeczka....

a jutro Mamusia wraca do pracy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasienkas nasz też nas gryzie, szczególnie w kostki 🙂

kurdę byłam wczoraj po buty, jakieś szpilki do pracy, bo u nas niestety ale dress code obowiązuje... nic kompletnie nie znalazłam!!! albo nie ma rozmiaru, albo jest ale niewygodne... dziś muszę zrobić drugą rundę! no i do fryzjera sie nigdzie nie dostałam!!! zaraz muszę obdzwonić drugie pół miasta! tak to jest, goście przyjechali w weekend to teraz muszę sie uwinąć! Borysa muszę wziąć do tego fryzjera ze sobą!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej laski! 🙂

Gosia powodzenia jutro w pracy!! Niezła akcka z Boryskiem, mój też zaczyna po wszystkim się wspina, poza tym do kabli uwielbia biegać... a raczkuje już z taką prędkością, zapierdziela że HEJ 😁

Monia u nas też to samo. W weekend z jednymi znajomymi z dzieckiem 6miesięcznym się widzieliśmy, a Milo taka beksa... wczoraj byłam z nim u koleżanki, która ma synka 2 miesiące starszego, a moje dziecko się darło. Dawidek taki fajny, podchodził, bawił się, a Miłosz płakał jak by coś go parzyło 😮 na dorosłych tak nie reaguje 🤢 Mam nadzieję, że to minie...

Magda dałam mu taką cienką, drobiową parówkę - Smakusie się nazywają, są może o połowe krótsze niż te zwykłe cienkie wieprzowe. Rozmemlałam mu ją widelcem, bo póki co tylko 2 ząbki na dole ma, ale sobie radzi, nie krztusi się 🙂

JA już podałam Miłoszkowi budyń na mleku krowim 2% i nic się nie stało, a zajadał się że HO HO 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...