Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
o rzeczywiscie na allegro sa i tansze...ale ...dla mnie i tak z a drogie. chociaz tak 70 zł jakby kosztowało w tym smyku plus moj kupon rabatowy na 20 procent z tych paczek ciazowych to by było ok. hehe. bo troche ryzyk fizyk czy sie bedzie bawił 😉 choc mysle ze tak.zobaczymy moze sie ktos z rodzinki złozy.
Magda daj znac po obchodzie!
biedna MArysia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ani u mnie też jakaś akcja z tą temp. Wczoraj mała sraczkowałą trochę w pampersa. Zrobiła 7 kup rzadkich, a zawsze robi max 2-3 na dzień.
Na wieczór rozpalona strasznie była i temp. 38,5 wiec dałam jej nurofen wit. c w razie w. Dzięki Bogu spała całą noc. Ale z rana znów maruda. U nas faktycznie idą dwie górne jedynki, ale już wychodziły jej zebichy i nie maiała akcji typu gorączka, biegunka.
Magda, trzymaj się, teraz to już napewno bliżej niż dalej całej tej akcji szpitalnej.
Szkoda mi Cię strasznie, ale wiesz dla kogo jesteś taka silna, Powinnaś być z siebie dumna, mimo, że sił już brak.
A teściowa może Cię zastąpić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurde ręce mi opadają na tą moją nianię.
Dziwna z niej kobieta. Generalnie miła, czysta, grzeczna itd. Ale... jakiś dziwny układ jest między nami. Bo jak mam jest zwrócić o coś uwagę, to myślę jak to zrobić przez dwa dni żeby jej nie urazić a potem zapominam o co chodziło.
Boję się żeby potem nie wyżywała się na Oliwce. Ehhh. Dupka zaczerwieniona od kupy, głowa poobijana, nosi ją na rękach przez co ja jak wrócę z pracy nie mogę nic zrobić bo mała przy nodze i na ręce się pcha. Ostatnio mam mega podrapane uda aż do krwi, normalnie jakby ktoś niespiłowanym paznokciem zajechał albo pierścionkiem. Jak się zapytałam to ona nic nie wie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Po kolacji Pawełek budził się co pół godziny, więc ok. 23 postanowiliśmy się zamienić i Pawełek spał ze mną, a Marcin poszedł na kanapę. Było to super rozwiązanie,Paweł się wtulił i budził sie tylko na picie zaledwie 2-3 razy. Już w nocy zauważyłam, że jest chłodniejszy dużo. Nie wiem, czy te plastry tak pomogły czy co... W kazdym razie rano było już 38 stopni. Dałam jeszcze raz ten IBUM i na razie ok, Pawełek się bawi normalnie.
Magda, potrzep trochę tym swoim chłopem!
Gosia wybieramy się do Kraka na weekend najprawdopodobniej 27-29 kwiecień. Będziesz? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania oby temp. nie wróciła, może jakieś chwilowe osłabienie małęgo dopadło.
A ja własnie nakupowałam butów dla małej na befado.
http://sklep.befado.pl/index.php?c=produkt&id_pro=6129
http://sklep.befado.pl/index.php?c=produkt&id_pro=5528
http://sklep.befado.pl/index.php?c=produkt&id_pro=5538

mamy wesele za tydzień ale chyba nie będziemy jej brać. Pogoda do tyłka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
w sumie masz racje Gosia. My tez małą zostawimy u moich rodziców, ale martwię się troszkę bo mała ich nie zna, bardzo rzadko widzi. Ale zobaczymy, wesele będzie 15 minut od domu rodziców więc ok
Własnie dzwoniła do mnie niania, Oliwka ma 38,5 i robi wodnistą zieloną kupę. Chyba to przez zęby bo nie ma kataru ani nie kasze. I teraz pytanie czy jechać na święta z nią jak się tak morduje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja mam niby posprzątane, ale atmosfery świątecznej u mnie brak, jedziemy na święta do teściowej, tak wiec nic nie szykowałam, nawet stroika nie mam poza malusieńką święconką dla BOryska.

NA 14.40 idziemy dopiero do lekarza, potem po 16 ja idę do fryzjera, ale nie mam weny na żadną fryzurę... niby zapisałam sie na baleyage, ale myślę o tym rudym.... no i nie wiem co zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
rudy, odważny ale modny.
my święciliśmy palemkę tydziien temu z Oliwką i tylko ten symbol świąteczny u nas.
A i firany zakupiłam do salonu i powiesiłam, to dla męża bo ja nie lubię ani firan ani dywanów.
Ale na święta niech ma. W leroy fajne żywe stroiczki a że mam pod blokiem to coś zakupię, bo obawiam się, że nie pojedziemy nigdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...