Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejka !!!

nadrobiłam ...
Widzę, że u większośći skok ... może i u nas jest ... choć w dzień jest o.k. ... i apetyt też ... tylko zasypianie kiepskie ...


no i muszę się pochwalić : JULKA DZIŚ PODREPTAŁA ... tego dnia co był 1 szy mecz Polski zrobiła kilka kroczków ale teraz to już na poważnie ... CAŁY SALON PRZESZŁA ... TAK JEJ SIĘ SPODOBAŁO, ŻE NIE CHCIAŁA PRZESTAĆ ... POTEM SOBIE BIŁA BRAWO NON STOP 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O KURKA to chyba tylko ja taka wyrodna ze nawet tortu nie bylo...
w awatarze wyglada jak zabawka a nie jak cos do zjedzenia 🤪

Monia trzymaj sie tam dzielnie! musisz podolac-pozniej juz pewnie bedzie z górki...

jestem bardzo ciekawa jak iza zrobila to foto-bo moja nawet czapki nie pozwala sobie zalozyc 🤔

Beti dzieki za pomoc w rozszyfrowaniu-klap 4 u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Normalnie nie wierzę Maja jeszcze śpi 🙂 🙂 🙂
Chciałam Was zapytać jak to było z pokarmem jak przestawałyście karmić ? w jednej piersi robią mi się zastoje,jest twarda i boli i nie wiem czy ściągać czy nie bo niby zasada jest taka , że im więcej ściągasz tym więcej się "produkuje", druga pierś ok.Jak myślicie co robić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikola nie daje sobie umyć zębów, niestety daje radę tylko trochę sama sobie "podrapac" zeby szczoteczka. Reszta na sile więc odpuscilam. Biedna w buzi ma jedna wielka rane więc nie mecze jej dodatkowo.. Mam nadzieje ze nic jej nie będzie.. A o pascie jeszcze nie myślałam, poczekam aż da sobie zeby umyć ;-)

Byłam u gina i... Ostatnio zaglądał mi miedzy nogi ... 2 mce temu.. Niezle co?!?
Wszystko jest ok;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mama opowiadala ze miala znajomego ktory mowil ze wcale nie myje zebow bo nie chce zniszczyc naturalnej flory bakteryjnej...ale watpie zeby mowil serio

mysza ja staralam sie przezwyciezyc bol i tylko jak juz nie dawalam rady to spuszczalam tylko minimalnie

czerwcowka-nie wiem jak wasze maluszki ale moja jadla lody i nic jej nie bylo moze zamroz sok albo kompocik i niech Niki po troszeczke ssie! na opuchniete obolale dziasla chlod chyba nie bedzie zly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hmm nie pamietam dokladnie po jakim czasie calkiem zanikl pokarm ale bol trwal 2 tygodnie minimum ale bardzo pomogla mi chyba kapusta-oklady ze zgniecionych lisci(zeby sok dotykal ciala) i pilam herbaty ziolowe(ktore tez bardzo lubie)

mozesz tez duzo skakac wtedy pozbedziesz sie mleka bo zrobi sie maslo 😉

przespraszam ze sobie zartuje-wiem wiem z cyckami to sa jaja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej! 🙂

Mysza Szczałwia jest na zanik pokarmu, więc pij i ściągaj minimalnie żeby trochę ulżyć cycuchom 😉

Doris gratuluję chodzenia Julce! 🙂 z każdym dniem będzie coraz szybciej się przemieszczać 😉 Milo już szybko łazi po całym mieszkaniu, jak się przewróci to musi podejść do kanapy albo do szyby żeby stanąć na dwóch nogach i dalej jazda 😁 p.s. tort wygląda pysznie, nasz wyglądał tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda cieszę się, że udało się dzięki Andzi i wszystkie wizyty obskoczycie tak szybko! trzymam kciuki żeby wszystko było ok! 🙂

Mysza my roczek robiliśmy dokładnie w dzień urodzin, akurat tak fajnie się złożyło że 23 wypadł w sobotę 🙂 a tort zapaliliśmy dokładnie o godzinie przyjścia na świat Miłoszka - 18:35 🙂

a odnośnie mycia zebów, któraś pytała... u nas podobnie jak u Czerwcówki, Milo nie lubi jak mu cham szczotkę do zębów z pastą, a mam z ziaji bez fluoru, od pierwszego ząbka. daję mu samą szczoteczkę i ją memla... ale drugą stronę. Nie wiem jak go przkeonać do mycia zębów, nie chcę na siłę, bo to przyniesie odwrotny skutek.. macie jakieś pomysły??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a w ogóle jaką akcję mieliśmy w dzień urodzin... ja zawalona w kuchni robotą... idę do łazienki żeby małego przewinąć (przewijak mam jeszcze w łazience), słyszę że woda leci, myślę kurna Łukasz nie zakręcił wody... wchodzę a tam cała posadzka w wodzie, z sufitu się leje z wentylatora... masakra, załamka... o dziwo na górze nad nami nikt nie mieszka... na szczęście udało się że w sobotę ktoś szybko przyjechał. Okazało się że rura w mieszkaniu nad nami pękła. Ale szybko wodę zakręcili w tym mieszkaniu i powódź opanowana, ale i tak miałam mały poślizg w czasie, musiałam dzwonić do zaproszonych gości i przekładać imprezę o godzinę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...