Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
a ja wam powiem tak!!

NIE CZYTAM I WY TEZ NIE CZYTAJCIE ANI NIE KOMENTUJCIE TAKICH ARTYK. RODZICE I OGOLNIE LUDZIE TO PSYCHICZNE DEKLE NIEDOWARTOSCIOWANE KTORE ZA WSZELKA CENE CHCA ZWROCIC NA SIEBIE UWAGE MEDIOW!! JAK NP TE PADALCE ZE SOSNOWCA TAKIM OD RAZU KULA W LEB!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://www.butyk.pl/towar.16464.Polbuty_Blink_Brenda_701154.html WYGRAŁAM BUTY!!! cieszę się jakby mi ktoś w kieszeń napluł :P wybrałam fioletowe 🙂 i mam zamiar w nich iść do ślubu 🙂 muszę tylko pas materiału kupić i zrobić pasek do sukni 🤪 no i Rafałowi krawat taki kupić hehe

Torty świetne!!!
Co do artykułów popieram zdanie Igi!!

Mysza ściągaj minimalnie, tak jak dziewczyny piszą możesz zapytać w aptece o tabletki na zanik pokarmu... ja nie miałam problemu, bo Marysia się sama odstawiła stopniowo, zero stresów... a pokarm hmmm jakieś 2 tygodnie temu jak ścisnęłam brodawkę to jeszcze poleciało troszkę 😁 teraz pewno już zniknął całkowicie...

Marysia też ma w sobotę roczek 🙂 już za 3 dni!!! ale ja imprezy nie robię żadnej... będzie torcik, kawusia, herbata i napiekę muffinek 3 rodzaje 🤪 mamy jakieś baloniki, porobię może jakieś ozdoby jeszcze czy coś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie!!

Dawno mnie nie było...
na początek:
STO LAT DLA WSZYSTKICH NASZYCH KOCHANYCH ROCZNIAKÓW!!! DUŻO DUŻO SŁONKA, ZDRÓWKA, UŚMIECHU i MIŁOŚCI!!!!

Dziewczyny, super te imprezy urodzinowe porobiłyście!! A jak zobaczyłam Twoje menu Agatka, to po prostu mi kopara opadła!! SZACUN! Ja też (jak beti chyba?) jestem antykuchenna ostatnio... Ja urodziny Filipa robię w następną niedzielę, a wiec 3 tygodnie po 😉
Już w niedziele wraca Tomek z tego poligonu, więc nie mogę się doczekać i odliczam dni 😁

Zapisałam się do fryzjera (napewno farbowanie - pasemka jakieś, może cosik jeszcze podetnę, zobaczę ) na następną sobotę, na brzuszki od lipca (dwa razy w tygodniu 😁) no i pazurki żelowe chce sobie zrobić 😁

Z myciem zębów u nas wygląda w ten sposób, że po kapieli ja wycieram Filipa, daje mu szczoteczkę z pastą (mamy z zajki - daje dosłownie kropeczkę) i on sobie coś tam w buzi rusza, ssie tą pastę a ja mu poźniej tylko samą szczoteczką z wodą przemywam jeszcze 😁 a rano, to on siedzi w foteliku samochodowym (tym za małym - pierwszym) i myje zęby, i wtedy też ja myję. Wtedy to ma radochę 😜

Gratulacje dla drepczących maluchów!!! Ja nie mogę się doczekać kiedy już zacznie sam chodzić i ja nie bede musiała z nim chodzić i się schylać, żeby go prowadzić. Strasznie ostrożny jest, i sam mało kiedy się puszcza 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda gratuluję!!! Fajnie tak coś wygrać 😁 a jeszcze takie szpile 😉 super są!

CO do artykułów to ja się pod słowami Igi obiema rękami popisuje 😁

aha... u nas też skok chyba. Nic nie da mi zrobić, tylko ręce, ręce... a jak się zabawi na macie na podłodze to i tak zaraz gdzieś indziej na kolanach szoruje i wstaje i dalej chce na ręce 😜 no i maruda też jest. I spać czort nie chce 😉 i je przez pół.. Ale widzę że wszystkie bobasy tak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha! u mnie Mysza pokarm sam zanikł, ale ja nigdy jego jakoś dużo nie miałam, żdanych nawałów mlecznych ani nic... Ale mi to chyba ze stresu po powrocie do pracy...
Ale jak tak mocniej na brodawkę nacisnę to mi coś tam wypływa... ☺️ 😮 A Wam nie?? To może coś nie halo ze mną?? Już nie karmie 7 miechów...

A w avatarku zdj Filipa z wczoraj, w moich okularach ;D Ale mu się podobało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mysza napisał(a):
Ja wczoraj przed snem czytałam artykuły o Szymusiu i potem całą noc co chwilę się budziłam...Masakra jakaś, co za ludzie....Lece na zakupy i kupię szałwię...


Dla mnie to podwójny szok, bo Szymonek był z miasta w którym mieszkam 😞
A mieszkał w sumie niedaleko, około 20min na nogach... SZOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak tacy ludzie chodzą po ziemi i nie umierają na miejscu po zbrodni....
Za takie czyny powinna być kara śmierci! A przynajmniej tortury!

Sprawa Madzi z Sosnowca to też niedaleko mnie, miasto obok 😞

Zagłębie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
Maryśka mi coś powciskała na laptopie i mam bardzo małe literki na stronach... ktoś wie może co to może być wciśnięte i jak to naprawić? bo nie mogę czytać nic na fb taki maczek normalnie 😞


Może zmniejszyła Ci rozmiar tzn zoom... Kurcze, nie wiem jak to się fachowo zwie a nie wiem jak opisać 🤪 😁
Spróbuj rozszerzyć palcami na [no właśnie, ja się nie znać i nie wiedzieć jak się nazywa to coś zamiast myszki w lapatoku? 😁 😁 😁 😁 😁 ].
Złącz palce a następnie przesuwając po .... "rozjedź" palce i może strona się powiększy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WIecej wrzuce potem bo Niki zawladnela lapkiem ;-)

To ja ze swoimi 170cm jestem mikrusek przy was ;-))

Dziś zrobiłam dwa ciasta dla m do pracy bo jutro ma imieniny ;-)
Do tego dwa obiadku - dla Niki i dla Nas ;-)
Lekarz z rana, kawa u koleżanki, ogarnelam chatę, napisałam dwa pisma urzędowe, teraz Padlam ale tak przyjemnie ;-)
A u zakupy ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MArtyna, co do tego odstawienia, mi tylko raz nabrzmiały piersi jak poszłam do pracy na początku, ale nic nie odciągałam, przyszłam do domu z mega twardym cyckiem (aż mi jakaś taka wielgachna żyła wyszła do pachy!) i przystawiłam Borysa, no i pomogło. Zdarzyło się tak tylko raz, więcej nie.

Jeśli nabrzmiewają Ci piersi, przystaw małą na chwilę, tak tylko żeby odczuć ulgę.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mysza napisał(a):
Basia nie założę, bo mam 176 cm wzrostu, sporo...noszę szpile ale nie tak wysokie, niestety....
Szałwia już się parzy... 🙂


Doskonale Cię rozumiem bo mam 1 cm więcej . Moje ulubione buty to balerinki 🙂 a szpilki pozostaną jedynie moim marzeniem ... lubię na takie patrzeć 🙂 i podziwiać ... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...