Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Iza wydaje mi się, że zda egzamin na plaży.

A ja się wzięłam za naukę usypiania Miłosza, według tej metody że trzeba przetrzymywać płacz.. i jestem z siebie dumna.. serce mi się krajało jak płakał, ale to dla jego i mojego dobra. Wczoraj 1,5h z nim wojowałam, a dzisiaj 50 min, to już jakiś sukces. Przetrzymywałam po 5 minut. I od wczoraj dostaje butlę po kąpieli w łóżeczku i je sam 🙂 to też jakiś sukces 🙂 zobaczymy ile zajmie czasu żeby sam zasypiał, ale jestem uparta i mam nadzieję, że wytrwam! 🙂

macie jKIEŚ FAJNE i SPRAWDZONE NAMIARY NA NOCLEGI W KRYNICY MORSKIEJ? najlepiej z aneksem kuchennym... Miłkowi chciałabym gotować sama..

dobrej nocy!: 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!!

Agata niestety Krynice Morska niestety omijam ostatnimi laty.
Ale tzn ze Wybieracie sie do Plnad Bałtyk?!?
Super!!!
My 14 zaczynamy i kończymy 28!!
Obiady domowe mamy wykupione u przyszywanej babci Niki która od 20 lat gotuje na koloniach. W miejscowości ok 3-4 km od naszej. Taki zbieg okoliczności ;-))
Mówi ze ja mam nie gotować tylko Niki będzie jadła ich zupy. Twierdzi zs wszystko jest świeże, nawet pól marchewki na drugi dzien zamrozic nie dają tylko wszystko nowe. Na drobiu itp
Wie. Gotowanie mam z głowy ;-)) i cena rewelacyjne ;-))


Miłego Dnia!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Uwielbiam Krynice 😁 ale niestety mam tylko prywatne numery znajomych 😮 spędziłam tam parę lat temu 4 miesiące 🙂 no i 3 lata temu też byłam... moi rodzice jeżdzą co roku ale też do znajomych... oj pojechałabym z chęcią 😁

Wczoraj wystukałam górną lewą jedynkę 🙂 już się przebiła 🤪 prawa jest pokryta jeszcze taką warstewką skóry, ale już wystaje 🙂
Wczoraj się pluskałyśmy w misce na ogrodzie 🙂 duchota i gorąc niesamowite... a co będzie jak się lipiec rozkręci jejku, nie chcę o tym myśleć nawet...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej! 🙂

u nas noc przespana do samego rana do 6:15!! 🤪 potem mleko i spanko do 8:20! 🙂

Iza a czemu omijasz KRynicę?? Tak, wybieramy się nad polski Bałtyk 🙂 do jakiej miejscowości Wy się wybieracie?? jeśli można wiedzieć?? 🙂 i ile płacicie za dobę czy za osobę??


Marysia mała słodka pluskaczka! 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatka oj złe wyszło!!! Nie celowo omijam;-) tak wychodzi ;-)
My jeździmy od kilku lat do Karwii, to jest przeciwieństwo Wladyslawowa. Cicho, spokojnie, rodzinnie. Ok 100m z pensjonatu jest ulica a za nią juz odcinek lasek - dojście do morza.
Miejsce super mamy sprawdzona babka i pensjonat. Ale tylko noclegi bez jedzenia. Jest kuchnia i całe wyposażenie ale wspólne. Jadalnia tez wspólna. Parking, grill, stoliki na dworze, piaskownica, trampolina dla dzieci. Tylko zaczyna nam miejsca brakować bo pokoiki są malutkie i nie wiem jak to będzie w tym roku jak juz Niki chodzi...

My jeździmy Bryza Karwia
Wygoogluj sobie ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czerwcówka , my też jeździliśmy do Karwi i faktycznie super, małe, spokojne, ciche miasteczko, polecam, tylko my wynajmowaliśmy takie śliczne drewniane domki, nawet spore, ale to było wieki temu, teraz chyba od 6 lat nie byliśmy nad morzem 😞 może za rok morze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czerwcówka to były domki na polu namiotowym...nie mam namiaru bo to było dawno, ale pamiętam, że to było tak jakoś dość blisko plaży i szło się przez taką piaszczystą drogę. Pole było spore. Kuchni jako takiej nie było, jakaś kuchenka chyba, poszperam w necie może uda mi się znaleźć .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To może być to http://www.karwia.nad.morzem.net/859/osrodek_wczasowy_duet.html możliwe , że przez tyle lat się rozbudowało ale pasuje mi ta odległość od morza 100 m i lasy 🙂 bo z pola do miasteczka i na plażę szło się właśnie taką piaszczystą drogą przez las.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie przypomnę sobie bo ostatnim razem 3 razy zmienialiśmy kwatery, bo postanawialiśmy przedłużać pobyt a miejsca w których mieszkaliśmy były zarezerwowane już po naszym terminie, wiec musieliśmy szukać czegoś innego i na końcu właśnie trafiliśmy do Karwi do tych domków, ale nie mogło być drogo bo szukłlabym czegoś innego. Normalnie mam pustkę w głowie co do szczegółów np cenowych , bo kiedyś często byłam nad morzem w pracy, dystrybucyjnie i nie potrafię powiązać miejsca z ceną, co gdzie i jak.
Zapytam moją mamę jeszcze przy okazji może ona pamięta, bo była ze mną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mai tak się odparzyła dupka , że nie mogę się tego pozbyć już tydzień 😞 nic nie działa, cały weekend chodziła bez pieluchy, i minimalnie jest lepiej. Psiknęłam jej octeniseptem, nie wiem czy to ma jakiś sens ale już nie wiem co robić....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A sudocrem nie działa?!? Dodaj do kąpieli nadmanganianu potasu u nas zawsze działa ;-)
W sumie my sudocremu używamy tylko w takiej sytuacji i dlatego działa;-)
A ostatnio posmarowalam jej tym białym specyfikiem na ospe. Tez pomogło.

Wiecie co? Zapomnialam ze mam dziś wizytę z Niki u neurologa. Na 16:30.
Przypomnialam sobie o 16:30;-)) w kapciach szybko do auta i na 16:40 byliśmy ;-)
Pani zaczekala ;-))
Generalnie jest ok ale coś tam jej sie jeszcze nie podoba w chodzie Niki. Za 3 mce kontrola, mówi ze powinna sama pozbyć sie tej nieprawidłowości.
Zobaczymy

Teraz kawka na ogrodku, tata z Niki zbierają poziomki i sie hustaja ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Do Karwi jeździłam kiedyś z rodzicami, ale to było wieki temu, na wczasy takie rodzinne, z małymi dziećmi miejscówka super! Tak samo Krynica Morska, w której trochę czasu mieszkałam kiedyś...MOja siostra byla tydzień temu w Krynicy, zaraz może sobie przypomnę gdzie ona była, zadowolona bardzo...

mam:
http://mierzeja.com/index.php?id=wpis&idd=3721

Moja siostra płaciła tam tydzień temu po 40 zł, ale to był jeszcze czerwiec, może być cena w sezonie nawet do 55 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Borysek niezły sobie prezent zgotowal ;-))
To teraz Gosiu sie zacznie ;-))

I codziennie teraz coś nowego ;-)
Niki jak glodna albo poczuje coś smacznego to staje przy mnie wyciąga rękę i mówi AmAm. Jak ja karmie i chce wiecej to tez Daj Am ;-))
Dziś zaczęła juz pokazywać co chce/gdzie chce nie ręka a samym palcem wskazującym;-))

Z pozoru takie proste rzeczy a tak mnie cieszą!!!
Potrafi przynieść misia, piłkę, czy jakakolwiek inna rzecz nawet z innego pokoju jak poproszę ;-))

Ale te dzieci nam rosną!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...