Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dziewczynki, wybaczcie, że nic nie piszę....ale nadaję z zaświatów bo inaczej nazwać tego nie mogę…………
Pozamiatało mną ostatnio doszczętnie……..
Obym tylko przy życiu i w zdrowiu psychicznym dotrwała do wtorku!!!!!!

Beti, w trybie natychmiastowym, zaraz po tym jak ucichł atak ewakuowałam się od dziadków......od ponad tgodnia codziennie miałam ataki, raz mniejsze raz większe, ale tym razem myślałam, że umrę....
Dlatego nie pisałam....nie miałabym się jak dotransportować....
Tylko raz byłam u dziadziusia...a On na szczęście w całości choć słaby jak nigdy, wyszedł w poniedziałek do domu...
Wczoraj w końcu wylądowałam na IP, w domu wzięłam 4 nospy i 4 pyralginy, mega wymioty....a na IP dali mi ketonal domięśniowo i papawerynę ale nie przeszło więc pyralginę.... Dostałam też recepty w razie W bo lekarz powiedział, że lepiej abym dotrwała do wtorku....inaczej zwykła operacja i min 5 dni w szpitalu oraz duuużo cięższa rekonwalescencja....
Brak mi już sił....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ivi to straszne co z tobą sie dzieje. Życzę ci dużo siły tak żebyś dorwala do wtorku skoro tak będzie lepiej. Tylko nie zostawaj sama.

Ja zaraz lecę na plaże z Niki do Martynki z maluchami. Pogoda piękna a ja mam lekkiego kaca.. Niki drze sie od rana na cały pensjonat. Aż ludzie zaglądają czy wszystko ok :-( tragedia przestajemy sobie radzić psychicznie z nimi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza, u Nas też jest horror...
Z miłego, grzecznego dziecka, kochającego swojego brata stała się niegrzeczną, złośliwą darciuchą, która leje brata i się z tego śmieje...
A ja już nie wiem co robić? Krzyczeć? Karać? Nic nie robić? Tłumaczenie nie działa bo wtedy Lenka powtarza swoje zachowanie i śmieje mi się w twarz.....
A na dodatek stwierdziła, że nocnik jest do bani i zaczęła sikać do......WIADERKA!
Przynosi je, siada okrakiem, a potem wylewa do wanny....masakra!

Beti, we wtorek mam zaplanowany zabieg laparoskopii.
Dlatego muszę dotrwać....oszczędzam się, jem lekko i modlę się by atak mnie ominął!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej maminki 🙂

Iza, Myszka zazdroszczę że mogłyście się spotkać realnie 🙂 Super fotki! Mamuśki czerwcowe górą! 🙂

Monia ja mam daleko w tyłku jak ktoś tak śmiesznie porównuje dzieci.. po prostu jednym uchem wpuszczaj a drugim wypuszczaj, niech sobie gadają 🙂

Ivi bidulko Ty nasza.. mam nadzieję, że do wtorku jakoś przetrwasz bez kolejnego ataku.. Trzymaj się dzielnie i koniecznie daj znać jak po tej laparoskopii. Trzymam mocno kciuki, zdrówka dużo życzymy!! 😘

a u nas wszystko dobrze, mam kilka zamówień także się kręci 🙂 ostatnio wyszukałam w sieci fajną dekorację na ścianę, ale to bardziej do living roomu albo sypialni - scrabble z imion na ścianę, dookoła tych kostek można porozwieszczać zdjęcia członków rodziny.. już jedno zamówienie takie zrobiłam, zaraz wrzucę fotę to zobaczycie co mam na myśli... jak się uporam z resztą zamówień robię takie dla siebie. U nas będzie aż 4 imiona 🙂 dla siebie chcę zrobić, moje i ŁUkasz imię w brązie i kremowe litery, a imiona dzieci na kremowych kwadratach brązowe napisy 🙂


co myslicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas Miłosz też ma swoje himerki, jak robi atak szału to za karę wychodzi do swojego pokoju i mówię mu że może przyjśc jak się uspokoi i będzie grzeczny, czasami kilka razy muszę go tak odnieść, ale w końcu przychodzi spokojny i jak gdyby nigdy nic przynosi mi zabawkę żeby się z nim bawić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata_j napisał(a):
u nas Miłosz też ma swoje himerki, jak robi atak szału to za karę wychodzi do swojego pokoju i mówię mu że może przyjśc jak się uspokoi i będzie grzeczny, czasami kilka razy muszę go tak odnieść, ale w końcu przychodzi spokojny i jak gdyby nigdy nic przynosi mi zabawkę żeby się z nim bawić 🙂


Agata ja też tak robię czasem, Bo przychodzi potem taki skruszony i się przytula.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
przeczytałam ostatnio fajny art - wywiad na temat wychowania dzieci i ich postrzegania przez nas, no i trochę zmieniłam swój światopogląd... poszukam linka, bo naprawdę jest extra!

na szczęście znalazłam, przeczytajcie bo warto. Staram sie Marcina nakłonić by przeczytał, bo widzę że jesteśmy 'źle wychowani' w tej dziedzinie 😉

http://www.edziecko.pl/rodzice/1,79361,14431828,_W_naszej_kulturze_jest_jakis_sztuczny__wyidealizowany.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Betuś, ale ja czekam jak na szpilkach na laparoskopię, którą umawiałam PONAD 2 miesiące temu bo to był "najbliższy" termin...
A Pan na komisji ZUS, którą miałam dwa tygodnie temu śmiał mi się w twarz i sugerował, że insynuuję i powinnam pracować a do zabiegu dotrwałabym nawet pracując na budowie....
Jakbym Go xxxx ..... bezczelny, doprowadził mnie do łez i .... kolejnego ataku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...