Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Mamuska27 napisał(a):
Miłoszkowi prosze dac duuuuzego buziaka z okazji 3 miesiecy!!!
6200g wow rosnie expresowo 😁.
Ja juz nie wiem co mam robic z tym jedzeniem. Adrian uspakaja sie dopiero po 190ml mleka, chyba bede mu dawac, bo bez sensu tak glodzic dziecko. No ale z drugiej strony boje sie ze jego brzuszek nie wytrzyma i bedzie go bolalo 😞.
190ml na jedno karmienie to jest naprawde duzo, no ale co ja moge poradzic na to ze to taki glodomorek 😮


Moja Zuzia jak miala 2 miesiace to jadla tez tak duzo, nawet co 2h po 130-140 i zaczelam jej dodawac po lyzeczce kaszki ryzowej i to jej wystarczalo na 3h, z uplywem czasu zwiekszalam kaszke i teraz daje 4 miarki mleka i 3 miarki kaszki na 140-150ml wody i tak je co 3h-3,5h, czasami zje wszystko a czasem 110-120ml. U nas problemu z brzuszkiem i kupkami po tym nie bylo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamuska27 napisał(a):
kasiar ale Zuzia fajna pulchniutka 😁. Ciesz sie ze dziecko nie chce na rece, bo mi juz kregoslup siada od noszenia mojego klocka.


Dziekuje, no taka pyzia z buzi, 2 dni temu lecielismy samolotem i miala problem wysiedziec przez caly lot, musialam ja obrocic do ludzi zeby mogla patrzec i wtedy byla zadowolona i sie smiala do kazdego, bo wszyscy do niej mowili 🙂

Probowalismy ja nosic w chuscie ale tez nie zabardzo jej sie podoba wiec narazie lezy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaaa moja sąsiadka - Polka... pojechała na porodówkę 🙂 zaczęło się! ale jestem podekscytowana, pamiętam jak to było u nas 3 miesiące temu... ten strach, radość, podniecenie... wszystkie uczucia na raz... ehhh a to już 3 miesiące minęło, a ja to pamiętam jakby to było tydzień temu 🙂
Właśnie powiedziałam Miłoszkowi, że jego kumpel -Jaś dzisiaj się urodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ivi1984 napisał(a):
Agatko ja VIBURCOL kupiłam bez recepty.


ooo dobrze wiedzieć, ja prosiłam siostrę mojego męża żeby mi przywiozła te czopki (w razie w jakby mały był bardzo nieznośny, chciałam mu podać przed chrztem), a ona mi powiedziała że nie dostała, bo na receptę jest ten lek... widocznie nawet nie była i taką ściemę mi walnęła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fajna ta sweterko-bluza Miloszka, taki elegancik maly 😁 no i oczywiscie avent w buzi 😁.
Adi przed chwilka mial najcudowniejsze 10min w ciagu dnia, czyli lezenie z gola pupa 😁, przygladal sie jak mama wiesza pranie. A teraz hustawka i tv, moze uda mi sie troche popracowac, a jak zacznie marudzic to go wezme i zrobimy sobie drzemke na sofie 🙂.
Kupy dzis niestety brak, no ale dzien sie jeszcze nie skonczyl. Ja chyba kaszek nie bede mu podawac, bo one raczej zapychaja, a w jego przypadku to musze uwazac. Jak bedzie mial 4 miechy to mu ugotuje jabluszko i podam na cieplo, moze cos sie ruszy z ta kupa, wiecej nie mam zamiaru kombinowac.
No jedyne co to tak jak kasiar, podawac troszke kaszki do mleka, bo jak on juz je najwieksze porcje to ja nie wiem co mu pozniej dawac.
Ta glodomorre to prawdopodobnie po ojcu odziedziczyl, bo Wojtek juz oz 2go miesiaca wcinal kasze, bo wiecznie byl glodny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata ja od dzis mu robie normalnie 200ml (6 lyzeczek) ale probuje go odlaczac jak zje 170ml jak wyje to znow mu daje i tak sie staram zeby nie za duzo zjadl ale tez zeby byl najedzony.3go dopiero bede mogla sie zapytac co i jak, moze cos doradza.
Tutaj w ogole nie ma takich posilkow jak "kaszki"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
w irlandii też nie mają, ale ja w polskim sklepie bebilona kupię, bo mleko bebilon używam, więc kaszki z tej samej firmy wprowadzę 🙂 tu mogę dostać wszystkie kaszki BoboVity, Bebilona... różne firmy... to samo z mlekiem do koloru do wyboru... herbatek też jest pełno 🙂 także cieszę się, że mamy tu dwa polskie sklepy gdzie mogę się zaopatrzyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mu za wiele nie pozwalam ogladac, no ale u nas tv nie da sie za bardzo uniknac, gdziekolwiek by sie nie posadzilo malego.
nika ciesz sie ze Ci spi, bo adrian w dzien to tylko ewentualnie u mamusi na raczkach spi a tak to wcale. Ja bym chciala zeby chociaz na godzinke zasnal, to bym sie wziela konkretnie za to tlumaczenie bo do poniedzialku juz niedaleko a mam ponad 20 stron drobnym maczkiem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja Nathana prawie wogole nie nosze co nie znaczy ze jestem wyrodna matka , bo jezeli płacze czy chce na rece to go biore ale to sie badzo rzadko zdarza.. ( o to tez pokłóciłam sie z tesciowa),
moj sposzek tez miał jakis taki tydzien ze mi nie spał , a teraz normalnie spi ile potzebuje.. zasypia na rączkach na macie w łózeczku wszedzie !! oprócz wózka na spacerze 🙂

Na Spacerach jest ZŁY MIŚ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oczywiscie czapa z H&M 🙂.
u nas odwrotnie, na spacerze i w aucie zawsze spi, teraz u mnie na rekach przysypia, mamisynek, tylko go tulic i ciumkac. nika bardzo dobrze ze nie musisz nosic, naprawde zazdroszcze. u mnie bedzie problem jak maly pojdzie do zlobka bo tam na pewno go nikt nie bedzie nosil i bedzie wyl caly dzien 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...