Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
HEJ LASKI, miałam trochę nadrabiania bo nie miałam dziś prądu na tej mojej dziurze - niby zapowiedziane bo na słupach w całym mieście było info, że nie będzie od 08:00 do 16:00, bez tv i neta to MASAKRA !!!
Fajnie Was ZOBACZYĆ (na fb), wreszcie się dokładnie wie z kim się GADA hehhe tyle czasu 😁
Mykam się kąpać bo dziś miałam intensywny dzień, do jutra !
Dobrej nocki !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, ja juz zglupialam. Adi jednak ma wysypke. Kuzwa, co moze byc w tej kaszce co uczula, procz mleka modyfikowanego (czyli z krowiego mleka)?
No i teraz sie martwie ze podaje mu bebilon comfort, a tam jest tez czesciowo krowie mleko.
Kaszka Nestle malinowa. No i patrzylam na sklad, tam nie widze niczego co by moglo uczulac. Jakies sugestie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona Twój Wojtuś też zadowolony 🙂hihi a z zupką poszło tak sobie... tzn na początku je chętnie, sam dzióbka otwiera, ale później zaczyna się denerwować, tak jak pisałaś dzisiaj u nas też poszły zabawki w ruch... no i zjadł 60ml... poprawił mlekiem po pół godzinie.. 🙂 no ale się nie poddaje... jutro dzień trzeci 🙂 jedyne co to kaszkę odpuszczamy, bo tej w ogóle nie chce, chyba że jako zagęszczenie do mleka, wtedy to wcina jak szalony 😁.

beti ja już podałam małemu dzisiaj jabłko pierwszy raz i właśnie podgotowałam je najpierw 3 minutki, tak na początku nie będę mu dawać surowego jabłka 🙂 ale wcinał... hehe sam mbuzie otwierał 🙂
Jeśli chodzi o te słoiczki to śmiać mi się chce co Ci lekarze gadają... kiedyś tego nie było i żyjemy, fakt, że może kiedyś tak nie pryskali warzyw.... no ale bez przesady. Ja tam preferuję gotować sama 🙂 a jaka to frajda! 🙂

Moje dziecko kaszki nie chce jeść, będzie ją dostawał wyłącznie w formie zagęszczenia mleczka rano i wieczorem... póki co 🙂 inaczej mu nie smakuje, zaciska usteczka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamuska27 napisał(a):
Dziewczyny, ja juz zglupialam. Adi jednak ma wysypke. Kuzwa, co moze byc w tej kaszce co uczula, procz mleka modyfikowanego (czyli z krowiego mleka)?
No i teraz sie martwie ze podaje mu bebilon comfort, a tam jest tez czesciowo krowie mleko.
Kaszka Nestle malinowa. No i patrzylam na sklad, tam nie widze niczego co by moglo uczulac. Jakies sugestie???

A może uczuliła Go malina?
Moja Lenka dostała uczulenia jak podałam jej Paracetamol o smaku truskawkowym. Żeby zeszło, 2 dni podawałam wapno w syropku już o smaku bananowym 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jablka juz nie dawalam dlugo.
Proszku do prania nie zmienialam.
To raczej nie potowki bo ma tez na raczkach i skupione krostki na udzie.
Mysle ze to od kaszki, bo przedwczoraj dostal pelna dawke (150ml) przez butelke na noc.
Po ch*j robia kaszki malinowe albo truskawkowe, skoro te owoce uczulaja? Ja bylam pewna ze malina nie uczula.
Wymyslilam przed chwilka ze najlepszy sposob zeby to sprawdzic to przejsc na mleko standardowe jak juz mu zejdzie wysypka i tak sprawdzic czy jest uczulony na krowie mleko, bo nie daje mi to spokoju. Moze rzeczywiscie maliny, obyyyyyy.
Musze jutro poczytac, bo mu mleko nie wystarcza a musze jakos dziecko nakarmic, a marchewka i ziemniaczek nie bardzo mu smakuje.
Dobrze ze jeszcze mam troche rozumu i nie dawalam wszystko naraz, dlatego wiem ze to na pewno kaszka. Z drugiej strony, gdyby to bylo krowie mleko to chyba bym nie przeoczyla sluzu w kupce? No jestem strasznie sfrustrowana, tak sie wku***lam ze ide spac 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...