Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Masakra! byłam na rehabilitacji i wróciliśmy do Vojty, Marysia prawie dwa razy straciła przytomność, robila się blada, zielona i przestawała oddychać, Renata musiała jej stópki drażnić żeby ją pobudzić do płaczu (lepsze ukrwienie) żeby Mała odzyskiwała kontakt... wczoraj miała dziwny atak histerii połączony z odginaniem głowy i uciekaniem oczów... coś się źle dzieje... mam ją obserwować i ćwiczyć przy delikatnym ucisku, ale i tak jestem w strachu 😞

Aha chcieliśmy z R kupić kaszkę z glutenem i kurde myśleliśmy, że trafiliśmy bo nie mogliśmy znaleźć nic że bezglutenowa... a później zobaczył R że pisze jak wół na przodzie PRODUKT BEZGLUTENOWY haha... chyba zwykłą manną będę jej dodawała po prostu, jak myślicie można?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda, jak to traciła przytomność? Z czego to niby może wynikać??
My wróciliśmy ze spaceru. Piękna jesień! Po prostu niesamowicie przyjemne jest spacerowanie w taką pogodę!
My dzisiaj jedziemy na kilka cmentarzy i muszę Pawełka zostawić u babci Marcina. Pewnie jego matka też już o tym wie i całkiem przypadkiem tu przyjedzie o tej porze... Nie umiem ogarnąć tych kobiet. Dla nich zajmowanie sie dzieckiem to tylko noszenie na rękach i bujanie. Zero zabaw. Zero! Nic nie potrafią pośpiewać, poudawać coś z jakąś zabawką.. No nic! I jeszcze te ich trafione prezenty...tzn.babcia zawsze wcześniej pyta, ale tesciowa... raz kupiła spodnie- super sztruksy, naprawdę. Po jednym praniu do wyrzucenia, nie da sie ich nosić, non stop się obierają, a są czarne, więc wszystko widać. Za drugim razem kupiła pacynkę- po tym jak usłyszała, że moja mama taką kupiła. wszystko byłoby ok, ale nikomu do tej jej pacynki nie wchodzi ręka, bo to małe jak nie wiem.A wczoraj przyniosła zaś książeczkę taką gumową z piszczałką- fajnie, tylko ostatnio jej wspominałam, ze mamy już dwie. Nie wiem, według jakiego klucza ona myśli... Ale jak przyjdzie co do czego to właśnie miseczkę czy takie tam musze sama kupić, bo nie zapyta się, co potrzeba, tylko polezie i kupi to, co wie, ze już mam! Ja chyba jestem jakaś nienormalna,ale mnienawet wkurza to, ze ona NON STOP całuje to dziecko. Weźmie na ręce i dzioba od jego główki nie odrywa! No normalnie aż mnie trzęsie. Ja rozumiem, ze to jest babcia, ale to można raz pocałować, a nie non stop mu przekazywać wszystkie bakterie swiata. Jakby każdy tak non stop ślinił to dziecko to nie wiem, co by było.. Echhhh... nie mam sił do tej rodzinki.
Jutro mija rok odkąd dowiedziałam się, że jestem w ciąży 😉 Z tej okazji zaczynam brac Azalię. Zobaczymy co będzie... boję sie hormonów znowu, ale w końcu jakoś trzeba temu męzowi wynagrodzić tyle czekania... 😉 No i sobie przy okazji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka dziewczyny, nie mam czasu Was nadrobić, wpadłam tylko tak na chwilkę. Ostatnie dni miałam napięte bo robiłam małe przyjęcie z okazji urodzin więc najpierw szykowanie a potem sprzątanie.
U nas już 3 dni było jabłuszko gerbera, troszkę jULKA na początku się krzywiła bo kwaśne ale 3 dnia już było lepiej.
Wpadnę potem Was troszkę poczytać.
Czerwcówka - ja używałam tej rzepy 4 razy i jak narazie to nie widzę poprawy ale podobno w tym trzeba być cierpliwym i systematycznym. Trochę jest z tym zachodu ... No zobaczymy.Ja muszę w to dalej brnąć bo mam rzepy mnóstwo nakupione.
TO DO PÓŹNIEJ !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikolke nr 3 uwieraja już... A waży ok 6600 kg a niby do 9 kg
A na noc już zakładam 4 i często przelewa :-(
Może ja nie umiem ich zakładać...

Nikolka lubi pic z kubka zupke
Mamy niekapek od 4 MCa!!! Tommee Teeppe w kolorze różowym
Do zupki zdejmuje przykrywke z ustnikiem :-)
Co do niekapkow to zależy od dziecka
Ten lovi jest super ale dla większego dziecka
Na pewno kupie taki

Dziś ugotowalam jabłko i Nikolka aż piszczala!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...