Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzien dobry kobitki,
Ja wlasnie odprowadzilam dzidziusia mojego 😞, znow mi smutno. Musze szybko zajac sie praca i zagryzc zeby nie przezywac za bardzo.
Nie wiem co robic z tym uchem, Adrian non stop sie lapie za prawe ucho, ale nie wyglada mi to na zapalenie, przeciez by sie darl, albo mial goraczke? Moze po prostu odkryl to ucho dopiero? No ale czemu prawe a nie lewe w takim razie? Nie wiem czy sie umawiac do lekarza, w ich oczach i tak jestem panikara.

Ale Jula szczesliwa 😁. Nie jest wcale gorzej uwalona niz Adrian jak je, jemu sie wtedy gadane wlacza.
Moje dziecko robi sie niedobre, szczypie, drapie, bije rekami co popadnie. Wlosow juz mi tyle nawyrywal ze szok.

Zagladne wieczorkiem, uciekam popracowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejka!

Doris ok, już zrozumialysmy ;D

Gosiu a twój m nie chce wsiąść tych 2 dni urlopo-opieki?!?
U mnie bierze m

Walizki wywiezione. Została babcia.
Musi pokonać schody... Ufff godzinie zejdzie...
U nas jak zwykle budzik m zadzwonił o 6:30 i obudził Niki wiec ja już od dawna na nogach teraz kawka i myśle o obiadku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czerwcowka, fajnie Nikolka sie obrucila, zwinnie bez wysilku, wyglada jakby przypadkowo sie "przekulala", moim zdaniem jest ok.
Fajna jest tak na marginesie 🙂.

Doris25 w zlobku mi powiedziala opiekunka ze wlasnie albo odkryl ucho albo go swedzi albo beda szly zeby, bo niby wtedy tez dzieci sie lapia za uszy. On generalnie wklada tam kciuk, albo sobie naciaga ucho.... dziwi mnie ze tylko prawe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Butterfly Ksiądz po kolędzie? To jakiś skrót do wizyt którego ja nie czaję, czy coś ze mną nie tak?
U nas ksiądz chodzi po świętach, nigdy przed 🙂

Dziewczyny a u nas eureka. Wczoraj się zawzięłam. wyjęłam wszystkie smoczki, butelki, kubeczki itp. Cała kuchnia była w brudnych naczyniach Oliwki. Ale udało się. Pije soczek z niekapka, ale... musiałam wyjąć ten korek i zrobił się normalny kubek z ustnikiem. Ale pije. Tak więc wszystkie butelki do idą do lamusa. Jest na cycku w nocy, w dzień łyżeczka, soczki kubeczkiem. Jestem lżejsza o jeden ważny kłopot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie co, a u nas jest gorączka! Wczoraj wieczorem BOrysio mi zwymiotował, ale wszystko potem było ok.. no i dziś taki rozpalony... KAtar jeszcze mu rano ściągałam, ciekawe czy to gardło ma jeszcze czerwone? Mnie jeszcze trochę drapie, to pewnie on atak samo ma....

A u nas pogoda jak na wiosnę! Słońce świeci, jest prawie 10 stopni! wietrzę mieszkanie całe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No tak to jest, ze w tym roku u nas ksiądz po kolędzie jest tak wcześnie 🙂 Ale przynajmniej z głowy będzie.
Gosia, ja też poszłam na spacer i zostawiłam okna pootwierane. Jak przyszłam to kompletnie inne powietrze w domu, super! Tęskni mi się do czasów, kiedy balkon był otwarty na oścież cały czas.
Dynia z ziemniakiem za nami. Jutro wprowadzam śliwki. Z tego wychodzi, że tylko ta marchewka jak na razie jest nie do ogarnięcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam ponownie,
u nas niestety złe wieści, wróciłam z Julką od lekarza: zapalenie oskrzeli !
a taki niepozorny ten kaszel, nie chciałam z siebie panikary robić i odrazu lecieć do lekarza ☺️
bidulka dostała antybiotyk...
ja też chora, m.chory ...
w przychodni pełno dorosłych i dzieciaczków ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniaruda- czemu się martwisz, robiłaś 3 testy więc ciąża wykluczona ? Brakuje Ci jej (miesiączki) ? 😮 A może bierzesz azalię czy coś takiego ? bo wtedy to mogło być plamienie obfitsze a nie okres.

Butterfly - zazdroszczę werwy do sprzątania, mi się nic nie chce poza pisaniem na laptopie i.. jedzeniem !

Coś Magdy, Beti, Agatki Iwonki nie widać

Kasiaks - gratuluje sukcesu, może i ja spróbuję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co za dzień... głowa mi pęka... jakieś zmiany ciśnienia chyba... dziś serwowałam zupkę z brokułem 🙂 Maryś zjadła całe 150ml i baaardzo jej smakowało 🙂 dla dużych "dzieci" barszcz zrobiłam 🙂
Zostało mi zrobić pranie, albo dwa najlepiej i to z samych rzeczy Marysi 🙂 dobrze że mamy dużo ubranek bo mamusia zaniedbała te pranie ostatnio, a muszę wyprać wszystkie kocyki po remoncie i śpiworek z wózka...

Wczorajsza próba podania na noc mleka modyfikowanego z kleikiem ryżowym nie udana... Mała ładnie ssała pół godziny butelkę i się okazało, że zjadła 20ml 😮 więc dzisiaj kupiłam dużą butelkę z aventu i smoczki nr 3 i spróbuję raz jeszcze, bo tamten smoczek to niby do kaszki ale inny niż ma w butelce do herbatki 🙂
A no i chyba wózek będę musiała oddać na gwarancję 🤢 2 razy mi koło odpadło i w ogóle krzywy jakiś, z jednej strony między gondolą a stelażem rękę włożę, a z drugiej nie wcisnę nawet palca 😮 jeszcze jakby to był wózek za 600zł to spoko ale nie za 1300 😞 tylko że w hurtowni nie dają wózka zastępczego, więc muszę coś wymyśleć i to szybko bo 17 grudnia wyjeżdżam z Marysią na dolnyśląsk, a bez wózka to lipa raczej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...